AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 249
  • 434
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 5 685
По принцип серията "Color Trend" е тинейджърска и тъй като се предполага, че на тази възраст нямаш нужда от плътни и силни цветове, а просто акцент, блясък и леко подчертаване, затова и самите продукти са съвсем леки като цвят-предлагат повече нюансиране и блясък, отколкото покривност.  Peace

# 376
  • Мнения: 994
аз се колебая от кои моливи за очи да си поръчам от 6-та кампания - дали професионалните или от стария вид - "автоматични"? кои са по-меки и кои правят по-плътен цвят?

и въобще дали да си поръчам - веднъж си поръчвах очна линия тип флумастер и никак не бях доволна Confused
аз съм много доволна от този автоматичния. Ползвам си вече втори черен.Много е мекичък и цвета е наситен Peace

# 377
  • Мнения: 3 698
аз съм много доволна от този автоматичния. Ползвам си вече втори черен.Много е мекичък и цвета е наситен Peace
и аз съм на това мнение, също съм много доволна от автоматичния Flutter .

# 378
  • Мнения: 1 259
Искам да похваля спрея за обем! За тези които имат къса коса е идеален! Потвърдено е от няколко мои близки!

# 379
  • Мнения: 3 835
Имам въпрос за дневния крем на Liiv - зелената серия.
Моят има много странна консистенция - като желе е. Но мога да си взимам от него по малко. Все имам чувството, че няма нищо да ми остане на пръста като взимам. Нанася се добре, няма топченца.
Не го обясних много добре, но досега не съм имала друг такъв крем и се чудя дали всичко му е наред. newsm78

# 380
  • Мнения: 619
Хм,аз си взех нощния на Лиив-струва ми се странен и на мен(също мога да взимам само по малко),като го нанеса е един мазен,мазен...Но пък резултата е поразяващ-сутрин кожата ми е като от памук,освен това е и стегната(с мазна кожа съм).

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 5 685
Някоя да има вече впечатления от новия фон дьо тен-пудра? и по-точно цветовете дали горе-долу си отговарят newsm78

# 382
  • София
  • Мнения: 4 051
Някоя да има вече впечатления от новия фон дьо тен-пудра? и по-точно цветовете дали горе-долу си отговарят newsm78
Ето какво ми отговориха в другата тема на този въпрос:

Новите фон дьо тени според мен са сравнително по-тъмни от всички други. Аз взех всички цветове без Ivory, но не можах да ги пробвам, защото моите клиентки веднага ги разграбиха. Някои момичета ги пробваха и мисля, че стоят страхотно, покриват добре и стоят естествено. А новите сенки имат много фини блестящи частички, за мен и те са готини. Simple Smile
Дълготрайния или 2 в 1 имаш пред вид?

Имах предвид 2 в 1-то, че цветовете са по-тъмни.[/size]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да питам и тук, този балсам http://images.izideal.com/script/images/?size=big%2B&table=p … =uk&id=376474 хубав ли е?

# 383
  • Бургас
  • Мнения: 5 685
Мерси за цитата-аз май съм бляла някъде  Blush

# 384
  • варна
  • Мнения: 564
Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа #2gunfireВчера реших да се разхубавявам ,навлажних си кожата,масажирах с маската,останах 5 мин/всичко стъпка по стъпка/,и като се измих цялото лице ми беше на ситни червени пъпчици #Crazy newsm78Не знам къкъв е проблема.От предната ми маска от тази серия Планет спа пак ми се изрина лицето.Много нискокачествени продукти са явно newsm78

# 385
  • варна
  • Мнения: 564
Хм,аз си взех нощния на Лиив-струва ми се странен и на мен(също мога да взимам само по малко),като го нанеса е един мазен,мазен...Но пък резултата е поразяващ-сутрин кожата ми е като от памук,освен това е и стегната(с мазна кожа съм).
Аз също си го купих-но ефекта беше нулев,при това целия крем го използвах,а не съм очаквала някъкви резултати още от второто намазване..

# 386
  • Мнения: 13 844
Здравейте момичета
Да похваля дълготрайните прахообразни сенки, много са добри, покривни с мек пастелен цвят, наистина на клепача стават като крем и не се размазват нито се събират на гънката, блестящи са но с мярка.
Имат обаче един огромен недостатък - опаковката е миниатюрна - по един грам. Така като гледам доста бързо ще свършат Simple Smile

Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа #2gunfireВчера реших да се разхубавявам ,навлажних си кожата,масажирах с маската,останах 5 мин/всичко стъпка по стъпка/,и като се измих цялото лице ми беше на ситни червени пъпчици #Crazy newsm78Не знам къкъв е проблема.От предната ми маска от тази серия Планет спа пак ми се изрина лицето.Много нискокачествени продукти са явно newsm78

това което описваш не е свързано с продукта а с поносимостта на кожата ти , прилича на проява на алергия, затова търси  продукти на Ейвън за чувствителна кожа

# 387
  • Мнения: 14 497


Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа #2gunfireВчера реших да се разхубавявам ,навлажних си кожата,масажирах с маската,останах 5 мин/всичко стъпка по стъпка/,и като се измих цялото лице ми беше на ситни червени пъпчици #Crazy newsm78Не знам къкъв е проблема.От предната ми маска от тази серия Планет спа пак ми се изрина лицето.Много нискокачествени продукти са явно newsm78

това което описваш не е свързано с продукта а с поносимостта на кожата ти , прилича на проява на алергия, затова търси  продукти на Ейвън за чувствителна кожа

аз също не мисля, че могат чак такива обобщения да се правят. спа сериите са с по-скъпи от другите продукти на ейвън и аз лично съм се убедила в качеството на почти всеки от тях ( малко са ми слабост  Blush)
специално маските за лице са страхотни  Peace

# 388
  • Мнения: 1 875
Знае ли някой защо на Хидростягащия серум за повдигане на кожата пише, че се слага "след любимият овлажнител"?  Thinking Серум се нанася под крем, и изпаднах в чуденка, какво се има предвид в случая? Ще съм много благодарна, ако някой ми отговори.

# 389
  • Мнения: 36 014
този серум стяга и опъва кожата, но доста изсушава, за това - "след любимия овлажнител"

Общи условия

Активация на акаунт