Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 25

  • 26 072
  • 685
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 530
Ако някоя от вас има мострички на червилото Ultra Color Rich моля Ви се ми кажете за цветовете - Frozen Rose и Sparkling bronze.
Дали първия е розов (или от тази вид гама) има ли блестящи частички или е матово.
За второто, кафяво ли е, да не е много тъмно.

 newsm78

мерси предварително

# 601
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дано не пърхаш,като мен!Аз получих революционна четка без спирала вътре.Сега чакам да ми я сменят.

Ти си късметлийка!  Помисли само какъв уникален шанс си имала - да видиш прословутата зелена четка за мигли наистина зелена!
Това малко ми напомня на вица за бисквитите "Катеричка" - какво ли можем да очакваме още като изненади  newsm78
При мен всичко си беше наред със спиралата. Нарисувах се с нея и сега пърхам с кеф. Вече имам поръчка за 2. Дано се появи поне още една заявка за спиралка или крем и веднага пускам 4+1

# 602
  • София
  • Мнения: 5 831
Frozen Rose е моето червило, бледо розово е с блестящи златисти частички, много си го харесвам.
Sparkling bronze е към керемиденото, по-наситено, пак е перлено.

# 603
  • Мнения: 530
Frozen Rose е моето червило, бледо розово е с блестящи златисти частички, много си го харесвам.
Sparkling bronze е към керемиденото, по-наситено, пак е перлено.

Бледо розово ли е, ха сега де ама на каталога изглежда доста по тъмно  newsm78

А много ли е бледо, защото ако е не знам дали ще ми отива.
А трайно ли е.

# 604
  • София
  • Мнения: 5 831
Личи си, че е розово, но е по-бледо отколкото на каталога.
Средно трайно.

# 605
  • Мнения: 356
Новите фон дьо тени според мен са сравнително по-тъмни от всички други. Аз взех всички цветове без Ivory, но не можах да ги пробвам, защото моите клиентки веднага ги разграбиха. Някои момичета ги пробваха и мисля, че стоят страхотно, покриват добре и стоят естествено. А новите сенки имат много фини блестящи частички, за мен и те са готини. Simple Smile
Дълготрайния или 2 в 1 имаш пред вид?
Имах предвид 2 в 1-то, че цветовете са по-тъмни. Това е страхотно, защото не знаех вече какво да продавам на клиентките си, които са мургави или ходят на солариум (включително и аз). Още не съм им простила задето спряха цвят Golden Caramel #2gunfire #2gunfire #2gunfire, а пък в немския каталог си го има понеже немците са едни черни и загорели Twisted Evil.
А цветовете на новия дълготраен според мен са по-светли отколкото на стария. Една клиентка си взе Warmest Beige от новите, но нещо не го е харесала и иска да намеря от стария, ама ще почака да почне 6-та кампания.
Miles, продуктите от бланката за топ също можеш да си ги пускаш на която поръчка искаш, дори и на първа. И не е задължително да ги пускаш всички наведнъж.

# 606
  • София
  • Мнения: 504
Аз съм много доволна тази кампания,имам вече 4 спиралки поръчани(и нито едно кремче).Ще пускам поръчка във четвъртък,не са ми поръчали само още една клиентка и майка и(от тях се надявам на 2 спирали).Събрах вече 200лв,ако можеше така всеки път Laughing

За мене като се замисля,нямам нищо май,нито за майка ми.Това е добре,обкновено си поръчваме по една камара боклуци и после се чудим какво да ги правим Joy

# 607
  • София
  • Мнения: 5 831
Miles, продуктите от бланката за топ също можеш да си ги пускаш на която поръчка искаш, дори и на първа. И не е задължително да ги пускаш всички наведнъж.

Не може на първа  Naughty
По-напред някой беше пробвал, пък мамите-координаторки потвърдиха.

# 608
  • Мнения: 1 354
Някой виждал ли е на живо комплекта за грим и маникюр от специалните предложения за представители в панорама 05/2008 ???
Смятам да си го поръчам. Rolling Eyes
Мнения и отзиви? Thinking

# 609
  • Мнения: 377
Отчетох се в анкетата с поръчка над 400 лв.
Изключително добра за мен кампания. Имах девет лазарни терапии. Laughing

# 610
  • Мнения: 202
Отчетох се в анкетата с поръчка над 400 лв.
Изключително добра за мен кампания. Имах девет лазарни терапии. Laughing

Браво на теб!Аз имах само четири. Sad

# 611
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Лорън, като цяло отзивите за комплектите за маникюр не са добри! Аз имах поръчани от старите розов дамски и черен мъжки и в двата имаше артикули, които се развалиха твърде бързо. Счупи се ножичката от мъжки, а от дамския нокторезачката даде фира още на второто ползване. И други момичета са споменавали, че явно тези продукти не са сполучливи. В този комплект имаше и четки за грим нали? За тях нищо не мога да кажа.  Имаше в края на миналата година един много хубав комплект в черна твърда чантичка за 13,90. Момичето, което си го поръча остана очаровано от него - значи четките поне са добри.
Лично аз не бих си взела точно такъв комплект от Ейвън. Излиза скъп, а е очевидно  половината от него е некачествен като изпълнение.
Made in China ... какво може да се очаква ...
400 лв. поръчка - ех, мечти, мечти ... Поздравления момичета! Аз не съм правила такава поръчка от една година  Sad

# 612
  • София
  • Мнения: 4 051
Благодаря jhony, за мен тази информация е много ценна.  bouquet

Аз имам по (или по,по) предишния комплект за маникюр, който се завързва с панделка. Много си го харесвам, не че го използвам много активно, де.

# 613
  • Мнения: 1 354
Лорън, като цяло отзивите за комплектите за маникюр не са добри! Аз имах поръчани от старите розов дамски и черен мъжки и в двата имаше артикули, които се развалиха твърде бързо. Счупи се ножичката от мъжки, а от дамския нокторезачката даде фира още на второто ползване. И други момичета са споменавали, че явно тези продукти не са сполучливи. В този комплект имаше и четки за грим нали? За тях нищо не мога да кажа.  Имаше в края на миналата година един много хубав комплект в черна твърда чантичка за 13,90. Момичето, което си го поръча остана очаровано от него - значи четките поне са добри.
Лично аз не бих си взела точно такъв комплект от Ейвън. Излиза скъп, а е очевидно  половината от него е некачествен като изпълнение.
Made in China ... какво може да се очаква ...
400 лв. поръчка - ех, мечти, мечти ... Поздравления момичета! Аз не съм правила такава поръчка от една година  Sad
Адашке благодаря.Твърдо се отказвам да си го поръчам тогава.
За мен бе изкушение,тъй като ми се вижда много кукленско комплектче,а и нещата са събрани в едно.Не е като в единия джоб на чантата търсиш пинсета,в другия пила.А като тръгнеш да сменяш чантите да не говорим.Та затова се чудех.... Rolling Eyes

# 614
  • Мнения: 356
Miles, продуктите от бланката за топ също можеш да си ги пускаш на която поръчка искаш, дори и на първа. И не е задължително да ги пускаш всички наведнъж.

Не може на първа  Naughty
По-напред някой беше пробвал, пък мамите-координаторки потвърдиха.
Може и така да е. Извинявам се, ако съм подвела някой  Embarassed.Аз ще взема да опитам сега на първа и после ще пиша станало ли е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт