С кого/какво заменихте бившия/та?

  • 10 477
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 911

ха!  Party като го прочетох това се зачудих - абе, не отговорих ли и аз с точно тези думи? - виж стр.1  Heart Eyes
че даже и емотикончето е на същото място  Grinning

Никси, баш сме си добре!!!  Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 481
Замених го с нов живот!
Със спокойствието вкъщи. С това, че мога да обръщам повече внимание на децата си.
С нов град, с ново жилище, където сме самостоятелни с децата.
С нова работа, в която се чувствам щастлива.
И не на последно място с това, че съм отново със старите си и верни приятели от детството.  Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 660
С нова работа, с нов дом, нов МЪЖ! И нулева намеса на свекърви и етърви!!!

# 123
  • Мнения: 1 280
 С изцяло нов живот, НО не мога да не си призная, че новият мъж помогна много.  newsm78 Влязох в релси едва след като го срещнах въпреки, че не е нищо сериозно. Не че без него нямаше, но той ми върна самочувствието на жена, което ЕРД беше потъпкал тотално.

# 124
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
С нищо ... с празнота и чудене, защо аз продължавам да съм тук, а него го няма Cry
Криво ми е, не намирам смисъл да продължавам ... Чувствам се като чудовище, когато си помисля, че ако го нямаше детенцето ни, сега щях да съм с него на ония свят ... и си поплаквам, когато няма кой да ме види ...
Не мисля, че някога ще успея да го заменя ... твърде много от него съм аз,твърде много от мен е той ... не мога да заменя себе си ...

# 125
  • Мнения: 4 458
С нищо ... с празнота и чудене, защо аз продължавам да съм тук, а него го няма Cry

Мила  Hug За съжеление твоето положение е доста по-различно от нашето. Надявам се някой ден да успееш да намериш достоен човек който да застане до теб   bouquet

# 126
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Замених го с много работа, с много време за себе си, с коте нощем в леглото и с душевен мир. Смятам, че съм на далавера от замяната.

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 6 045
1. С огромен кредит.
2. С ново жилище.
3. С второ висше.
4. С нов мъж.
5. С нова кола.
С всички реализирани идеи и мечти, които бяха невъзможни, преди да се разведа.
И с усещането, че едва сега започвам да живея!

Общи условия

Активация на акаунт