Хайде, вече време не остана, ФЕВРУАРЧЕ да гушка всяка мама!

  • 17 261
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
момичета здравейте!толкова много ми липсвахте ако знаете..... Hug Hug Hug
пак немога да пиша много много или да ви изчета,но това ще се промени..и ние също се борим с коликите...много гадно как само го боли..... #Cussing out
а за кърменето знам само че е най-важно да сте спокоини.аз мога само да се оплача по този повод от свеки...имах си достатъчно кърма и всичко ни беше ок нито рани,нито болки,здравословна храна....да ама нали свеки е вкъщи денонощно  smile3511 smile3514 и като си разменихме шапките накрая защото то наистина не се издържаше и сега нямам кърма.... newsm45 предполагам че е от нерви....,защото си имах предостатъчно преди да се случи това и сега ми е тъпо....исках много да съм добра с нея и да влезна в положение, че и на нея и е мило бебчето ,но аз си подадох пръста тя направо ми откъсна ръката..........изобщо бъдете спокойни и ще се справите с кърменето.това е моят съвет.Пак се пооплаках,но.....съжелявам трябваше да си кажа....
Много са ни сладки бебчетата сега ще пробвам да ви кача снимка на моят малък мъж.....

# 241
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета...
Честити рожден ден на Петьо на мама Ави...Да е жив и здрав, добър и грижовен батко, да расте силен и умен за радост на мама и татко....  Hug
Аз да ви почерпя...Днес правим 3 години с моя мил...Три годин от както се гаджосахме...Живот и здраве след още три може и сватба да вдигнем.... Joy


Добре завърнала се на Галадриел и Рая....
На нас пъпчето ни падна преди 3 дни. От тогава се къпем на шезлонга в коритото. Не съм забелязала да има някакви секреции от него. Но аз още го почиствам със спирт и Топоцин.... Flutter

# 242
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Включвам се много набързо да ви съобщя 2 хубави новини:
Тази нощ Кам4о роди своя син (името обеща, че ще ми каже следобед). Малкият юнак тежи 3330 и е 52 см. Кам4о се възстановява, вече гушка бебето и няма нито един шев!
Тази сутрин Джой също е родила. Малкият господин се казва Давид, тежи 3.400 и е 51 см. Мама има малко шевове, но предполагам, че и тя вече се радва бебчето и се гушкат!size]

smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Честит рожден ден на Петър на Мама Ави!  bouquet  bouquet  bouquet
Иве, честита годишнина!  bouquet  bouquet  bouquet

# 243
  • Мнения: 387
Здравейте маменца сладки , честити  нови бебчета -само щастие и радост да ви носят , да са здрави и усмихнати винаги , опитвам се да ви чета и искам да пиша по-често като преди ,но за сега ...не е  много успешно  newsm78 Ние сме добре , папкаме ,слушкаме спинкаме и така ...Опитваме се да си влезнем вьв режимите и трите  ден след ден ,нощ след нощ ...така е.  Даже в момента едната папка с мен  Laughing  МЕРИ честита ЕММА още ведньж, благодаря за сьветите още хиляди пьти и ЧЕСТИТ КОМПЮТЬР  newsm10 ще кача снимки днес може би smile3506   целувки на всички -отивам да си ги храня... newsm06 Two Hearts breastfeeding bombs

Hugобичам ви многооо Hug

# 244
  • Мнения: 1 671
Влизам с още една добре новина днес - утре ще изпишат Алина, с Джой са в една стая. Джой също е добре и бебето си е при нея.
Аз пък да ви се оплача - нямам капка кърма. Преди малко се наревах едно хубаво и казах на татито да купи АМ на връщане от работа. От нощес ми виси на гърдата  Tired, иска да суче, гладничка е и плаче много жално.  Cry Cry Cry. С едното дете можех да кърмя 2 бебета, с другото - нямам нищо.

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 185
Мн поздрави от Кам4о аз съм синът и....Малко инфо брат ми се казва Светлин  Hug чакаме го да се прибере а в това време те са си добре "Майчин дом"  ooooh! Sunglasses

# 246
  • София
  • Мнения: 3 679
Привет бъдещи и вече настоящи майчета, аз влизам набързо да ви съобще, че GoldenEyeful има момиченце с перфектните мерки 3,900 и 52 см. Родила е бързо за час и половина.
Да и е жива и здрава   bouquet
Успех на всички ви  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 70
Незнам дали е редно да разваля свежото настроение на всички празнуващи, но наистина няма на кой да се оплача...
Мили, момичета, ние с таткото, откакто съм родила сме в ужасни отношения. Само на изписването ми благодаря за хубавата дъщеря и толкоз. Преди 2 дни направо изгодни майка ми от дома ни, а снощи , след като ме нарече тъпа и неспособна майка, беше на косъм да ме удари. Аз държах детето в ръце и незнаех какво да направя. Обадих се на свекито да дойде да види "идеалния " си син....
Наистина е много сложно положението. Не мога да тръгна с това малко дете по автобуси да се изнасям. А и средства за адвокати нямам( неговия род са големите връзкари и мисълта, че могат да ми вземат детето ме ужасява). Не мога да повярвам , че се стигна до тук . НИкога не съм виждала мъжа ми в такава светлина...
Познайте дали имам кърма при тези обстоятелства. Едва изцеждам за едно хранене и от двете гърди по 60-7мл.А малката Киара е един ангел....Знам , че трябва да съм спокойона заради нея, защото децата усещат напрежението у майките...Обаче наистина е много трудно!

# 248
  • Мнения: 62
здравейте февруарки Hug аз съм от мартенските мами и се извинявам че ви нахлувам в темичката но имам нужда от помощ и реших да попитам и вас. та въпросът ми е към9 месец усещахте ли по малко бебчовците или все със същата интензивност си усещахте движенията през цялата бременност?аз имам дни в които я усещам мн но има и такива в които почти не я усещам а днес бях на запис и като попитах лекарката ми каза че това не е нормално и сега незнам какво да правя Praynig моля дайте съвет дали тр да се притеснявам? благодаря предварително Hug

# 249
  • Мнения: 3

Честити бебчета на Kam4o,Джой и GoldenEyeful
Да растат здрави,послушни и много радост да носят на мама и тате.
На мамите бързо възстановяване

Yzida,недей така мила,стегнисе,наистина е неприятно,аз също съм в подобно положение,но вече не ми пука,изобщо не му обръщам внимание,за мен сега са по-важни децата.По принцип повечето са такива.
Цвети не се притиснявай при мен е така, два дена е голям мързел само вечер помръдва и преди е имало такива моменти.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hugна останалите тумби и бебчетата
Мамо Ави да ти е жив и здрав малкия-голям батко,много да помага и да слушка.Iveto_86 честито и на теб,много да се обичате и дай боже скоро да си булка

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 15:00 от memo1982f

# 250
  • Мнения: 703
О,колко много нови бебчета си имаме!

Камчо,Джой и Голдънче,да са ви живи и здрави дечицата!Много да ви радват цял живот!

Честит рожден ден на Петьо на мама Ави!Да расте послушен и добър батко!

Честита годишнина,Иве!Все така да се обичате!

Цвети,не се шашкай,мила!Накрая вече нямат толкова място бебчетата и са много малко подвижни!Успех!Идва и март!

Изидка,много мъчно ми стана като те прочетох!Да им се не види на тия мъже!МНого са...Но не се отчайвай!Имаш страхотна дъщеричка,името и е невероятно,гледай си я и да не ти пука!За кърмата -не се притеснявай!И с АМ се отглеждат деца,я!Важното е да сте добре!А на тоя... до теб-дано му дойде акъла!Явно преживява малко тежко бащинството!Пиши тук,споделената мъка е наполовина!Все  нещо ще те окуражи в думите ни!Стискам ти палци да се стегнеш и да не обръщаш внимание на простотии,а и да знаеш-в живота нещата неведнъж се обръщат на другата страна и справедливост винаги има!

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 15:05 от __ZLATO__

# 251
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Да са живи и здрави синовете на kam4o и на jjoy! Нека да радват всички около себе си.
Честита дъщеричка на GoldenEyeful! Да расте здрава, умна и много чаровна!
Iveto_86, честита ви годишнина. Пожелавам ви още много много по толкова!


yzida, наистина ли е толкова лошо положението, че говориш за напускане? За теб и бебето сега е важно да си спокойна, не се поддавай на отрицателни мисли и емоции. Поговорете с таткото, изяснете нещата. Стискам палци всчко да се нареди в положителна посока.  Hug  bouquet

# 252
  • Мнения: 384
Ехаа, добре че е Hotday да ме светне за новините във форума, че аз дремуцам. Много се радвам за Kam4o, Jjoy и GoldenEyeful! Ние с Hotday се майтапим, че е добре да се пусне тема "Февруари свършва вече, кое е най-мързеливото човече". Можем да си разиграем мини-конкурс с нея, memo1982f и Vivi.vivi. Само остава да се разберем за залозите, ама като се знам каква съм каръчка, ще затичам веднага да родя, обявим ли го това състезание и няма да се класирам дори за това Whistling.
Yzida, много ме натъжава ситуацията, в която си. Аз се притеснявах най-много за Alex, но тя е силно момиче и не се съмнявам, че ще се справи с всичко, докато ти в момента очевидно си много разстроена, а и не можеш да проявиш самоинициатива. Просто се успокой и не мисли за разводи и проблеми в момента. Киара е по-важна от всичко Hug.


# 253
  • Мнения: 84
Евелинар, благодарим за благите вести!
Да са живи и здрави малките слънчица на Джой,Камчо и Голдънчето и да греят в живота на родителите си с целия си блясък!Какъв силен отбор юначета се заформи днес,а Wink

Честита годишнина Ивето-пожелавам ви още 33 пъти по толкова да сте щастливи заедно!
Изида, стисни зъби и брой до десет-не вземай прибързани решения!Не е минало много време откакто роди и е нормално всички да са поизнервени от новата обстановка.Киара е най-важна от всичко и всички!Опитай се да поговориш нормално с мъжа ти.Ние сме с теб  bouquet

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 15:13 от hotday

# 254
  • sofia
  • Мнения: 482
Изида, много съжалявам за ситуацията. Дай му малко време на мъжа ти, със сигурност и той явно в момента преживява стрес. Ще свикне - може би вече бебето като е факт се е шашнал тотално - явно осъзнава реално вече по-голямата отговорност и към бебето и към теб. Запази спокойствие (до колкото сега е възможно) и си дайте време и двамата. Наистина един разговор май ще е добре дошъл.  На една моя колежка мъжа й беше изпаднал в такова състояние с второто им дете - разликата хем им е цели 8 години. Но, нещата са си дошли по местата и до ден днешен си живеят нормално.
Стискам ти палци тази ситуация съвсем скоро само да е спомен!

Общи условия

Активация на акаунт