Хайде, вече време не остана, ФЕВРУАРЧЕ да гушка всяка мама!

  • 17 248
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 307
Добро утро Hug Hug
Честита принцеса на Слънчицето!!!  bouquet  bouquet
Сега ще чакаме днес Ефросинка да се похвали Peace
Лидия и Изабелка,знам какво ви е в момента  Confused,аз се разболях още преди да тръгна да раждам ,за 6 дни престой в болницата станах   
още по-зле,кашлях по цяла вечер.Като се прибрах вкъщи с Мони поизлекувах кашлицата,но започнах да вдигам температура.Ходих при личната лекарка и тя ми каза че е от кърмата newsm78.Сега от ден-два се чувствам по-добре.Докато кашлях и аз си слагах маска,за да не заразя малката.Явно имунитета спада след раждането,поне аз така мисля. На вас пожелавам бързо оздравяване,а другите мами да се пазят и да си почиват.Тези които са още 2 в 1 също Naughty
За кърменето -и ние се кърмим успешно,още ми са разранени зърната но вече не болят толкова.Миналата седмица имаше дни в които направо ми се плачеше от болка SickАз се мажа с кремчето на Авент и много ми помага.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добър ден на всички !
Минавам да видя има ли обебели се и  не се излъгах  Wink
Честито на Наденцето и Слънчице!

Ephrossina дано всичко е минало вече  Wink Някой има ли инфо?

# 287
  • Мнения: 1 671
Здравейте, момичета!
Честити бебчета на GoldenEyeful и Слънчице! Да са живи и здрави и много да ви слушат и радват!  bouquet  bouquet  bouquet
GoldenEyeful, малката е голяма сладурана!  Hug Радвам се, че раждането е било леко!
Изидка, мила, кураж! Дано скоро да отшумят дразгите и недоразуменията! Раждането на дете е критичен период в отношенията на много семейства, дано да е нещо временно. Само се пази , ти и бебето да сте добре!  Hug Hug Hug Не се оставяй да те унижават, камо ли да те ударят.  Hug Hug Hug
За кърменето - голяма болка ми е. Днес вече съм 3 ден без кърма, малката ми виси на гърдата, но това не помага. Натъпках се като прасе с всичко, което знам, изпих всички възможни чайове, даже се и наспах - гърдите си остават празни  Cry Cry Cry. Ще видя как и по колко ще ми се наложи да додавам, но ще е скоро, защото виждам, че не й стига. Не мога да си обясня как едното дете можах да кърмя, а другото - не. Вчера много плаках, но изглежда, че ще трябва да се примиря.
На всичкото отгоре докато Блажко галеше Магдалена ме ритна в едната гърда и сега наполовина е синя и много ме боли.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 10:58 от evelinar

# 288
  • Мнения: 84
Честити малки принцеси на Слънчице и НАДЕНЦЕТО!Да растат здрави, умни и послушни и чаровни! Heart Eyes
Кога изневиделица е родила Наденцето не разбрах- сякаш до вчера питаша що е то контракция ?! Crazy


Виви,изобщо не си мисли че си сама- има и други които си седят кротко и си мътят вкъщи.. Crazy
За кърменето:Мери е права, момичета.Не трябва толкова да се втелясваме.Аз вече само от четене на вашите перипетии започнах да се притеснявам, което поне ме кара да не мисля за раждането Tired В крайна сметка каквото стане-стане- няма да свърши света- ние сме длъжни да пробваме, да сме спокойни и да дадем на бебоците най доброто което зависи от нас..а това верно си е един процес за който нашите баби, нито са чели книги, нито интернет и пак са се справяли някак. Flutter
Евелинар, явно както бебетата са различни, така и няма две еднакви бремености.Ти направи каквото трябва,пък да става каквото ще- познавам много бебета, които са били на АМ и нямат сериозни здравословни проблеми- то си е и до ген-а предполагам..

# 289
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268784.new#new

новата темичка,заповядайте !

# 290
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен мили мами.
Честито на всички мами които гушкат своите съкровища, а на мамите които са все още 2 в 1 пожелавам скорошно обебване и безпроблемно раждане.
На 12.02.2008 в 20.10 ч се роди моето малко съкровище Кристиян .
На 15 ти ни изписаха, но с него се адаптираме доста трудно  първите дни бяха ужас и чак сега намирам някакво свободно време успях да седна пред компютъра.
При нас всичко стана много бързо , на 11 ти ме приеха защото тоновете на бебо бяха много лоши.
След серия от добри тонове в Шейново решиха че все пак трябва да предизвикат раждане , а аз бях толкова уплашена че им казах както сметнат за най - добре. Цял ден ме питаха имаш ли болки имаш ли контракции а аз нищо не усещам . В 18:30 на 12 ти решиха че ще ми спукат водите защото бебето се мъчело. В 19:20 ч ме вкараха в родилна зала и в 20:10 ч Кристиян се роди.

Общи условия

Активация на акаунт