Февруари да минава вече, та ЮЛИ да не е така далече

  • 10 355
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 223
 #Crazy Бях да пазарувам и се натъкнах на ситуация. Полянката гореше и едни храстчета, дървета с гнезда в огъня. Звънях на 112 съобщих им за тази работа. На връщане видях, че пожарна хич даже не е идвала, но огънят леко е позагаснал. Въпреки всичко поляната е обгоряла в радиус от 20 метра. Сега и да идва пожарната, нЕма сми. Вие не можете да сте ми свидетели, но ако ми кажат гък - снимала съм си го на телефона. Нека ме санкционират, че ги пращам за зелен хайвер. Поне едно малко огънче им е останало, де...

Тъпото е, че май торбата ми беше малко тежка, уж съобразих, ама не. Дано не ме заболи корема.

Ама защо така не ме взимате насериозно  #2gunfire

Ей, ся почвам да пиша лични на всички желаещи. И позите няма да обсъждам тука, пък! Щом така ми се смеете... стачка.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 16:40 от Pearl

# 61
  • Мнения: 4 371
Седнала съм си пред компа, хапвам си и изведнъж чета за клизми Joy Чудно. Не правете като мен, не се знае на какво може да попадне човек hahaha
Мразя клизма, мразя и катетър Stop
Душичка, честито Hug Леко и безаварийно!

# 62
  • София
  • Мнения: 2 884
душичката 32 Честито  Hug Леко и безаварийно каране Peace

АААААААаааа, Pearl смеят се тези , който нямат запек, защото не знаят какво е  Whistling
Аз съвсем на сериозно те питам Peace

Пред нашия блок, веднъж се беше запалила градинката и дойде пожарна и я изгасиха-не беше голям пожар. не се ядосвай, може да са били на друго място Peace

Другият ми голям проблем е Безсънието Shocked Shocked Shocked Ей, така съм до 3-4ч, има ли като мен, някой Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 690
Днес ми е един такъв гаден ден - проблеми в работата, нещо аз не съм на кеф... Може би защото вчера беше супер готин ден, та днешния не ми се струва добър.

Обаче като ви чета и ми просветва малко. Честито, Душичка, за книжката!!

Дуци,
това с хълцането е много странно. Не знаех, че бебетата могат да хълцат преди да се родят.

Пърл, това с клизмата е наистина  Crazy . Ама щом помага...

Да ви се оплача - в офиса жените започват да ми пипат корема дори като се разминаваме по коридора. На вас случва ли ви се??

# 64
  • Мнения: 4 371
Да ви се оплача - в офиса жените започват да ми пипат корема дори като се разминаваме по коридора. На вас случва ли ви се??
Голяма досада, на мен както ми е неприятен допира в момента дори с мъжа ми...
Просто не ми е приятно нищо да се докосва, освен дрехите и завивките.
Аз винаги съм питала може ли да ти пипна корема. Но пък те не го правят с лошо чувство хората, ама ние като сме дръпнати Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 3 411
И мен днес ме опипаха в офиса.  Laughing Може би  защото вече почва да ми личи и хората не могат да повярват, знам ли. Не ми беше неприятно, но и не успях да реагирам  Blush Сигурно ще стане досадно, по-нататък като наедрея повече.

# 66
  • Мнения: 1
душичка честита книжка и леко и безаварийно шофиране  Simple Smile

добре се справяте с предизвикването на интересни дискусии Grinning. И както една моя позната казва обикновено  в такива случаи - май доста близки взехме да си ставаме    Joy  Joy Joy . Е лошо няма нали сме всички в еднакво положение  Grinning.

а хълцане и аз усетих още миналата събота.първо се зачудих защо ми подскача корема .И понеже усещам, когато мъничето шава и рита ми се стори странно пулсирането.Радвам се ,че ако не ритането ,то поне хълцането усети мъжа ми  Grinning.
jillity аз заради това опипване не стъпвам в университета ,че курсовата ми като ме види това и е първата работа...Чудя се какво ли ще е, ако и лекарите ни  следящи ЖК бяха такива любопитни?!

# 67
  • Мнения: 142

Мацки, върнах се  от ФМ Mr. Green Ще си имаме МЪЖЛЕНЦЕ и ние  Heart Eyes
Беше се изтегнал като на плаж нашия - с опънати крачета, ръчички до главата :balk_177:
Видяхме много добре всичко - гръбнака, сърчицето, стомахчето, пикочния мехур, и доста добре му се видяха мъжките атрибути  Laughing Правиха ми и доплер - кръвоснабдяването на бебока е съвсем наред, плацентата ми е задна, провери ми и кръвоснабдяването на матката - добре е, но от ляво е леко по-намалено и затова да си пия магнезия. Общо взето докторката каза че сме бомба и двамата. Малкия мъж е вече 345 г  Crazy Сакси, моля да ми сложиш синьо щъркелче  Heart Eyes

За урината някой ме пита, но не помня кой  Blush Това е втория път когато ми я изследват. Не я проверяват всеки месец newsm78 Сигурно по ЗК не предвиждат много изследвания. Взеха ми кръв и утре ще имам резултата от всичките там неща, които ми проверяват - доста бяха.

Купих и подаръци на мъжлето, страхотни са, ще ви кажа дали ги е харесал (засега няма да кажа какви са че и той попрочита форума, а искам да го изненадам Wink )

Последния път като трябваше да си записвам час мацката ме пита, а как се казвате?
И аз:  newsm78 Ъъъъъ... Таня!
За съжаление на мен ми се случва да не си знам името и когато не съм бременна, но сега малко по-често.
tooth

Хахаха, аз пък все не мога да си спомня датата на последния цикъл - всеки път се почва едно мислене. Много трудно ми е да се съсредоточавам и се мъкна като муха без глава  hahaha, ама важното е че не ми пука изобщо че съм изглупяла  Joy Joy

Извинете за дългия пост, ама ми е едно радостно  Blush Исках да споделя и за снощи, ама хайде друг път Simple Smile

# 68
  • Мнения: 631
здравейте момичета, благодаря ви че сте ми добавили розово бебенце в профила
да се изкажа по въпроса с опипването на корема - понякога ми е било приятно когато това го направи някой човек приятелка с която сме близки и която примерно иска и тя да има бебе но иначе някой да ме пипне бих се издразнила ....
все пак съвет
ако някой ви опипва или погалва по корема / с намерение да се направи на общителен / а на вас това не ви е приятно
подразнете го и вие
например
...... ауууу ама и ти доста си се закръглила .... явно мъжът ти / приятелят / ти те хранят добре ....... / какъв комплимент а ...ххехехехех /
или

# 69
  • София
  • Мнения: 137
Имам ентерококи  Cry Много се сдухах. Така се надявах да се размина без бактерии, ама уви. Гъби нямам, но гадни бактерии. Не ща антибиотик  Sob
Докторът каза първо с Гиналгин да пробваме. Има да треперя за бебо. Много ми е кофти.
Сега ще ви почета малко да се разсея.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 441
Здравейте на всички -вече съм шофьоооор!Взех си изпита днес ,направо не мога да повярвам!
Не съм ви изчела какво сте писали ,щото нямах търпение да се похваля!Сега ще наваксам!
  bouquetЩе возиш бебчо!
Aelia,честито момченце.
Аз така като ви попрочетох то май моя бонбон повече хълца отколкото рита.
НИЕ СИ ИМАМЕ ИМЕ.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 16:53 от inka 26

# 71
  • Мнения: 30
Честито Aeliabouquet
Честито и на теб душичката 32bouquet

Това с пипането на корема  и на мен ми е неприятно и затова не им давам!Само на мъжлето и на детето!

Клизмите приятни и ли не ,са необходими!Защото точно сега ,когато сме бременни,напъването е направо вредно!Затова или плодове,или мляко ,или клизма ,но трябва да се справяме със запека!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 098
Пумичка, не се разстройвай толкова, ще ги излекуваш ентерококите, и бебе ще е добре.  Hug
Аз, лекувах гъби и бактериална вагиноза скоро, но в понеделник ще ми вземат
отново материал за изследване, за да се види дали всичко е наред.
Явно няма да мине бременността ни без главоболия от този род, за жалост.

# 73
  • Мнения: 326
Ама и вие какви теми сте подхванали днешния следобед. Човек да не вземе да си похапне нещо. Отщя ми се.  Sick Тъкмо да ям толкова много.
Хайдеееее и Aelia узнала пола на бебока. Честито юначе!
Аз да ви кажа не обичам да ми пипат корема. Имам чувството че така ми вземат силите и на мен и на бебето. Може и да си втълпявам но давам само на тати да го пипа.
Браво на дущичката за книжката. Аз имам книжка от 10г. но така и не мога да шофирам. Никога не съм карала кола, но ще се наложи да ходя на опреснителни курсове. С две деца без кола  newsm78 не знам как ще се оправям  newsm7. Трябва да съм по-мобилна.

# 74
  • Мнения: 223
Къде се изгуби Данибон?  newsm78

И аз не обичам да ми пипат корема. Никой от обкръжението ми не смее да го прави, запомнили са. Миналата година се карах, че пипат коремите на приятелките ми без да ги питат. Все едно корема не е част от тялото ти, а е нещо, което си донесъл и всички могат да го употребяват. Не може така. Но явно хората го правят несъзнателно и се радват...

Честито, Душичке Simple Smile)) Само аз се излагам с тая книжка вече. Пфу.

Общи условия

Активация на акаунт