Домашна сауна

  • 11 820
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Не питайте мен,питайте знаещите  bouquet
Аз по някога не разбирам Peace

# 16
  • Мнения: 1 685
 PeaceДа-ама Поци  bouquet-женския целулит е доооста по-различен от "мазнините'само -предполагам и сам знаеш че е "сложна"съвкупност от токсини,мазнини и....вода Wink-в тази връзка едно загряване и 'извличане" на вода и токсини точно от определените проблемни места не е никак за пренебрегване в борбата за добра форма Laughing-аз лично в случая бих заложила на това

 

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Ще дадеш ли линкче към клинчето?

# 18
  • Мнения: 274
Клинчето изглежда готино, ако някой има информация за него да казва Stuck Out Tongue

# 19
  • Мнения: 1 685
Ще дадеш ли линкче към клинчето?

 PeaceИзвинявайте-ама чак сега влязох в темата и видях че сте питали-давам веднага-обаче да кажа че от чудене и мислене за поръчката му като се реших най-сетне-гледам че М р-р се е изчерпал за момента-не знам дали рзликата с Л е голяма и дали докато не е свършил да поръчам него newsm78
цък

# 20
  • Мнения: 181
И аз отдавна се замислям дали да не си взема такава сауна, но още не съм се решила. Сега попаднах на тази тема и видях, че не съм единствения човек, който се зачудва дали да не го направи. Ще следя коментарите ви с интерес и нека всички заедно стигнем до правилно заключение ЗА или ПРОТИВ тази сауна  Peace

# 21
  • Мнения: 177
Имам традиционна сауна у дома. Не се слабее от сауна. Само спорт и диетичен режим. За целулита има някакъв ефект ,но не тотален. Него го боря с масажи. Иначе за изчистване от токсините съм съгласна. И съм ЗА умерено посещаване.

# 22
и аз живо се интересувам , ако може Поци да обясни защо смята този тип сауни за вредни а "истинските" за полезни , не се заяждам, просто не съм на ясно . Хайде момичета никой ли не я е ползвал, много ми се ще да има поне едно мнооого хубаво и евтино нещо  Laughing
http://www.tv-butik.com/index.asp?c=2615&tn=productview&pid=58351 за тази говоря

# 23
  • Мнения: 9
За "Тотал сауна":
Преди да се поръча даден продукт - трябва да се види и да се прецени на место - в представителен магазин на фирмата или някъде, където може да се види изложена. Да не се реагира емоционално от една реклама. За мен рекламата на "Тотал сауна" не дава представа за материала, от който е изработена сауната - найлон, брезент, гумирана, със силикон, каква здравина има, как е изработена и обезопасена ли е, има ли опасност да изтече вода,  каква температура се достига вътре. Парният генератор има ли таймер, нивомер на количеството вода вътре, колко вата е, как се загрява водата - нагреватеният механизъм бързонагряващ и с висок клас ли е, енергоспестяващ и икономичен ли е, и още много-много въпроси. Надуваема или сгъваема е сауната. Колко време е гаранцията на продукта.  Така, че трябва да се внимава. В случая с "Тотал сауната" информацията от рекламата по ТВ за същността и ефективността на продукта е мнооого ограничена, да не кажа никава! Искат над 200 лв, а не се казва нищо съществено!

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 20:59 от funny-girl

# 24
  • София
  • Мнения: 1 590
  bouquet
Благодаря ти Фъни гърл!!!! Почти я бях поръчала...

# 25
  • Мнения: 9
Поръчах Тотал сауната и я върнах.
Материалът на сауната оприличавам на такъв, от който се правят чадъри, водонепропускаем, но тъъънък. Дъното е от найлон. Това нещо е зашито за метални пръчки.
Т.нар. парен генератор представлява обикновена електр. кана с херметичен капак с нагревател от някаква метална сплав. Вместимост 1-1.5л. Няма индикация за нивото на водата вътре, няма таймер. Т.е. водата ври, кипи и се изпарява, но не се знае какво колич. има вътре.
Двете части са свързани с два къси пластмасови маркуча.
И още нещо важно: аз за 20 мин не се изпотих  Naughty  просто тялото ми стана мокро от кондензиралата пара върху тялото ми, а не от потта ми  ooooh!
В горното си мнение се изказах ласкаво, но това са фактите.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 19:44 от funny-girl

# 26
# 27
  • Мнения: 181
Хей , Фани-гърл, благодаря ти много за изчерпателната информация. И аз също се чудех какво точно представлява. Сега след твоето описание смятам, че ако човек е малко по-изобретателен, може да си напрви подобно "чудо" и в домашни условия. Примерно взимаме един достатъчно голям чувал, слагаме електрическа кана с вода, която да ври известно време, като си и засичаме съответно времето за което водата ще се изпари и съответно има опасност да се повреди каната, влизаме вътре в чувала, като си изкараме главата отгоре и готово - една домашна сауна, имитация на тази, която ти така цветущо описа, та даже и по-качествена за много малко пари  Peace Peace Peace
Дали да не опитам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт