С какво се мажете в солариума....

  • 69 414
  • 433
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 568
Аз съм като немита циганка.....жените не ме харесват,но мъжете да Sunglasses и много се интересуват,за раликите,имало ли,нямало ли Joy Joy Joy Joy

# 406
  • София
  • Мнения: 7 839
Аз съм като немита циганка.....жените не ме харесват,но мъжете да Sunglasses и много се интересуват,за раликите,имало ли,нямало ли Joy Joy Joy Joy

Защо не те харесват жените ?  newsm78

# 407
  • Мнения: 1 568
Ми...казват ми че съм приличала на циганка........то не че не е така,черна съм,ужасно...обаче си се кефя,съмняваме че е малко женска завист,защото аз имам възможност да ходя когато си пожелая и да седя колкото си искам....защото пък колеги,приятели(мъже) наистина ми казват-да,черна си ,обаче си е готино,две мнения нямало,та не знам newsm78

# 408
  • София
  • Мнения: 7 839
При мен няма такова нещо.  Whistling
И аз съм мнооого черна, но жените всячески се опитват да придобият като моят тен, страшно им харесва.  Crazy Flutter
Явно си е до жени.  Wink

# 409
  • Мнения: 1 568
Като те гледам на фотото(мисля си че си ти Peace) руса мацка си и тена ти седи естествено,аз съм черна по-принцип,е,не много,но съм тъмен тип жена,та затова да ти кажа може и да са мааалко прави Whistling

# 410
  • София
  • Мнения: 7 839
Като те гледам на фотото(мисля си че си ти Peace) руса мацка си и тена ти седи естествено,аз съм черна по-принцип,е,не много,но съм тъмен тип жена,та затова да ти кажа може и да са мааалко прави Whistling

Аууу, нямаш ли снимка да покажеш ?  Flutter

# 411
  • Мнения: 1 568
Снимам hahaha


Кво става с тоя сайт снимка.бг,вади ми нервичките направо,какво са го направили!!!

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 01:07 от Маргало

# 412
  • Мнения: 1 568
Мацка,ей сега се щракнах,ама още нем и ги качва,до утре все ще стане!Бооооже,бях се лакирала и забравих ooooh! отиде ми лака с тия клавиши,мноооого съм умна ooooh!

# 413
  • София
  • Мнения: 7 839
Мацка,ей сега се щракнах,ама още нем и ги качва,до утре все ще стане!Бооооже,бях се лакирала и забравих ooooh! отиде ми лака с тия клавиши,мноооого съм умна ooooh!

Да, май сайта е нещо прецакан.  Confused   Явно утре ще чакам снимиците !   Wink

# 414
  • Мнения: 1 885
Да питам и тук.
Вчера бях първи ден в цикъл (нямаше да го спомена ако не беше оная тема за цикъла и солариума) и ми изгоря дупето, а седях само с една минута повече от предния път.
По-лошото е, че отзад на сгъвките на колената ми се получиха едни червени парещи линии.
На някой да му се е случвало?

# 415
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Да питам и тук.
Вчера бях първи ден в цикъл (нямаше да го спомена ако не беше оная тема за цикъла и солариума) и ми изгоря дупето, а седях само с една минута повече от предния път.
По-лошото е, че отзад на сгъвките на колената ми се получиха едни червени парещи линии.
На някой да му се е случвало?

както разбрахме от другата тема по време на цикъл кожата става по-чувствителна...сигурно е поизгоряла отзад на сгъвките...намажи ги с нещо и ще мине Peace...на мен лично ми се е случвало да ми останат бели гъвките, а не да изгорят...но това е друг въпрос  Mr. Green

# 416
  • Мнения: 1 885
Да питам и тук.
Вчера бях първи ден в цикъл (нямаше да го спомена ако не беше оная тема за цикъла и солариума) и ми изгоря дупето, а седях само с една минута повече от предния път.
По-лошото е, че отзад на сгъвките на колената ми се получиха едни червени парещи линии.
На някой да му се е случвало?

както разбрахме от другата тема по време на цикъл кожата става по-чувствителна...сигурно е поизгоряла отзад на сгъвките...намажи ги с нещо и ще мине Peace...на мен лично ми се е случвало да ми останат бели гъвките, а не да изгорят...но това е друг въпрос  Mr. Green


Мерси, ама аз прочетох другата тема едва днес.

Дано не се обеля нещо... Ако не ми се оправят напълно до вдругиден ще пропусна солариума  Rolling Eyes

# 417
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ооо, да...задължително, ако не се успокои или напълно заздравее го пропусни  Peace

# 418
  • Мнения: 1 885
Още един въпрос. Уж сменям хоризонталния с вертикалния солариум пък краката и от гърдите нагоре ми е по-бяло от корема, бедрата и дупето.
Чудя се да не ги пека тях известно време ли? Или да ги ексфоалирам  newsm78

# 419
  • Мнения: 1 568
Мацка,ей сега се щракнах,ама още нем и ги качва,до утре все ще стане!Бооооже,бях се лакирала и забравих ooooh! отиде ми лака с тия клавиши,мноооого съм умна ooooh!

Да, май сайта е нещо прецакан.  Confused   Явно утре ще чакам снимиците !   Wink


Ето мацка,за да видиш разликата съм с още една снимана,аз съм в дясно hahaha
http://www.stefiji.snimka.bg/album.php?album_id=268555

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт