С какво се мажете в солариума....

  • 69 411
  • 433
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 3 415
То е хубаво да се предпазва косата по някакъв начин, защото се изтощава, но и аз нищо не и слагам  Crazy

# 376
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета слагата ли си нещо на косата в солариума. Аз си я вдигам с щипка, но ми се струва, че яко изсъхва... особено удължената  Rolling Eyes

Ммм да, пръскам си я със слънцезащитен спрей и въпреки това си я увивам и с кърпа.  Crazy

Е ти си си фен на кърпите smile3503, разгледах ти една фотосесия в една друга тема, и ти отиват newsm10

# 377
  • Мнения: 1 885
Аз даже мислех да си сложа хавлиена в чантата и там набързо да я зачалмя, че докато оправя тюрбана...ще почнат да ми тропат да излизам  Laughing

И още един въпрос виждала съм хора които ходят на солариум и лицата им са бели, също и такива чийто лица са по-черни или само краката им са тъмни.
Това как се избягва? Само с редуване на солариумите ли?  Thinking


И последно - абсолютно ли е забранено екфолирането, защото от него пада тена или може, но по-рядко   Thinking

# 378
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Tony_in_love, има хора които умишлено не си пекат лицата...аз обаче го пека, защото не мога да си представя вкъщи като си махна фдт-на и лицето ми да е супер бяло, а тялото черно  Crazy
а иначе можеш да си се ексфолираш колкото си искаш, но е истина, че тенът пада по-бързо...веднъж седмично смятам е нормално и не е фатално да се ексфолира човек  Grinning ...сега вече всеки си решава според индивидуалните нужди на кожата  Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 1 885
Днес сутринта си погледнах краката и бедрата от вътрешната страна са на малки червени точки не се забелязват твърде много, но са странни. Така ми е ставало само от масаж  с мед, но скоро не съм правила.
Дали може да е от солариума?  newsm78

# 380
  • София
  • Мнения: 7 839
Днес сутринта си погледнах краката и бедрата от вътрешната страна са на малки червени точки не се забелязват твърде много, но са странни. Така ми е ставало само от масаж  с мед, но скоро не съм правила.
Дали може да е от солариума?  newsm78

Нали не си изгаряла от солариума ?

# 381
  • София
  • Мнения: 5 742
Aз си слагам кърпа на главата задължително! Simple Smile

Тони,да не е някаква алергия?

Иля,аз още се беля/краката/  ooooh! няма оправия ейй...  Rolling Eyes

# 382
  • Мнения: 1 885
Днес сутринта си погледнах краката и бедрата от вътрешната страна са на малки червени точки не се забелязват твърде много, но са странни. Така ми е ставало само от масаж  с мед, но скоро не съм правила.
Дали може да е от солариума?  newsm78

Нали не си изгаряла от солариума ?

Не е като изгаряне... по-скоро като лунички или много много мънички спукани кръвоносни съдове.  Вчера се пържих на един хоризонтален турбо солариум. Другото, което ми хрумва е да не би да е козметиката с която се мажа. В момента ползвам един ускорител за тен на Арто Сън (такъв имаше в студиото) COOL POSITION. Пише, че има охлаждащ и отслабващ ефект  Rolling Eyes

# 383
  • Мнения: 2 414
И аз много се притснявам за косата ми,но кърпа до солариума не ми се носи. Confused Rolling Eyes

# 384
  • София
  • Мнения: 5 742
Тони,може да е от козметиката!
Преди години имах проблем с един крем за солариум но на мен ми излезнаха едни мънички пъпчици  Rolling Eyes

# 385
  • Мнения: 2 414
Момичета,най-накрая днес ще отделя време да отида на солариум и да пробвам новото ми лосионче. Simple Smile
Та,да Ви питам-вие слагате ли от лосиона и на лицето си?

# 386
  • София
  • Мнения: 7 839
И аз много се притснявам за косата ми,но кърпа до солариума не ми се носи. Confused Rolling Eyes

Ами недей....после ще трябва да я възстановяваш.  Laughing

# 387
  • Мнения: 2 414
Знам,аз си я връзвам,но все пак това надали предпазва. Sad
Днес ще си взема кърпа,че само това и липсва на косата ми. ooooh!

# 388
  • София
  • Мнения: 7 839
Тони, не е от козметиката, от солариума е, може да е бил много силен или да са ти дошли повечко минутите.  Peace
И на мен ми е ставало по същият начин, споко, минава.  Wink

# 389
  • София
  • Мнения: 7 839
Момичета,най-накрая днес ще отделя време да отида на солариум и да пробвам новото ми лосионче. Simple Smile
Та,да Ви питам-вие слагате ли от лосиона и на лицето си?

Не се слага на лицето, освен ако изрично не е посочено на опаковката.  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт