С какво се мажете в солариума....

  • 69 485
  • 433
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 1 423
А някой да е ходил на солариум, докато се бели ( от море, не знам дали има разлика със солариума ) ? Дали се става на петна така ?  Thinking



Сигурен начин да си докараш петнист тен, става се на петна, личен печален опит Thinking

# 361
  • София
  • Мнения: 7 858
А някой да е ходил на солариум, докато се бели ( от море, не знам дали има разлика със солариума ) ? Дали се става на петна така ?  Thinking



Сигурен начин да си докараш петнист тен, става се на петна, личен печален опит Thinking

Уфф, ясно, отказах се да ходя. Мерси, Mims-Mims !  Hug

# 362
  • София
  • Мнения: 5 752
Аз нали изгорях едно хубаво и не съм стъпвала от тогава на солариум ..... то стана месец ooooh! и гледам как славно избелявам Twisted Evil

# 363
  • София
  • Мнения: 7 858
Аз нали изгорях едно хубаво и не съм стъпвала от тогава на солариум ..... то стана месец ooooh! и гледам как славно избелявам Twisted Evil

Димяни, а защо не ходиш ?

# 364
  • София
  • Мнения: 5 752
Бях червена 10 дно близо.... после имах една седмица през коята нямах време кога да отида и след това започнах да се беля яката работа...... ooooh! та до ден днешен ми се белят краката от коляното надолу и ръцете ит лактите нагоре  ooooh! като змия съм и да ти кажа не ми иска да си тормозя кожата толкова ...... Rolling Eyes ще почакам още малко..... гадното е, че доста избледнях! Rolling Eyes

# 365
  • София
  • Мнения: 7 858
Бях червена 10 дно близо.... после имах една седмица през коята нямах време кога да отида и след това започнах да се беля яката работа...... ooooh! та до ден днешен ми се белят краката от коляното надолу и ръцете ит лактите нагоре  ooooh! като змия съм и да ти кажа не ми иска да си тормозя кожата толкова ...... Rolling Eyes ще почакам още малко..... гадното е, че доста избледнях! Rolling Eyes

Лоша работа, наистина остави кожата още да почине и след време пак.  Wink Hug

# 366
  • София
  • Мнения: 5 752
Ооо... да не бързам!
Преди години ходех целогодишно  Crazyимам нужда от почивка Simple Smile пък и моренца наближават и ще се тъмнее  Mr. Green

# 367
  • София
  • Мнения: 7 858
Ооо... да не бързам!
Преди години ходех целогодишно  Crazyимам нужда от почивка Simple Smile пък и моренца наближават и ще се тъмнее  Mr. Green

Аха, и аз така. А като си имаш вече по- тъмна основа, много бързо се почернява.  Crazy

# 368
  • Мнения: 880
Аз сигурно съм ходила вече12-13 пъти и едва сега почва да си личи.Ама съм и малко несериозна,много ми е далече и ходя на големи интервали.Като направих два пъти по 10 минути в рамките на 3 дена и после имах адски главоболия. ooooh!

# 369
  • Мнения: 2 897
Три дни един след друг ли, LaPerla ? Не се ли препоръчва ходенето през ден  Thinking

# 370
  • Мнения: 880
Не един след друг,през 1 ден отидох два пъти за по 10 мин.Иначе ходя 1-2 седмично за по 6 минути.

# 371
  • Мнения: 2 414
Аз днес за пръв път в живота си отидох на солариум - имаше промоция в студиото в блока ми - 10 минути за 6 лева, та се пуснах въпреки че момичето ме предупреди че може да ми е много. Затворения солариум си избрах, но като не съм ходила отпреди откъде да знам че трябва да му спусна капака?  Laughing Те са пекох на вдигнах капак...сега задника и краката ми са брутално розови (като роднинските ни маимунски такива), а отпред съвсэeeeeeeeем 1 тон по-малко бяла съм -
кажи-речи никаква разлика с преди солариума. Не се намазох с никакви УВ кремове, искам да питам дали трябва? Като ви чета май си е по предпочитание,но не съм сигурна дали не си говорите за друг вид мазила и УВ-тата да ги пропускате защото се подразбират? Също така, след колко време мога пак да отида? Червеното предполагам до два-три дни ще изчезне, може ли тогава или да чакам още? И последно - колко време приблизително държи тена от солариум? Като слънчевиа ли е по няколко месеца, или се маха по-бързо? Моля помогнете на неграмотните    baby_neutral

Според мен след 3-4 дни ще е добре да отидеш. Wink(
Пускай се за начало на по-малко минутки-примерно започни с 5 и постепенно увеличавай.Можем да си вземеш и соларна козметика.

# 372
  • Мнения: 1 885
Момичета слагата ли си нещо на косата в солариума. Аз си я вдигам с щипка, но ми се струва, че яко изсъхва... особено удължената  Rolling Eyes

# 373
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета слагата ли си нещо на косата в солариума. Аз си я вдигам с щипка, но ми се струва, че яко изсъхва... особено удължената  Rolling Eyes
Нищо не и слагам на моята и нищо не и става, знам ли, за 10-15 минути като че ли няма голяма опасност, виж на плажа е друго нещо...

Аз пък скоро установих нещо друго - като се мажа с разни неща в солариума, по-бавно потъмнявам. Пробвах без да се мажа - има по-голям ефект. Та си мисля - така или иначе тези мазила за солариум са повече с цел хидратация, не е ли по-добре да си се пека без да се мажа предварително, и след това да си се намажа с обичайния лосион, за да се хидратирам.

# 374
  • София
  • Мнения: 7 858
Момичета слагата ли си нещо на косата в солариума. Аз си я вдигам с щипка, но ми се струва, че яко изсъхва... особено удължената  Rolling Eyes

Ммм да, пръскам си я със слънцезащитен спрей и въпреки това си я увивам и с кърпа.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт