С какво се мажете в солариума....

  • 69 293
  • 433
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Мацка,ей сега се щракнах,ама още нем и ги качва,до утре все ще стане!Бооооже,бях се лакирала и забравих ooooh! отиде ми лака с тия клавиши,мноооого съм умна ooooh!

Да, май сайта е нещо прецакан.  Confused   Явно утре ще чакам снимиците !   Wink


Ето мацка,за да видиш разликата съм с още една снимана,аз съм в дясно hahaha
http://www.stefiji.snimka.bg/album.php?album_id=268555


Този тен само от солариум ли е? Толкова черна съм ставала единствено от плаж, солариумите явно не вършат чак такава работа при мене newsm78

# 421
  • Мнения: 1 568
Само от солариум Peace

Предполагам и млякото ми с което се мажа оказва ефект,бях писала по-напред фирмата!

# 422
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Одавна никой не беше писал в тази тема, чела съм я, но съм забравила. Би ли го казала пак моля? Не ми се ровят 22 страници...  Моето явно не върши работа, лежа по 15-20 минути 2 пъти в седмицата и не помръдвам откъм тен, а ходя на хубав силен солариум, че и с наскоро сменени лампи

# 423
  • Мнения: 1 568
coffe sun-express,tanning emulsion bronzing formula на SOLEO

Купува се в солариумите!

# 424
  • Варна
  • Мнения: 1 423
coffe sun-express,tanning emulsion bronzing formula на SOLEO

Купува се в солариумите!


Благодаря Hug
Преди доста време съм ползвала нещо на Soleo, жълто на цвят и много ми цапаше по-светлите дрехи. Това какво е на цвят?

# 425
  • Мнения: 912
аз лично с нищо и пак си почернявам...плюс това тези продукти, които ги продават в солариумите на място са с ужасна надценка, няма ли други места откъдето да си ги набави човек?
някой беше споменал бебешкото олио- доколкото знам не трябва да се слага, а и служителите в солариума избесняват като трябва да чистят това олио от леглата, навсякъде досега предупреждават да не се ползва такова, освен след процедурата...

# 426
  • Варна
  • Мнения: 1 423
аз лично с нищо и пак си почернявам...плюс това тези продукти, които ги продават в солариумите на място са с ужасна надценка, няма ли други места откъдето да си ги набави човек?
някой беше споменал бебешкото олио- доколкото знам не трябва да се слага, а и служителите в солариума избесняват като трябва да чистят това олио от леглата, навсякъде досега предупреждават да не се ползва такова, освен след процедурата...

Не съм виждала козметика за солариум по магазините. А on line? Аз поне не съм се сещала да поровя...

# 427
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...а и служителите в солариума избесняват като трябва да чистят това олио от леглата, навсякъде досега предупреждават да не се ползва такова, освен след процедурата...

 Laughing Laughing представям си  Whistling
и аз съм виждала само в соларните студиа  Peace

# 428
  • Мнения: 2 414
аз лично с нищо и пак си почернявам...плюс това тези продукти, които ги продават в солариумите на място са с ужасна надценка, няма ли други места откъдето да си ги набави човек?
някой беше споменал бебешкото олио- доколкото знам не трябва да се слага, а и служителите в солариума избесняват като трябва да чистят това олио от леглата, навсякъде досега предупреждават да не се ползва такова, освен след процедурата...

За солариум е хубаво да се използва само и единствено соларна козметика. Peace

# 429
соларна козметика- едно флаконче-2 лв sun coffee

# 430
  • София
  • Мнения: 1 914
Слагате ли очила?



Използвам продукти на марката Tropical, страхотни са.  Peace
Peace и аз това си взех - на промоция 12,50 Mr. Green

Kъде има в София?

Сънмакс има в студио Шоколад в Стрелбище, където аз ходя: http://www.studiochoco.com/contact.html

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 23:15 от bebsun

# 431
  • Мнения: 214
аз лично с нищо и пак си почернявам...плюс това тези продукти, които ги продават в солариумите на място са с ужасна надценка, няма ли други места откъдето да си ги набави човек?
някой беше споменал бебешкото олио- доколкото знам не трябва да се слага, а и служителите в солариума избесняват като трябва да чистят това олио от леглата, навсякъде досега предупреждават да не се ползва такова, освен след процедурата...

Не съм виждала козметика за солариум по магазините. А on line? Аз поне не съм се сещала да поровя...
Да, вариантите за закупуране на соларна козметика са това: соларните студиа и online.
За дълбок, равномерен и продължителен тен е добре (бих казала "задължително", но звучи много войнишко Rolling Eyes) да ползваме козметика, предназначена за солариум, която защитава и подхранва кожата по време на соларната процедура. А има и още нещо - пропускаме миризмата на опърлено Simple Smile

# 432
  • Мнения: 93
искам да попитам за тази козметика Joveka дали някой може да ми каже колко струва

# 433
  • Мнения: 214
искам да попитам за тази козметика Joveka дали някой може да ми каже колко струва

Влез в solariabg.com, избери си подходящия за теб продукт и през контактната форма направи запитване за ценова листа на Йовека. Ориентировъчно цените варират от 6 до 30 лв.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт