LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 435
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 4 202
Получих известие за пратката от 25.01., но за митница... И имам въпрос-преди съм чела в темата, че като получиш известие, че пратката ти е на митница, първо трябва от пощата да вземеш съответното известие, с което отиваш на митница. А моето известие е от Разменната пощенска станция при митница. Направо там да отивам, нали? Или първо в пощата?
Сори, че задавам такъв въпрос, но досега не съм се разправяла с митницата, само пратки за пощата съм пускала, но този път май не съм изчислила кг-те.
Направо в Митницата с лична карта


Благодаря ти!   bouquet
Ако отидеш направо в митницата без известие ще трябва да платиш 1.15 за проверка на гише информация, за да ти дадат бележка с номера на пратката- така че по добре си вземи известието от пощата първо, защото търсят пратките по номера, а не по име

До колкото разбирам, тя е получила митническото известие, а не известие за известието, така че направо на митницата.

# 961
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Не мога да повярвам , че някой я харесва!
Платът е твърд като мушама.  ooooh!
Моята ще дам на свеки да копае градината с нея.

Ти за 2 евро сатен и коприна ли искаш  ooooh!
Много си е хубава даже Heart Eyes Изобщо не е твърда, а като се изпере съвсем ще й се промени фасона.

Ще я изпера да видим какво ще стане, но засега си има собствена форма - като лист ламарина.
За 1 -2 евро имам страхотни попадения.  Peace

# 962
  • Мнения: 4 916
... Сега едно предупреждение за всички които имат ЧЕРНИЯ ПОТНИК С ЗЛАТНАТА КИТАРА не го перете в пералня, щампата меко казано си *** майката, за радост съм си поръчала още 1, че този който дойде първо ми беше голям, много го харесвам но след изпирането му не прилича на нищо  Crossing Arms

...

 Rolling Eyes Хм, тоя потник от 2 евро ще ми излезе златен, ако го пера все на ръка.

# 963
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Цитат
Исках да попитам за едни неща на Оку,имате ли впечетления и според вас р-ра отговаря ли,дъщеря ми е 84-85 см ,а няма р-р 94 и се чудя да ги взема ли  :
 http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5955440& … ue&ksource=-1
Аз я взех есента за моята дъщеря - размер 86. Блузката е от 2 части - отдолу е бяло потниче, а горната е доста по-къса от това на снимката. Трикото е стегнато и доста добро,  много ми хареса. Според мен смело вземай по-големия размер. Дъщеря ми е около 90см в момента, 13кг. и дължината на горната блузка й е около пъпа, а ръкава 7/8. Ако се интересуваш по-подробно може да измеря или да снимам.

# 964
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Момичета, днес преживях шок като отидох на митница....мислех че ми е дошла поръчката от 21.01, но се оказа, че съм получила тази от 28.01............ ooooh!  Shocked

И бързо някой да си признае какво има в един голям продълговат кашон, който седеше самотен на тротоара.... Mr. Green

# 965
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Днешната ми оферта - код 77798 за БД но за поръчка над 80 Е. Гадняри

# 966
  • Мнения: 367
Безплатна доставка:
36552
45381
64106
Peace

# 967
  • София
  • Мнения: 4 578
Днешната ми оферта - код 77798 за БД но за поръчка над 80 Е. Гадняри
И на мен са го пратили, поръчката ми е 100 Е и пак не работи. Tired

# 968
  • София
  • Мнения: 1 740
Днес взех колетите от 14.01 и от 26.01. по каква логика ги обработват, незнам  newsm78 Имам още няколко поръчки между тези дати.

# 969
  • София
  • Мнения: 1 231
Цитат
То па егати проверката правят......преди обед мъжа ми ходи да проверява и нямаше нищо.....е преди 30 мин. ми донесоха известие.....сега да си ми върнат 1,15 лв. за проверката тея тъпанари /не че ще забогатея с този лев, но е принципен въпроса/.....отгоре на това ми казаха, че е с нарушена опаковка и разлика в килограмите   Сега
Според мен известието ти е старо.
И аз днес полу4их за ве4е полу4ен колет Peace

Не е старо, защото друго на митница не чакам...........направих и невъзможното да отида /нямаше как да стане с детето/ за да се разправям с тях /така бях яхнала метлата/ и да ми кажат какво правим като са ми взели пари за проверка и няколко часа по-късно съм получила известие, а това че ми губят времето и двойното разкарване до тях също не ми е безплатно е отделен въпрос......ами приспаднаха ми сумата и добре че и всичко останало си беше точно, че ми е писнало да се разправям вече с тъпотии и тъпи хора  ooooh!

След малко ще си дам коментара относно полученото  Peace

# 970
  • София
  • Мнения: 2 181
Имам известие за митница от 26.01 е поръчката ми.Утре ще я взема,но маратонките,балеринки и кецове имах надежда че в пощата ще дойдат ама не ми било писано....

# 971
  • Мнения: 1 028
Взех си  колет от 16.01 пуснат е във Франция на 28.01 чааааакк,на 31.01 е клеймото от София,на 15.01 от митница Горна Оряховица и  днеска в Търново...ебаси обикалянето,ебаси мотането- 33 дни Sick

# 972
  • Мнения: 332
156
ето и размери:
 дължина 61.;ширина;50 ръкав от рамо 50 ;от рамо до рамо 44 см
http://laredoute.fr/vente-la-veste-de-treillis-mixte-active-wear … e&pagesize=16
Цвета е доста по светъл
А има ли качулка? Така както го гледам е без, но на някой якета има отзад на яката, затова питам.

има качулка, но не се маха. Отзад е с цип и качулката се прибира. Якето го взех за сина си и е много фешън мисля, че унисекс

# 973
  • София
  • Мнения: 3 887

Не е старо, защото друго на митница не чакам...........направих и невъзможното да отида /нямаше как да стане с детето/ за да се разправям с тях /така бях яхнала метлата/ и да ми кажат какво правим като са ми взели пари за проверка и няколко часа по-късно съм получила известие, а това че ми губят времето и двойното разкарване до тях също не ми е безплатно е отделен въпрос......ами приспаднаха ми сумата и добре че и всичко останало си беше точно, че ми е писнало да се разправям вече с тъпотии и тъпи хора  ooooh!

След малко ще си дам коментара относно полученото  Peace

Според мен нямаш повод да се ядосваш-важното е,че е дошло.Оставам с впечатлението,че митническите известия тръгват от този склад на Враждебна директно за съответните пощенски клонове и в същия ден тръгват и колетите към митницата и има вероятност колета ти да е пристигнал на митницата на обяд (когато и аз бях там към 12,15),а ти в това време да получиш и известието.Защото на мен днес ми се обадиха,че имам колет от митницата,а тръгвайки натам извадих и митн.известие от пощенската кутия!

# 974
  • Мнения: 4 877
Мами, които сте пазарували и миналата година, знаете ли кога Ла Редут си обновяват колекцията от играчки? Сега почти нищо интересно не е останало.

Яд ме е, че преди Коледа се канех да поръчам една играчка голяма на Лийп Фрог и тя взе, че свърши. Сега я гледам по други сайтове с над 40 Е отгоре в сравнение с Ла Редут. Въобще прави ми впечатление, че Leap Frog и VTech са на супер изгодни цени в Ла Редут?

Общи условия

Активация на акаунт