"24 часа" научи за Дюкан и сега очакваме прилив най-голям - 79 част

  • 27 207
  • 687
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 202
 newsm78 Да. Единия женен, другия малък...  Thinking Има време до юли де  Joy

# 646
  • Мнения: 1 417
newsm78 Да. Единия женен, другия малък...  Thinking Има време до юли де  Joy
Joy Joy JoyДано да дойдат до тогава и други hahaha hahaha hahahaПък ,ако не дойдат, Фоли ще вземе резервните Hug Hug Hug

# 647
  • София
  • Мнения: 3 789
Ооох,  ooooh!
Каквото и да си говорим- все става въпрос за мъже! Joy
Айде сега за всички ви по един хубавец за Лека нощ
Лека нощ и много гушки от мен! Hug
А ако случайно се заформи среднощен купон с мъже тук - Обадете се

# 648
  • София
  • Мнения: 5 293
Здравейте, момичета и момчета (сигурна съм, че не е само Ухапаничкия с неговите страхотни постижения   bouquet ). Време дойде за моя вечерен роман  Embarassed Да прощавате, ако съм досадна, ама понякога кат' ми дойде музата  Embarassed Особено напоследък  Embarassed   Аз днес така културничко се успах, неясно как алармата на телефона ми се оказа изключена и се събудих по времето, по което съм обикновено на спирката  #Crazy . Айде бързо, зор, зор... добре, че си бях нагласила манджите от вечерта (много е полезно) - успях да пристигна доста навреме (само 15 минути преди официалното начало на работния ден, но все пак не съм закъсняла). За сметка на това си забравих GSM-а у дома. Божкеее, все едно без ръце бях цял ден... Много интересно чувство...
 
Също така бях малко на очен доктор днес, виждам едни точки и чертички и от няколко месеца ме изследват за разни работи. Та ми предписаха т. нар. хранителна добавка (витамини?) Виталукс 6 +. Зяпахме ги със zazu1, пулихме се (особено аз), кой бил водоразтворим, кой - мастно... Добре, че е zazu1, да ме светне   bouquet . В крайна сметка реших временно да спра другите витамини (Centrum) за 28 дни, да изпия тези и после да си допия другите. Какво мислите за решението ми  newsm78

Пък да ви кажа нещо ужасно смешно като страничен ефект от режима, нещо, което си мислех, че никога няма да ми се случи  Embarassed  Момичета и момчета, аз ходя от няколко дни почти до обед с блуза (пуловер) на работа  #Crazy Да поясня, че преди да почна режима ходех зиме и лете по риза с къс ръкав, всички ме знаеха колко съм откачена и ми се чудеха и даже не ме разбираха, ама грам не ме разбирала... Да си различен в нещо такова е много тежко, да знаете. На когото му е студено, може да се облече, нали? Аз като съм по ризка - кое да си съблека...  newsm78 Много мъка и неразбиране съм преживяла с туй мойто светоусещане, особено пък на работа, какво да ви кажа. Даже на лекар съм ходила. Нищо. Обаче сега и аз изпитвам някакви усещания, които са по-близки до тези на другите и не ми е толкоз тежко. Дръж се, лято, аз имам още да отслабвам, току виж съм харесала поне малко този ужасяващ до момента за мен сезон  Embarassed

И да ви кажа какъв смешен фалшив сладолед направих. Опитах за разкош да направя прост желиран крем, но що ли пък да ми стане   chef  Рееедичък, рееедичък, ужас  Embarassed Ами бутнах го във фризера и сега е почти като сладолед, само е малко на "клечки", ама кой ти ги гледа клечките

Относно "всенародна дюканска среща в центъра на България - Старозагорски минерални бани" аз да питам като как си я представяте срещата като дневен ред  Embarassed и най-вече финансово  Embarassed  Embarassed  Пък я колко има семейно режимстващи, ама ще се осмели ли някой да вземе и мъж  newsm78

*GALICIA*, ако мога да ти посоча някои от своите решения за работещи Дюканки и Дюканци, те са публикувани ето тук: http://dukanskirecepti.wordpress.com/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0 … 0%BD%D0%BA%D0%B8/ И наистина, малко по-сериозно  Whistling

katyadjin, ако позволи сестра ти да турнем смешката на блогосайта в раздела "смях"  Joy

didizhivko, хемоглобин бавно се вдига (не питай старило, а патило), имай търпение.
Редакция: сега, като чета мненията ти по-нататък, мисля, че търпението ти липсва. Малко повече воля!

Fancy NHug

Sun, шапка ти свалям за търпението. Аз съм толкова лоща, че понякога ми иде да вадя базуката и да стрелям наред  #2gunfire (туй са малки пищовчета, искам базукааа)

Marinaaa, пиленце, и аз викам след няколко годинки чак да минеш насам  Hug

Момичета, имайте милост  Praynig, някои все пак работим  Joy трудно се изчита такова количество...казвам количество, защото качеството леко липсва  newsm78

Присъединявам се и аз  Embarassed Имайте милост към работещите без достъп до форума през деня.

Лека нощ на всички и много  luvbed

Благодаря на всички за пожеланията за успех, първият ден "Х" е утре (вторник), когато малкият ми племенник ще бъде опериран, така че да стискаме дружно палци и най-вече тези, които сте близо до него (в Русе)

# 649
  • Мнения: 38
Момичета,пускам един линк,който ще е полезен само за тези,които живеят в чужбина,защото за съжаление тези продукти не се предлагат в България.Става въпрос за млечни продукти,от които е изолирана лактозата.В книгата си Дюкан споменава бегло за лактозата,но мисля,че тя е в основата на това при задържане да се ограничават млечните продукти,а в четвърта фаза в протеиновия четвъртък да не се консумира кисело мляко(дано не греша,че ще ме разпнете на кръст  Heart Eyes).Според моето изследване имам непоносимост към лактоза,за това ползвам безлактозните,но за сега само прясното мляко,че другите не са обезмаслени.Иначе си карам на нашите кисели млека и за сега пробл.няма.
http://www.minusl.de/22

Да не обявите сега само някаква шаш паника кой има поносимост и кой не към лактоза.Аз реагирам алергично на много храни,за това...може да има и друг на моето дередже,поне да си пийва млекце от време на време.От както дюканствам проблеми никакви Grinning

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 22:33 от Chicken_Egg

# 650
  • Мнения: 171
Здравейте момичета,
 Дамаянти честит  празник -  желая ти много любов и късмет Heart Eyes. За фитнеса хич не им се притеснявай на кльощавите. Съжалителните им погледи ще изчезнат само след някой и друг месец. Hug
Катяджин много се радвам за теб.  Hug
Жозефинс много си сладка   Peace
Зазу стискаме палци, знаеш  newsm10
Теси честити ти десет месеца.
Фенси, Абракадабра  Hug
 
На всички нови - добре дошли и успех. На свалилите - давайте все така, момичета Hug

Сега ме извинете, отивам да търся по-големичък чук за кантара... ooooh!

# 651
  • Мнения: 1 575

http://www.bgtrener.com/hr/hrani.php?hrani_id=21 и за това реших че могат за заместят поне временно овесените трици. Нали все пак идеята на триците е подобна - да ускорява обмяната на веществата и да набавя витамини, които липсват в протеиновите храни.

Дюкан въвежда триците, заради влакната в тях / да няма проблеми в 00/ и гела, който отделят и който увлича със себе си част от храната неусвоена.Овесените трици се смятали за единственото естествено средство за отслабване! Не ги заменяй с други въглехидратни добавки. smile3503

Лека, мека и безаварийна! Утре всички да сме по-незабележими!

# 652
  • Мнения: 831
дяволска работа- мислех си че ще си отслабвам бавничко и славно,ама не все едно са ме пуснdли на някакъв крос

# 653
  • Мнения: 38
rivela,не се оплаквай,щот и аз искам да отслабвам като на крос Hug

# 654
  • Мнения: 3 640
Мишленце, лека нощ!  Heart Eyes И аз след малко си лягам с един хубав мъж - моя!  Grinning
Зелено човече, стикам палци и се моля всичко да е наред с детенцето и операцията да е успешна и да мине леко!  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Chicken Egg, как точно се проявява алергията ти към лактозата? Аз имам чувство, че реакция при мен се проявява точно към сиренето.  newsm78
Ривела, така е в началото, но се подготви за забавяне, а и за периоди на застой. Не искам да ти помрачавам настроението от свалените килограми, а само да те предупредя за реалните темпове на режима.  Peace

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Тиси, честити ти 10 месеца! И бавничко и славничко надолу!

                                              

# 656
  • Мнения: 831
благодарности sun  Peaceтова ми е ясно -малко съм шашната че от сутринта до вечерта имам кило разлика newsm78
каффе newsm10

# 657
  • Мнения: 38
Sun, най-общо е отпадналост,подуване на корема,газове,може и диария.При всеки е индивидуално.Не е болка за умиране,ама не е комфортно..Ако нещо се притесняваш пусни си едно изследване.Стори ми се на снимките,че си се снимала в Пикадили в Русе,така че в Здраве правят такива изследвания,към 30 лева е .    bouquet

# 658
  • Мнения: 552
Зеленко, дано перацията мине успешно и детенце бързо да се възстанови  Peace
Лека и спокойна нощ от мен  Hug

# 659
  • Мнения: 3 640
Chicken_Egg, благодаря!  Hug Аз се изринах и лекарите казаха, че е алергия към животинския белтък.  newsm78 Чакам напълно да ми мине обривът (вече 2-3 месеца месеца станаха) и ще си пусна изследвания. Да, от Русе съм. Снимката със Зазу е от Кауфланд 2.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт