Темпераментните деца - тема 3

  • 14 230
  • 341
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 320
Милена, специално за теб! 

                                                     

Да ти е жива и здрава рожденичката! Пожелавам и безгрижно детство, много приятелчета и весели игри!!!

                                                     

Весел празник, миличка!

# 331
  • Мнения: 7 263
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАТЕТО!!!

Много здраве и щастливи и усмихнати детски дни!!!
Дано винаги запази в себе си детската усмивка и детската нежност и дано остане винаги поне малко различна от другите!!!


# 332
  • Мнения: 3 271
Чудесни сте   bouquet
Много ми давате настроение. Днес е някакъв много тежък ден иначе. Не са ни готови резултатите от секрета за скарлатината днес, както обещаха (аз май не се оплаках тук, че Вики е контактен). Това значело, че вероятно са открили нещо и изчакват, за да са сигурни. Между временно други 2 дечица - едното при Вики, едното при Катето са с положителни резултати, не са болни, но са носители и са на антибиотик. И днес съм на нокти, защото не знам трябва ли да отлагам парти, торти...  ooooh!

Благодаря ви за чудесните пожелания. Направихте ми деня   bouquet

# 333
  • София
  • Мнения: 2 262
Милена честито за празника! Нека живота и е низ от красиви мигове, да е заобиколена о тверни и обичащи я хора, и да ви радва много!
Аз не съм писала отдавна, нещо нямам настроение и незнам и как да формулирам мислите си... Но скоро ще се включвам по-често надявам се!

# 334
  • Мнения: 639
ПОЗДРАВЛЕНИЯ за рожденичката!!! Миленче, макар и на патерица, искам да пожелая на малката ти принцеса да бъде все така чаровна, а на теб - повече спокойствие и време, за да й се радваш!
И аз нещо напоследък съм изчезнала от хоризонта Cry Мислех си, че ще имам повече време, пък то...
Добре, че поне "темпераментният" е в бял период все още, само вечер сцените преди лягане... направо ми вземат здравето Confused

# 335
  • Мнения: 3 271
Благодаря ви, мамо Габи и Иги. Явно сме понапрегнати всички. Ние с този гърлен секрет станахме луди. Положителен е, отменихме партито, сега ще дават кръв утре, което ги доведе до истерия, а и мен накрая след толква рев и такава седмица  Sad
Ще пусна нова тема, дано да ни е оптимистична!

# 336
  • Мнения: 3 506
Ех, Миленче, голяма гадост, и то точно на празника Confused За кръвта - съвсем наскоро минах през това. Добре си поревахме и ние, но останах доволна от Цибалаб (въпреки че доста ги плюят напоследък) - подариха и на двете деца разни дреболийки (макар че само на Ники взимаха кръв), взехме си мляко с какао от машината, като те пуснаха парички, и си тръгнахме много нахилени като цяло (макар че им беше зле). Дано и при вас е минало (мине) леко и да се оправяте бързо  Hug

# 337
  • Мнения: 3 271
Мими, благодаря ти! Така се случи тази зима, че вече 3-4 път ходим в ЦибаЛаб заради някой и те снощи реагираха супер бурно, а Катето реве няколко пъти от сутринта Sad Този път май сгреших с предварителното планиране Sad Предполагам, че са по-напрегнати и затова. Какво да се прави, за някои ситуации всеки път ми е като за първи път. А, и Катето преди малко каза по тел. на баба си, че след това ще ходим в МакДоналдс, явно съм го споменала в момент на умопомрачение  Sick Embarassed ooooh!

# 338
  • Мнения: 1 216
Millena, ще мине изолационният период и партито ще е още по-скадко за малката порастнала бонбонка!!! Дано й дойде настроението и бързо да минават дните вкъщи!

# 339
  • Мнения: 3 271
Шоши,  Hug Няма да има изолационен период, ходят си на градина, само не мога по площадките да ги водя тези дни.
Показаха висок титър днес, така че все пак са на антибиотик, но само 1 път на ден, което пак е нелоша новина.
Благодаря ви за съпричастността  Hug

# 340
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравейте в старата тема
няма нова и по-добре да оставя лошите си новини тук

първо - Миленче, честито на големи патерици за малката принцеса - да ти е жива и здрава и щаслива

аз уви на 13 правих аборт - двете ми темпераментни деца са дар божи, но трето нямаше да понеса
пила съм Ескапеле - но явно съм от малкото проценти "щасливци" дето ас изключение...ама в случая лошо завършило изключение...
има мвъпроси към вас но ще ги оставя за новата тема

# 341
  • Мнения: 3 271
catnadeen, много съжалявам Sad

Ще пусна нова тема и дано тя е пълна с по-ведри неща!

Ето я и нея

Заповядайте   bouquet

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 23:57 от Millena

Общи условия

Активация на акаунт