Шизейдо в България къде?

  • 7 444
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 10 858
Имаше и парфюми  Peace

Но повече от половината от козметиката я няма.

# 106
  • Мнения: 1 165
Но повече от половината от козметиката я няма.
Да, четох в "Ева", че засега ще се ограничат с вноса на декоративната козметика и парфюмите. Евентуално на есен ще заредят сериите за лице и тяло.

# 107
  • София
  • Мнения: 7 838
Но повече от половината от козметиката я няма.
Да, четох в "Ева", че засега ще се ограничат с вноса на декоративната козметика и парфюмите. Евентуално на есен ще заредят сериите за лице и тяло.

Има заредени доста серии за лице и тяло, но не са целите, някои продукти липсват.  Peace

# 108
  • Мнения: 10
Обадиха ми се от ЦУМ, че са заредили. Утре ще отида да разгледам. Имам чувството, че много са надули цените.

# 109
  • София
  • Мнения: 7 838
Обадиха ми се от ЦУМ, че са заредили. Утре ще отида да разгледам. Имам чувството, че много са надули цените.

Спрямо Ягодка някои цени са тройни.  Whistling

# 110
  • София
  • Мнения: 1 825
Обадиха ми се от ЦУМ, че са заредили. Утре ще отида да разгледам. Имам чувството, че много са надули цените.

И на мен ми се обадиха. Сериозни излязоха момичетата.

# 111
  • Мнения: 1 111
Е как? Laughing
Сега остава и вие да излезете сериозни клиентки. Laughing

# 112
  • София
  • Мнения: 164
И аз съм сред "щастливките", на които се обадиха от ЦУМ. Утре съм там и ще видя какви са цените.

# 113
  • София
  • Мнения: 7 838
Утре съм там и ще видя какви са цените.

Доста високи.  Whistling

# 114
  • Мнения: 10
Цените наистина са много високи. Аз ходих и в ЦУМ, и на Леге. Иля, ти беше писала, че си поръчваш от Ягодка. Чрез Фема ли поръчмаш или директно? Има ли някакъв лимит на сумата и за колко време пристига поръчката? Мерси

# 115
  • София
  • Мнения: 7 838
Иля, ти беше писала, че си поръчваш от Ягодка. Чрез Фема ли поръчмаш или директно? Има ли някакъв лимит на сумата и за колко време пристига поръчката? Мерси

Поръчвам си директно от Ягодка и от Саса, няма лимит за сумата, поръчките пристигат за около 2 седмици.  Peace

# 116
  • Мнения: X
А в Саса даже някои кремчета са с 1/3 по-евтини от Ягодката. Явно говорим за сериозни надценки тук, за кой ли път. Twisted Evil

# 117
  • Мнения: 264
От самото начало беше ясно, че цените ще са "страхотни". И че всички ще продължат да пазаруват от Ягодка. Само не знам защо беше това тюхкане кога ще заредят магазините  Whistling

# 118
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
От самото начало беше ясно, че цените ще са "страхотни". И че всички ще продължат да пазаруват от Ягодка. Само не знам защо беше това тюхкане кога ще заредят магазините  Whistling
Е как, защо, може да иде да се пробва и тогава ще имаме по-успешни покупки от Ягодката и Саса  Mr. Green Особено фдт  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 368
А в Саса даже някои кремчета са с 1/3 по-евтини от Ягодката. Явно говорим за сериозни надценки тук, за кой ли път. Twisted Evil

да, цените в САСА за някой продукти на Шисейдо(а и не само) са доста по-ниски.
За сравнение един крем на BIO-Performence серията в САСА е 53$ , в Ягодка 74$. Дори и при отстъпката, която имам в Ягодка (12,5%) пак ми е по-изгодно в САСА.

Цитат
Само не знам защо беше това тюхкане кога ще заредят магазините 

То е ясно защо, поне можеш да видиш продуктите, да получиш по-компетентно мнение( Laughing)..

Общи условия

Активация на акаунт