МАРТенкски отбор от бебета сформираме, пет малки дами и един кавалер вече имаме

  • 10 166
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Запис и от мен  Laughing
Започват да се люпят мъниците все по-бързо  Hug

Честито на обебилите се мами - да им носят много радост и сладки грижи бебоците

Дея, и аз още не съм решила категорично в коя болница да раждам - май и аз като дойде момента ще трябва да мисля бързо  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 8
Супер темичка, Зори   bouquet
Къдричка, можеш ли да питаш какви са тези кърпички и къде могат да се намерят, че мен още ме е страх да пусна бебешките дрешки да се перат. Реших да пробвам един чаршаф и други дрехи с Сано Максима и чаршафа ми боядиса останалите дрехи. Чудя се дали не е от праха.
Били, ти с какъв прах за пране боядиса дрешките?

# 17
  • Мнения: 8
Запис и от мен!
Дано в тази тема да има още бебчета.

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Между другото, ти вегетарианка ли си?
....
Къдрич, знаеш ли името на тези кърпички, или от къде ги купува сестра ти? Виждат ми се направо чудодейно и незаменими.
Никога не бих станала вегетарианка (освен ако здравословни проблеми не го изискват)...Аз без месо не сядам на масата...Не казвам кой изяжда половин агне по празниците  Embarassed Свекър и свекърва ми в чудо се виждат как да ме изхранят като отида там  Embarassed Само дето хабя храната обаче...Ни дупИ, ни екстри...
Кърпичките се продават навсякъде, където има разнообразие от прахове и перилни препарати - казват се цветоулавящи  Peace

# 19
  • Мнения: 69
Къдрич, знаеш ли името на тези кърпички, или от къде ги купува сестра ти? Виждат ми се направо чудодейно и незаменими.
сега потърсих в нета такова нещо, за да ви дам повече инфо
на нашия пазар явно са познати като "цветоулавящи кърпички", гледам че ги ползват хората и са доволни, позволяват безпроблемно смесване на бяло с цветно пране и запазват цветовете на дрехите. Така пише де, аз не съм ги пробвала.
На сестра ми са точно тези - http://www.acchiappacolore.it/prodotti.html , някакви италиански, тя каза че си ги купува от Пикадили /в мола до Хемус, че те там живеят/
видях обаче че такива кърпички има и на една много уважавана от мен фирма Dr.Beckmann - доста скъпи са им препаратите, но съм купувала и съм много доволна ... ето тук има и подробна информация за действието им и как изглеждат http://www.globol-bg.com/index.php?table=lang=3&table=DrBeck … ;page=3&id=41

аз докато се мъча, Олимпия ви е отговорила ... сигурно ги има навсякъде Blush

# 20
  • Мнения: 3 621
Хоп ето ни и нас в новата тема
Да я напълним с мноого хубави новини и бебчета
Връщаме се от доктор , бебчо е слезнал много надолу , а докторката иска да устискам до 10.03. когато ми е датата , нали на момченцата белите им дробчета по-късно узрявали, с две думи ми каза че ми е рано да раждам още и пак ще пия Магнерот и но-шпа. Хубавото е че нямам разкритие
Дано бебчо си стои на топло още 20-тина дена
Пожелавам хубава вечер на всички

# 21
  • Мнения: 135
ЧЕСТИТО НА ОБЕБИЛИТЕ СЕ МАМИ. newsm05 newsm06
Ние днес направихме голямо пазаруване, взехме креватче, много дрешки, еднократни гаши за мен, количката яа капарирахме. Но неможах ме да се спрем на ваничка , моля дайте идея каде има по- голям избор на ванички.

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Питам: освен избор на лекар и тестовете за алергия какви други плащания имам?
Сега убеждавам мъжа ми пак да ходя там...Не че финансовият довод е най-важен....
Ако си за секцио се прави и пакет изследвания за планово секцио (така се води) 42 лв.
Теста за алергия не е задължителен. Аз нямам алергии, но предпочетох да го направя - 25 лв.
За избор на екип и ВИП стая ми казаха, че не дължа нищо понеже съм по клинична пътека.
Естествено ще заплатя хонорар на екипа, според уговорката ни, но ако нямах уговорка с някой, нямаше да плащам.
Да ви споделя - аз освен, че съм почти 100 кг. се оказах и с много тесен таз.  Shocked
Nefertity, аз съм на магнерот и но-шпа по същите прични. Освен това трябва да си лежиш повече.
Дея, аз като я пробвам помпата не усещам да има вакум, но ме е страх да си я сложа на гърдата и пробвам на други места Grinning
За кърпичките, които споменава Къдричка и аз съм чувала много добри отзиви. Знам, че ги има в магазините за перилни препарати.

# 23
  • Мнения: 0
shadow=red,left]Честити бебоци на Миран, Деситка и Илиана - да са им здрави и да носят само радости на мама и тати.[/shadow]Бързо се възстановявайте, момичета и бъдете много щастливи.
За лекарите  в Т. Киркова - споменахте Савова - това е лекарката, която ми следи бременността, може и да е добра - така и не си пролича, но определено не е човечна, показва някяква фалшива загриженост и се интересува само от заплащането.Аз просто прецених, че няма да й се доверя.
Сладурки, имам си притеснение относно теч. за дезинфекция на Чико - на моятя пише 4в1- за шишета, биберони, играчки,повърхности и плодове и зеленчуци. Като прочетох състава - ами това си е разредена белина, а пише, че може да се използва и за дезинфекция на плодове и зеленчуци #Crazy, а аз не съм сигурна дали да я ползвам дори за шишета и биберони!!!!Вашата теч. същата ли е и дали вече някой я е ползвал?
За кърпичките - аз ги ползвам и съм много доволна, а си ги купувам от Пикадили.

# 24
  • Мнения: 1 710
Дея, аз като я пробвам помпата не усещам да има вакум, но ме е страх да си я сложа на гърдата и пробвам на други места Grinning
Аз пък се престраших и си я лепнах на гърдата. Прави добър вакуум, затова вероятно е много трудно помпането. При мен нищо не се случи, не ме заболя, не излезе коластра, а ако при мазането на зърната с кремчето на Авент се натисна по-силничко, веднага избиват капчици коластра. Те са си казали хората, че с ръце е най-ефективно, но е много уморително и болезнено, така че ползването на помпа е неизбежно.

Ама, Олимпия, и аз много обичам месо и за това не мога да се излъжа да си поръчам пица Маргарита. При мен винаги всичко изобилства от месо, но за съжаление не хабя храната, а си я пазя ревностно и си я трупам навсякъде по тялото. Cry

# 25
  • Мнения: 67
Честито на всички щастливи мами! Да са им живи и здрави бебенцата!   bouquet
Къдри4ка, сега като се прибрах и чета форума се сетих откъде те познавам  Wink Днес бяхме заедно при Димитров на консултация и ни объркаха часовете #Crazy Добре, че ти видях снимката.
Аз днес останах много доволна от лекаря. Отдели ми време и достатъчно внимание, а и си ми даде амбулаторен лист. Само дето се оказа, че Закрила в Младост само приемали документите, но не изплащат парите, и пак ще трябва да ходя до центъра.
А и да не забравя, докато ми оформяха документите, Димитров и акушерката си говореха за теб и той искаше да знае кой те е поел и за кога, за да е спокоен, че си в добри ръце. Това ми направи много добро впечатление Laughing

# 26
  • Мнения: 121
Здравейте и от мен!

Браво на Зори за хубавата тема!  bouquet
Замисля ли се някой, 4е когато Зори влезе да ражда ние няма да има къде да пишем - хи-хи.
Трябва доброволец -да се посвещава в занаята докато е време Simple Smile

Към момичетата с планово секцио-магнерота до края ли ще си го пиете?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 50
Viza, аз трябва да го пия и тази седмица, а секциото ми е на 07,03. Но на 26,02 съм на преглед и ще видим какво ще каже докторът.
Аз малко се притеснявам, че не ме вика всяка седмица на преглед. Всички ходите на тонове, прегледи за разкритие и т.н., а аз бях на 08,02 и сега на 26,02. Thinking

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773

Към момичетата с планово секцио-магнерота до края ли ще си го пиете?

Виза, на мен ми казаха до обяд на 27.02 да го пия, а секциото е сутринта на 28ми

# 29
  • София...........
  • Мнения: 955
цветоулавящи кърпички имаше и в последната брошура на Метро- dr.beckmann 24 бр. за 5,99 лв.

galinana, аз съм си купила Дезинфектиращ спрей - 0,750 литра. За дезинфекция на предмети и твърди повърхности(подложки за смяна на пелените, столчета за хранене, легла, ванички, играчки и др.) Незнам дали има белина , но мирише много приятно и не усешам аромат на белина? ето това е:

http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3817

Общи условия

Активация на акаунт