Дюканските теми на брой летят, а килцата бързо се топят - 80 тема

  • 26 411
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 875
Буба64
леле, ти си била страшна мадама ! Shocked Възхитена съм, ооо! Браво, браво, думи нямам! yes
jedira , благодаря ти! Срамувам се, че бях допуснала такова освинване, от което и без това голямата ми глава изглежда.. свинска..
diameter , благодаря, далеч съм от страхотното изглеждане още, ама съм поела по нанагорнището доста отговорно Whistling
Sun , мерси за топлото посрещане одеве и за тези думи сега Hug
foli Hug Ма де видя подмладяване, то не ми се вижда лицето от светкавицата Grinning
sonia_dim Hug
Fussii, аз не ги ям рулцата, но гледам момичетата постигат резултати и с тях, така, че въпрос на избор. С теб се познаваме, мдам Wink Hug
slave, мен и без това ме мислят за мръднала - нямало нужда да отслабвам, превземала съм се и т.н. А така най-не обичам, особено, като е очевадно, че имам нужда. Hug




# 571
  • Мнения: 248
Жедира, честита годишнина! Много любов ви пожелавам.
Бейби дол, честита рожденичка! Да е жива и здрава и много да ви радва!

# 572
# 573
  • Мнения: 91
Бейби дол честита ти рожденичка!Да ти е жива и здрава!И много да се гордееш с нея!  bdbaloni
И момичета купете си нещо жълтичко , като подменяте гардеробите си, явно ще бъде много актуален цвят за тази година!  Peace

# 574
  • Мнения: 2 123
 Laughing Laughing
Дума да няма! Ако не вярвах, нямаше да питам

Ху - отивам да ям рулца, че днес с цел самобичуване съм си изяла само киселото мляко с триците

Орелия, радвам се че се познаваме  Hug

# 575
  • Мнения: 209
Буба64, направо си младо гадже сега.... Супер си!     newsm10

# 576
  • Мнения: 3 202
Момичета...... Супер Любо от рекламата на БТК АДСЛ е смъкнал с нашата диетка за 4 месеца 18 килограма.......
Супер новина Simple Smile)

# 577
  • Мнения: 1 417
Сънче,Мамс,Фоли,Диаметър,Жедира Hug Hug Hug
Отивам на пазар ще пиша като се върна.
Бейбидол,да ти е жива и здрава принцесата! Hug Hug
Орелия,браво!Продължавай в същия дух! Peace

# 578
  • Мнения: 130
Момичета, имам страшно много работа и не мога да пиша, ..."
Лорче, отпусни малко пАрата - от работа се става гърбав, не хърбав, каквато е нашата цел.   bouquet
А пък Любо вече "не е дебеу", както казва другото хлапе  Laughing

# 579
  • София
  • Мнения: 184
Момичета, не съм ви казала за реакцията на една позната за промяна....видяхме се и тя веднага изстреля - Бубо и не смей да отричаш има мъж нали, млад при това  Joy Joy Joy
А аз не се стърпях и отговорих - не един, а двамааааааа..... hahaha hahaha Тя ми се фръцна и разсърди Joy Joy Joy

# 580
  • Мнения: 615
Момичета...... Супер Любо от рекламата на БТК АДСЛ е смъкнал с нашата диетка за 4 месеца 18 килограма.......
Супер новина Simple Smile)
Да има разлика от първата реклама и сегашната с детенцето и котето на дървото. Обаче на мен ми се струва, че даже се е разхубавил. Blush Blush (дано не ме чуе половинката, че ще ми спре нета, щото сме на БТК Joy Joy Joy)

# 581
  • Мнения: 55
здравейте всички. HugДа ви кажа че днес май минах вече във 3 та фаза.Вие ме посъветвахте вече да минавам на нея нищо че не съм си свалила последното килце.Но днес умрях от глад накрая си хапнах една бутер баничка, #2gunfireта това ми е гала обяда.  chefДано да не си върна сега тези килца, newsm78 които успях да смъкна. #Crazy

# 582
  • Мнения: 3 640
Яйчице, как можах да те пропусна.  Embarassed Извинявай, мила!  Hug Ще направим срещата в удобно за всички време.

Момичета, не съм ви казала за реакцията на една позната за промяна....видяхме се и тя веднага изстреля - Бубо и не смей да отричаш има мъж нали, млад при това  Joy Joy Joy
А аз не се стърпях и отговорих - не един, а двамааааааа..... hahaha hahaha Тя ми се фръцна и разсърди Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

Етика, никой не казва, че в 3-та фаза трябва да се гладува. Напротив - това е голяма грешка.  Naughty Която води до такива прегрешения с мазни банички. 3-та фаза си има правила - просто ги следвай.  Peace

# 583
  • софия
  • Мнения: 3 382
Цитат
ноу мъ кефиш, както казват тийновете    
Ей ся вечи съ надух!  angel008
Жедира, всичкото щастие на света да е във вашите ръце! newsm51
Бачиииииии,нИдей така,какъв срам, какви 5лв.Аз колко гафове направих за няма и един месец! Peace
Сънчеееее,Вещииииии,Фолиииии Joy Joy Joy

# 584
  • България
  • Мнения: 92
ЗлаВещица благодаря ти от сърце, ти просто си ни като Старшина на ротата, неуморна си и много търпелива с нас!  bouquet
Добър и Слънчев следобед момичета!!!
diameter разби ме с тия недостатъци Laughing ехееееееееедай Боже всеки му!
Буба64, Орелия супер сте, абсолютно променени и то много положително и зашеметяващо!
Sun чудесна идея за срещата, аз съм "ЗА" с най-голямо удоволствие!
На Всички желая много слънчеви усмивки и заслужено Дюканско настроение, заслужавате го Всички! newsm10 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт