някой моля да ми даде рецепта

  • 2 046
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Най-добре е да "загубиш" малко време, за да прецени педиатъра с какво да се мажете. Може да сте направили алергия от памперсите, може да са гъбички и т.н.

И аз съм на това мнение. Peace

# 16
  • Мнения: 961
Най-добре е да "загубиш" малко време, за да прецени педиатъра с какво да се мажете. Може да сте направили алергия от памперсите, може да са гъбички и т.н.

И аз съм на това мнение. Peace
Подкрепям.  Peace

# 17
пробваи да смениш марката памперси  ,кърпичките,но какво точно е причинило подсичанетотова трябва да разбереш,лекарите знаят най добре.на моя бебо му помогна  актовегин-5%.помага ми и при обриви....каза ми го приятелка моя и аз го взех защото изписаното ми от лекаря не помогна.успех Grinning Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 614
Педиатърката ми беше изписала крем против подсичане, който да ми приготвят в случай на нужда. Също и крем против млечница с нистатин...

Но тя ми ги предписа, това с интернет лекарствата според мен е безумие.... Честно казано, не знам дали и витамини бих започнала да давам на детето без консултация с лекар....  Peace

# 19
  • Мнения: 774
Подкрепям всички, които са те посъветвали първо да се консултираш с педиатъра.

Ние използвахме като средство против подсичане, а също и след подсичане Пенатения на Джонсън. Имаше много добър ефект при нас. Но и подсичането не е било кой знае колко сериозно.

# 20
  • Мнения: 523
Нистатинът вършеше чудеса , но спряха да го произвеждат . В такъв случай наистина педиатърът трябва да ти изпише кремче . Аз лично съм много доволна от дефламола и от здравето .

# 21
  • Мнения: 4 784
Винаги съм се чудила на хора, които решават на своя глава да изпробват нещо върху децата, пък и върху себе си, само защото на някой друг е подействало добре. Не го разбирам това. Не че педиатърът ти ще е 100 % компетентен и те допускат грешки, ама лекарски съвет е все пак.
Иначе от готовите кремчета аз използвам за Калоян Судокрем и Пенатен против подсичане.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 185
Важно е при лечение на каквото и да било да има индивидуален подход!!!  Naughty Консултирай се с педито!

Общи условия

Активация на акаунт