Водихте ли си дневник докато бяхте бременни?

  • 4 083
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 227
Не съм си водила дневник нито с номер 1, нито с номер 2.

# 106
  • Мнения: 2 567
Дневник не съм водила, но все пак за спомен ще ми останат много снимки от ехографа, а и паспорта на майката, който има всяка бременна тук. Записват се всички консултации, тегло на майката, големина на матката и тн.
Сега водя обаче много подробен дневник на децата. Grinning

# 107
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Не съм.Пазя си само теста .

# 108
  • Мнения: 3 695
Не, като бременна не съм, сега записвам в един файл, може би ще го прехвърля и на книга.  Peace

# 109
  • Мнения: 78
Не.Не смятам,че има смисъл Simple Smile

# 110
  • Мнения: 1 098
Аз също водя дневник от първия ден на бременността и сега след раждането продължавам. Препрочитам го редовно и ми е много забавно Grinning

# 111
  • Мнения: 595
Да ,водих си.Доста подробно съм писала...тест,ехографски снимки,накрая снимка на бебето.Смятам ,че е полезно-повечето неща нямаше да си ги спомням а и остава много мил спомен.

# 112
  • Мнения: 693
Докато бях бременна не но след като се роди бебчо му водех дневник, докато не почнах работа и сега почти нямам време да пиша  Embarassed

# 113
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
И аз не съм. А и не си падам по тези занимания ooooh!

# 114
  • Мнения: 3 376
Не ми е хрумвало даже.

# 115
  • Мнения: 228
и през двете бременности НЕ...
всъщност никога не съм си падала по писането.... но пък имаме доста много снимки....

# 116
  • Мнения: 66
Когато бях бременна си записвах на лепкащи листчета какво се е случило по време на консултациите и т.н. Когато родих една приятелка ми подари дневник, за да записвам най-интересните неща от живота на Моника. Тогава в началото на дневника записах всичко, което имах като приживявания по време на бремеността и раждането. Сега описвам всичко интересно около нея - как е минало първото й къпане, кога започна да гука и т.н. Забавно е. Мисля, че един ден и на Моника ще й е интересно  Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, не съм - тук във форума си описвах битието...  Grinning

# 118
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Не съм водила дневник, а ми се ще да бях водила. Сега не ми остава пак време, с това търчене на работа..... SadМоже да подхвана да пиша като родя сега втория път как се развиват отношенията между баткото и бебчо, че ще ми е интересно. Аз бях самичка като дете, брат ми се роди след мнооого години и не съм живяла реално с него, та и моето поведение като родител на две човечета ще ми е интересно! Grinning

# 119
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Въобще не ми е хрумвало.Интересна идея. Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт