Водихте ли си дневник докато бяхте бременни?

  • 4 071
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 203
 Laughing Много се радвам че ще имам тази възможност защото съм едва във втория месец, но все пак има доста промени които се случват с мен и
ще ми е от помощ при евентуална друга бременност.
Много благодаря за идеята! Hug

# 31
  • Мнения: 8 999
Не, не съм си водила дневник нито за бременността, нито за новороденото. Всички данни, които ме интересуват, ги има записани в моя картон от ЖК и в здравните картони на децата ми. Усещанията си винаги ще ги помня, не е нужно да ги записвам.

# 32
  • Мнения: 1 477
Не съм си водила дневник за бременността.Сега водя на малкия.

# 33
  • София
  • Мнения: 593
Не и малко ме е яд сигурно щеше да и е много мило и интересно да го прочете пък и аз да си припомням. Confused
По-лошото е че и сега не го правя много съм несериозна,но пазя листчетата с данните от прегледите и.
 Mr. GreenДа си призная честно ежедневните изненади и вълнения около нея не ми дават възможност за такъв вид спомени.Опиянена съм от всичко тук и сега. Crazy Flutter

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Да.

Купих си една тетрадка в деня, в който с мъжа ми решихме, че искаме дете. Вътре си пиша всичко. Но по-скоро го водя за себе си. Майка ми ми е показвала моя дневник, който е водила някога и да си призная така и не ме впечатли. Но пък аз си препрочитам за времето преди година например какво е било, какви емоции, какво съм правила тогава и ми става едно такова приятно и хубаво. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 090
Точно дневник не съм си водила,но имах една книга(''Аз съм бременна''),в която след всеки раздел(1-и раздел за 1-и месец,2-ри раздел за 2-ия,и така 9 раздела) имаше празна страничка накрая да си пишеш нещо.Там съм писала какви изследвания са ми правили,колко е голямо бебето,колко кг. съм била-все неща които съм разбирала на консултациите.Ааааа,написала съм и кога е ритнало бебето за първи път,и кога са ни казали че ще е момче(те тези неща не че се забравят де Wink,ама итях съм написала Simple Smile Simple Smile Simple Smile)

# 36
  • Мнения: 514
Точно дневник не съм си водила,но имах една книга(''Аз съм бременна''),в която след всеки раздел(1-и раздел за 1-и месец,2-ри раздел за 2-ия,и така 9 раздела) имаше празна страничка накрая да си пишеш нещо.Там съм писала какви изследвания са ми правили,колко е голямо бебето,колко кг. съм била-все неща които съм разбирала на консултациите.Ааааа,написала съм и кога е ритнало бебето за първи път,и кога са ни казали че ще е момче(те тези неща не че се забравят де Wink,ама итях съм написала Simple Smile Simple Smile Simple Smile)
И аз така!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 37
# 38
  • Мнения: 411
Аз един ден от нямане какво да правя седнах и започнах да пиша в един тевтер как се чувствам и какво става с мен.Тогава бях в 5-ти месец.И от тогава насам пиша  в седмицата по вднъж.Началото нямаше какво толкова да описвам,че цели 4 месца бях  Sick.Пиша всичко,което ме тревожи,вълнува или боли,но не прилагам снимки от ехограф и въобще не ми е цветен дневника.След време,живот и здраве,би ми било интересно да прочета всичко това,а и не изключвам възможността някой ден да го връча на дъщеря ми или на приятелка...знам ли... Mr. Green

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз също не съм. newsm78Дневника започна едва когато се роди.

И аз така.

# 40
# 41
  • Мнения: 4 451
При първата бременност си водих стриктно дневник, но месец по месец. После спечелих награда от сп. "9 месеца" и част от него беше публикуван там.
При втората бременност не съм водила дневник. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 197
Не съм

# 43
  • Мнения: 3 092
не съм .
Изпадах в невероятни настроения ... хормони .
Бях непоносима  и такива мисли не ми минаваха хич

# 44
  • Мнения: 4 784
Водих, докато бях бременна и след като родих, пак. На мен самата ми е много мило и интересно, когато от време на време, прочитайки, се връщам към всички тези прекрасни моменти, свързани с Калоян. Ако е сантиментална личност като родителите си, съм сигурна, че един ден и на него ще му бъде интересно.

Общи условия

Активация на акаунт