Горчилката на моя живот.

  • 4 223
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
".
Писна ми да мога да нося толкова.
Сигурна съм.Но на някои жени им е орисано да бъдат силни. HugУжасно е на 24 г. да го разбереш HugНо пък после е по-лесно,не си позволяваш да се размекваш Hug
С цялото си сърце ти изпращам виртуална подкрепа! Peace

# 16
  • Мнения: 4 519
Мила maatete, горе главата, момиче!  Hug Минала си през толкова трудности и си оцеляла! Значи си силна, не се предавай!
Желая ти цялото щастие на земята, много здраве на цялото семейство, най-вече на сладкото ти слънце и много, много късмет!
Бъди силна!

# 17
  • Мнения: 2 353
  Maatete, пожелавам ти този период да отмине бързо и да дойде много по-добър Hug

# 18
  • Мнения: 4 585




Мaatete, в Кипълр е топло и слънчево, изчакай с пистолета, виж първо Кипър.
Ще ти мине. Hug

# 19
  • Мнения: 494
  Наистина много ти се е насъбрало...Съчувствам ти, наистина... Hug И наистина те разбирам...
  Животът, поначало е доста гаден, така мисля и аз, и в него има твърде малко хубави неща. Любовта е едно от тях. Децата са другото. Да намериш свястна половинка също си е огромен късмет(, а един работлив човек, в една по-нормална държава, ще има много повече възможности да осигури нормален стандарт на семейството си, така че скоро няма да ти вгорчават живота ежедневните битовизми, които скапват много от нас, не само теб...). Да имаш алтернатива, като твоята-да заминете на по-спокойно място, където и грижите за детето ти ще са по-добри...Ами това също си е късмет...Знам, че не е никак лесно да забравиш ежедневието, не е лесно и да се опиташ да видиш хубавото, но ти го имаш в живота си (дори само тези неща, които вече написах са вече толкова ужасно много за повечето хора...).
 Знам, че понякога човек се изморява да носи и понася всичко, да получава удари от живота, пък колкото и някой да му казва, че това са опитности..все едно...понякога е трудно, разбирам те, наистина... Понякога, сякаш всичко е срещу теб-отвсякъде...Но нещата се променят...
 Опитай се да мислиш за бъдещето, за новия живот, който ви чака в онази слънчева страна, към която сте се запътили, за това, че детенцето ти е по-добре и ще се почувстваш по-спокойна...Опитай се да не се отчайваш сега, миличка...Поплачи си, ако ще ти олекне, но не се отчайвай.
  Пожелавам ти от все сърце здраве и спокойствие на новото място.  bouquet

# 20
  • Мнения: 159
здравей,дано това,което ще ти кажа не ти прозвучи цинично.намеренията ми са съвсем добронамерени,повярвай ми!
ситуацията,в която се намираш за теб е крайно отегчителна,но ако "излезеш" от нея,ако погледнеш нещата отстрани ще видиш колко голяма късметлийка си и колко по-добре ще е да мислиш малко по-философски.
първо - намерила си мъжа на живота си.това от своя страна предполага,че е човек на който можеш да разчиташ,да се опреш,с който да споделиш,който те разбира,подкрепя,уважава,обича и т.н. трудно се намира такъв човек!
второ - това,че си имате детенце,което независимо от трудностите през които е минало (и вие също) е живо. ами това,че на два пъти сте щели да го изгубите,но в крайна сметка е до вас и ви радва?!
трето - въпреки финансовите затруднения,които имате сте успяли да заживеете самостоятелно и да си купите нещата от първа необходимост. за съжаление,това за някои е само мечта
четвърто - съпругът ти е невредим след една толкова сериозна ситуация на пътя! колко хора умират,дори и при много по-безобидни пътни инциденти?!
пето - това,че имате алтернатива и възможност да опитате да подобрите живота си извън пределите на страната. не е ли чудесно,че имате шанса да го направите?!
мислиш,че един пистолет ще ти реши проблемите?според мен за детето и близките ти си нужна много повече на този,отколкото на онзи свят! 
приеми най-сърдечните ми пожелания за щастлив живот според твоите дефиниции за това!

# 21
  • София
  • Мнения: 53
Не се отчайвай! Винаги преди изгрев е най-тъмно. Имаш силата на положителната енергия на много мами. Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Трудно човек може да си представи тази болка, ако не я е изпитал!...
На снимките в албумчето ти видях едно щастливо, сладко бебе -  дано Господ ти го пази!  Hug  Hug  Hug

# 23
  • Мнения: 1 149
Преди изгрева е най-тъмно мила.Ще се справиш.Най-ценното го имаш,другото ще се оправи.Желая вимного слънчеви дни  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 168
Нямаш право да се предаваш! Ти си МАЙКА и си длъжна да не падаш духом! Детето иска да те вижда усмихната, ти трябва да му вдъхваш спокойствие и уют. Пожелавам ти нещата по-скоро да се наредят, толкова си млада, живота е пред теб! Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Горе главата, мила! Рано или късно всичко ще бъде наред!
Много ми стана мъчно като прочетох темата. Имаш прекрасно слънчево дете, това е най - важното!
Прегръщам те силно!  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 15 592
maatete ,какво хубаво детенце си имаш,някои хора цял живот жадуват само за това.С мъжа ти очевидно живеете в хармония,много хора никога не я постигат в отношенията си.Вярвам,че здравословните проблеми детето ще ги израсте.

С това съм напълно съгласна мила - има хора, които дават мило и драго да имат това, което имаш ти - детенце и хармония в семейството. Това не е никак малко. Мъчно ми е само за това, че си толкова млада, а ти се струпват толкова лоши неща. Но вярвай ми няма лошо, което да не е свършило - рано или късно нещата ще се оправят - казвам го от опит - живота ми от както съм се родила е ужасен - беше ужасен години наред, но дойде момент, в който лошото свърши и дойде хубавото - убедена съм, че и при теб ще грейне слънце и то много по-ярко от колкото си се надявала - само не губи надежда  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 17 546
maatete, само като те чета и ми става ясно колко силен човек си ти! По някакъв начин в теб виждам себе си... Дори не подозираш колко много е способен да понесе човек и да се справи. Ти ще се справиш! Зная това. Защото и аз се справих и продължавам да се справям, а имам усещането, че си приличаме. Нали знаеш, че понякога просто усещаш, че с някого си приличате по нрав, по светоусещане. Горе главата момиче, а имаш и свестен човек до себе си, което е най-важното! За пистолетите - забрави! Всеки от нас си го е мислил понякога, в моменти, които са му се виждали безизходни. Необходимото, според мен, когато ти се е насъбрала топка в душата е да говориш, да споделиш, да получиш съвет, да ти кресне някой, за да излезеш от унеса. А ти, видно е, искаш да говориш. Говори! И вярвай в себе си и силата, която притежаваш! Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 298
maatete, стегни се мила. Знаеш ли колко хора се възхищават на борбения ти дух. Не се отчайваи, а гледай напред, Светли има нужда от МАМА.
delfina много точно го е казала.
Прегращам ви силно.  Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 386
Мило момиче, аз съм на твоите години и понякога също се отчайвам, защото.. писала съм защо.
Всички имаме тежки моменти, неприятно е, когато са събрани на едно, но ВЯРВАМ, че вашите са на привършване и скоро ще се почувствате окрилени от заминаването и промяната! Вярвам го, защото аз също заминах. Промяната ти отваря очите и ти дава сили.
Детенцето ти е много красиво и миличко, обичай го и помни, че си му нужна. Не би се гръмнала, защото ще остане само, нали?!

Освен това съпругът ти ви подкрепя и обича. Има ли го това - всичко се нарежда...рано или късно.

Кураж! Hug

Общи условия

Активация на акаунт