Момиче и момче иначе.......

  • 6 455
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 593
Хи-хи много са ми смешни тези Joy
Да кажа имам момиче ако се реша на второ искам пак момиче.Мен като ме питаха какво е казвах принцеса със всичката си майчина гордост че и в повече Laughing
Да знаеш някои от така мислещите как ме гледаха ей така Shocked
 hahaha hahaha hahaha


Да са ти живи и здрави  bouquet

# 91
  • Мнения: 8 230
Аз пък искам и второто да е момче, но не че не харесвам момичетата. Просто незнам как да гледам момиче. Като малка никога не съм си играла с кукли. Мен ме влечеше катеренето по дърветата, пребиването с лагерни колички и разни такива. Винаги съм се занимавала със спортове, където преобладават момчетата и в тяхната компания съм се чувствала добре. В някои отношения обаче ми е било по-трудно, защото съм момиче. Затова си мисля, че ако имаме момиче ще ми е по-трудно гледането. Е може пък и да се метне на мен и вместо да се гримира за дискотеки да предпочита да запраши някъде в планината с колелото или да й хареса да катери по скали. Знам ли.
Основното си остава да са живи и здрави.

# 92
  • Мнения: 1 367
И аз си имам две момиченца и това много ме радва. наслушала съм се на такива реплики, но не ми пука. Даже вече и не ги забелязвам. Но се втрещих от приказките, които чувам по адрес на приятелка, която тези дни роди 3-то момиченце. Звучат така:
"Олеее, милата, сега трябва да ражда четвърто" Shocked
"Еми, какво да направи жената, да и е живо и здраво пък..."
"Пак момиче! Тц,тц, тц..."

В кой век живеят тези хора.... #Crazy
Това е добре. Колежка на сестра ми роди преди години близначки. При опита за трето дете- момченце се родиха тризначки  Mr. Green
Уаууууууууууууу...................Да са й живи издрави!

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 675
Голямата ни дъщеря беше убедена, че ще си има сестричка докато бях бременна. И аз се чувствах страхотно от факта, че и тя желае бебето. И не са ме интересували чужди мнения. Но е факт и друго, че редовно получавах запитвания за пола на бебка. А аз ,макар и убедена, че ще е момиче, винаги отговарях "Засега, момиче". Моментално пресичах последващите реплики. Пък току виж си сменило пола и излязло момче.  Joy

# 94
  • Мнения: 1 800
Не се ядосвай, балкански синдром и простотия. никъде другаде не съм чула такива коментари Naughty

това си е пълна излагация, все едно не са ходили на училище и никога не са отваряли учебник по биология ooooh!

# 95
  • Мнения: 3 418
Не се ядосвай, балкански синдром и простотия. никъде другаде не съм чула такива коментари Naughty
абсолютно!  ooooh!
аз си имам една приятелка, която има две сестри и толкоова хубаво ми стана, когато веднъж си говорехме и тя каза, че винаги, когато попитали баща и какви деца има, той гордо отвръщал " Аз имам 3 дъщери!"  Grinning  нали моят още не се е примирил, че има две момичета  Tired даже наскоро го попитах дали ще се сърди, ако бебчо не е кръстено на негово име и той каза, че не го интересувало как ще се казва детето, защото неговият род бил прекъснат понеже няма син.  Shocked  Tired  това по повод за наследниците... бе как може да имам такъв  за баща не знам   Sad

# 96
  • Мнения: 1 029
Ако и на мен някой ми каже нещо подобно, доста шокирана бих останала... Аз пък си мечтая да имам две момиченца и не разбирам защо хората смятат, че трябва децата да са от различен пол или пък непременно да има момче...

# 97
  • София
  • Мнения: 72
Нещо не разбирам, как така момчетата са наследници, а момичетата не. Тези момичета да не идват ей така от нищото. Между другото, винаги ми е било чудно, че мъжа се води за началник на рода, като се има предвид, че майката винаги е сигурна, а таткото ... знае ли човек.

# 98
  • Мнения: 2 746
Недей да слушаш глупости.Гледай си слънцата и си свиркай, децата са най-голямото богатство, ако ще да са 5 момичета или 5 момчета. Peace

# 99
  • Мнения: 363

аз си имам една приятелка, която има две сестри и толкоова хубаво ми стана, когато веднъж си говорехме и тя каза, че винаги, когато попитали баща и какви деца има, той гордо отвръщал " Аз имам 3 дъщери!"  Grinning  нали моят още не се е примирил, че има две момичета  Tired даже наскоро го попитах дали ще се сърди, ако бебчо не е кръстено на негово име и той каза, че не го интересувало как ще се казва детето, защото неговият род бил прекъснат понеже няма син.  Shocked  Tired  това по повод за наследниците... бе как може да имам такъв  за баща не знам   Sad

моят пък като разбрал, че, ако е момче, ще бъде кръстено на таткото, а не на него и му станало неприятно!
въпреки че искам момиче съм измислила и име за момче!
 Laughing Laughing Laughing добре че бебето е едно, че както съм измислила по едно име сам, щях и аз да ви питам за име

съжалявам,че баща ти е такъв
моят никога не е съжалявал,че има дъщеря - просто винаги е искал дъщеря

# 100
  • Мнения: 434
Бих била най-щастливата майка на две момичета, ако някой ден се реша на второ. Изобщо не ме интересува мнението на хората. Като бях бременна и като ме питаха какво искаш преди да разбера пола, казвах- каквото се роди. Като разбрах пола и ме питат какво искаш, казвах - момиче:) Така неможе да злорадстват.
В крайна сметка най-важното е децата да са живи и здрави и много обичани та ако ще да имаш 11 от един пол:)

# 101
  • София
  • Мнения: 2 227
...."Ооооооооо, нищо.Важното е да е живо и здраво." Shocked........
Оня ден чух същите думи, като ме попитаха: "Какво ще е бебето" и аз казвам: "ами отново мъжка въшка".
Първо се из дразних, но после си казах, че наистина е най-важно да са ми живи и здрави дечицата. Grinning

# 102
  • Мнения: 959
Ох, това наистина е много тъпо. Rolling Eyes
Като забременях с второто, свекърва ми все ходеше по мен  и "хубаво  е майко да родиш  момиче".Е, хубаво ама то от мен ли зависи?Роди се момиче ама, ако беше момче, какво...да го изхвърля ли, 'щото било хубаво да е момиче? Crazy
Няма значение, важното е децата да са здрави, щастливи... и обичани. Peace

# 103
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ако имаше две деца от различен пол щяха да ти казват, че за тях е по-добре да са от един и същи пол
Да аз го чувам постоянно Twisted EvilХората все нещо коментират.Да не ти пука Mr. Green

# 104
  • Мнения: X
Коментарите за пола са единственото нещо, което ме изкарва от равновесие.
Имам едно мимиче, чакам второ, което вероятно пак ще е момиче, но не е много сигурно. И първия път, като казахме, че вероятно пак ще е момиче всички казваха "Е, нищо, де........."

Какво трябва да значи това "Е, нищо, де..." не знам?! Ами аз искам пък и второто да е момиче, всъщност искам да е живо и здраво, без значение какво е, ама на, едва ли не трябва да се извинявам на хората.  Дразни не факта, че се коментира, а факта, че едва ли не голям провал, ако децата са ти две еднакви, а според мен така е по-хубаво, но, като кажеш, че се радваш, че децата ще са от един пол и всички си викат "да, да, разправяй ми ги тия......"
Наистина обаче е ужасно!

Общи условия

Активация на акаунт