Една по-различна теория за звуците и миризмите в една връзка

  • 4 572
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Кой каза "ходжа"? Кой черпи чай? Вече близки ли сме си?

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Ами...може, макар че както знаеш, моите кунки са старателно обезкосмени - ако някой ме щракне на фото из засада, после да не може да ме разнася по форОма каква съм неподдържана. Ще ти заема ръкавици до лактите, плетени на една кука и с тантела.

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Кой каза "ходжа"? Кой черпи чай? Вече близки ли сме си?
Ако си изпрал дънцето, ела и ти. Бу не е стисната, ще те почерпи. Само не искай "Нестле", че е чувствителна на тази тема.  Joy
П.П. Аз да бягам, че Кроасания ша ма бий.  Blush

# 48
  • Мнения: 8
Ханъмефенди с новия Ариел цилите ги изпра. Оченцето на върха на джамията ли пострада? Мога да донеса рачел или сладко от бели череши. А мога и двете.

# 49
  • София
  • Мнения: 38 751
Ибрика да не забравите ей!

# 50
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз давам сладкишите, сватя. Ела насам, чая е пресен, жасмин от Индия точно внесен.

Чаят действа благоприятно на перисталтиката... Благопристойно с щръкнало кутре стискайте здраво... чашечката от прозрачен фин костен порцелан Simple Smile

Василинда, няма да ви биЙм, но само не се постригвайте късо  Mr. Green

Ходжаа, що сладка? Не може ли в духа на аристократизЪма да сме на чаени бисквити, поръсени с шоколад и стафидки?  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 15 486
Гледах по миналата неделя по Романтика, една серия от пътешествията по света на един аржентински водещ. Винаги е придружен от някоя известна водеща или модел.Та в тази серия бяха в Исландия.На края на всяка серия дават гафовете и в тази да додоха как се възмущаваха, че там всички си пърдели без да им пука. Шофьора в таксито го направи, когато  снимаха край термалните извори, хората, мъже и жени, го правеха непрекъснато, а водещите се заливаха от смях, че там май това било нормално.

# 52
  • Sf
  • Мнения: 808
Точно за исландските особености веднъж бях писала в една друга тема Simple Smile

Една наша предодавателка шотландка и съпруг исландец. Водим ги на ресторант и след обилната вечеря, притихнали и широко усмихнати след порядъчно изпито чевено вино, изведнъж се чува една звучна и витиевата пръдня. Всички се сконфузихме, докато действието не се повтори и Йон, исландецът, се усмихна и рече: "Беше изключителна вечеря! Благодаря!" /превод/.

Шотландката после ни обясни, че това при тях било нещо обичайно и дори знак на уважение към домакините и ако не попръцнеш поне дваж-триж, значи не са ти е харесали обяда или вечерята  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 5 370
Никога не сме си позволявали досега подобни "арии", в смисъл, умишлено.
Какво, обаче, се случва нощем-не знам, невинаги пускам нощната лампа.
Иначе е идвал да ме подкрепя в банята при поредното връщане на храна, докато бях бременна. Това, все пак, не може да се контролира. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 841
Звуците и миризмите на домашните не ме смущават, но не ме и изпълват с умиление.

Смущават ме обаче звуците в обществените тоалетни. Особено след като един "сладкодумен" колега веднъж направи много картинен разбор пред мен, как младите момичета пишкали с тънка, силно концентрирана струя под налягане, а възрастните жени "изливали" като от кофа  Crazy Crazy Crazy (и това е цензуриран вариант)

# 55
  • Мнения: 3 268
Имаше една серия на "Сексът и градът",в коята адвокатката с червената коса,еййй забравих сега името й,имаше връзка с някакъв,който пред нея клечеше на тоалетната с всичките му там миризми и звуци.Е,тя го разкара.Е,и аз ще го разкарам такъв.Егати и темата!

# 56
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Много, ама много ми е смешно  Joy hahaha
По повод дечурлигата........Мамооооооо, мамоооо Ани е акЪл - какво е мамо....кюфте, наденица, кебапче или торта - Торта, Торта, тортаааааааа хайде да ходим на сладкарница hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy и това всеки път с голяма гордост Laughing
Хайде после го научи на дискретност - "Оооо мааам Ани се изинавя, че има пъцко" превивайки се от смях ха, ха, ха
Неее, надявам се да го науча, на по-голяма интимност когато го застигнат буреносно някой от посочените дейности.

Иначе за нас самите в семейното ложе, не са допустими таквизи подвизи.....случва се, но веднага се извинява и така.

# 57
  • Мнения: X
В интерес на истината изобщо не ми пречи дори непознат ако случайно..пръцне,та камо ли любимия.

# 58
  • Мнения: 4 586
У нас нарушаващият тишината веднага става обект
на шеги и закачки и това действа възпиращо. Бум.

# 59
  • Мнения: X
У нас нарушаващият тишината веднага става обект
на шеги и закачки и това действа възпиращо. Бум.
Пуу,сакън човек да не пръдне,значи...
Хубав човек лоши работи в себе си не държи Naughty

Общи условия

Активация на акаунт