Една по-различна теория за звуците и миризмите в една връзка

  • 4 574
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Sf
  • Мнения: 808
А с пърденето на шундите приветствахме либерацията на органичните прояви на дамския натуралитет...

Тц, тц. тц Simple Smile

Има една поема Пърдиада... Да споделя ли ред-два  Mr. Green

Пърдиада

Пръднята, братя, е изкуство,
прекрасен музикален дар,
кога пърдиш, пърди със чувство,
с квалификация и чар!

Защо ви трябва да се стискате,
пръднете си със пълен глас,
със тон и тембър, както искате,
тенор, сопрано или бас?!

По принцип то е облекчение
в хранителния ни режим,
затуй без свян и притеснение
пърдете да се напърдим!

Пръднята, братя, дар божествен е,
че само здравий гъз пърди,
а щом е гръмка и тържествена
тя никак, никак не смърди.

Пръднята е физиология
и рядък кавалерски жест,
във ней няма демагогия,
а доблест, рицарство и чест.

Пръдни и ти веднъж в живота си,
госпожо, без да се срамиш!
Аз знам, че всяка нощ в леглото си
ти без стеснение пърдиш...

# 61
  • Мнения: 3 447
А с пърденето на шундите приветствахме либерацията на органичните прояви на дамския натуралитет...

Тц, тц. тц Simple Smile


Не завиждай, Кроасания  Grinning

# 62
  • Sf
  • Мнения: 808
 Grinning  Grinning

Нима дори благородно не може ли? Идеята беше съшата  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 600
не ме дразни, ако е нещо поизпотен или усетя да му миришат чорапите. ама ми е супер противно пръцкането, както и да чувам звуци от тоалетната Rolling Eyes последното наистина ме отвращава. ние сме с обща баня/тоалетна и веднъж, докато се къпех, човекът получил спешен призив и влетя. верно, извини се, ама аз си запуших носа и ушите(това, между другото, е трудно само с две ръце) и чаках под душа да се махне. ама миризмата остана Sick

# 64
  • Мнения: 3 447
не ме дразни, ако е нещо поизпотен или усетя да му миришат чорапите. ама ми е супер противно пръцкането, както и да чувам звуци от тоалетната Rolling Eyes
Абе и чорапите е гадно. Потта съдържа феромони, различно е.

# 65
  • Sf
  • Мнения: 808
Мръсните чорапи винаги миришат по един и същ начин!

А потта е много различна...

КАСИС, интересна история Simple Smile Simple Smile

П.П. Един исландец пита за Бу  Mr. Green Сега да го върна ли човека? От Рейкявик рече, че идва. Химикалката на рейгън и Горбачов носи и специално "опушена" риба носи за Бу, рече, че я носи. Колко време му отнело, докато я опуууши...  Mr. Green

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Кхм...задръж си го Grinning

# 67
  • Мнения: 4 371
Ей, много се посмях с тази тема, благодаря Grinning
Бяхме на море в Турция и в един аква парк отиваме със сестра ми да пишкаме. Тоалетната беше празна. Влизаме ние, имаше няколко вецета, все празни уж. По едно време се чува едно звууучно пръц. Почваме да се хилиме и да се обвиняваме коя го е направила. Излизаме и продължаваме хилежа. Изведнъж излезе едно девойче, цялото зачервено от срам. Хилежа продължи още повече Simple Smile
Не искам да ставам свидетел на чужди излияния. Моите си държа за мен.

Смущават ме обаче звуците в обществените тоалетни. Особено след като един "сладкодумен" колега веднъж направи много картинен разбор пред мен, как младите момичета пишкали с тънка, силно концентрирана струя под налягане, а възрастните жени "изливали" като от кофа  Crazy Crazy Crazy (и това е цензуриран вариант)

Ей за това винаги пускам чешмата да шурти Laughing

# 68
  • Мнения: 14 654
Някои така си изкарват негативните емоции, като този тъжен пич.

# 69
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да кажем, че не пърадирам гръмко на обществени места, но ако ми се наложи спешно някоя неделна утрин няма да тичам до нужника на двора.
Тъй като имаме една баня, понякога се случва да я позлваме заедно по различни предназначения.

Надявам се, че се изказах с мярка и не събудих възмутата ви.

# 70
  • Мнения: 2 255
Време е за клипче в таз' тема:
 цензурирано.

# 71
  • Мнения: 4 300

Ей за това винаги пускам чешмата да шурти Laughing

Мислех, че аз съм единствената луда, която го прави Hug

# 72
  • Sf
  • Мнения: 808
В командировка една чужбинска, във фирмата имаше ресторант, където всички служители обядваха. Всеки ден имаше боб пр  Mr. Green

И в дамските и в джентълменските тоалетни колегите чужденци звучно и облекчително звучаха силно... Докато ние и вода пускахме и се покашлювахме, докато ни дойде да пръСнем аромат Simple Smile Дори и без да сме яли боб пр.

Особено момчетата от нашия екип звучно и с ръкомахания ни предаваха какви се трели разнасят в тяхната обител на фаянс и теракота Simple Smile

А най-хубавото било, че на вратите на всички тоалетни имаше плакати на Гуен Стефани... Ей, така просто си се облекчаваш и Гуен те гледа закачливо изпод рус перчем Simple Smile

Reza, удивена съм и благодарна на остроумието и изказа Simple Smile ТинаХрис, цензурата е добра  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 8
А нецензурираният вариант е?

# 74
  • Мнения: 2 255
Не се прави на умен.По-завоалиранко съм посочила линк-а, т'ва е...
 Сори, Кросамая.

Общи условия

Активация на акаунт