Колко често правите секс, когато искате да забременеете?

  • 30 943
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 309
Веднъж стига...

# 31
  • Мнения: 674
През ден Wink

# 32
  • Мнения: 3 372
Този месец сме решили да е всеки ден, пък да видим какво ще стане Praynig

# 33
  • Мнения: 9
Не мога всеки ден,поне аз.Но тези дни е овуто и ще се пробваме.Много се надявам момичета да се похвала следващия месец.Стискаите палци Wink

# 34
  • Мнения: 2 422
Касиди Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 4 736
Мило ми стана много. Благодаря ти Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 513
Момичета сискам палци за всички ви  Praynig Praynig Praynig
И аз да се споделя  Mr. Green ние около ову правим всеки ден около 5 дни иначе когато ни се прииска, за съжаление вече 2 пъти без успех  Sad Дано този път да е станало  Praynig

# 37
Здравеите прекрасни.... Grinning
По мои собствен опит, мога да ви кажа : декември првихме бебе и петте дни на овулацията - не се получи.... Thinking,
януари 3-4 дни преди ову., по време на самата овулация и 2-3 дена след нея - не се получи.... Thinking
Февруари - само три дена по време на овулация - пак не се получи... Tired
сега пак сьм в овулациа , но хич не си давам зор....Ако стане - стане, ако не, когато стане...
Важното е да не се преврьща вьв фикс-идея....

 lovekiss

# 38
  • Мнения: 306
... решихме да правим плътно секс всеки дено от  първия чист ден, до последния такъв. Ей Богу, сгърчих се лично аз. Е, резултат никакъв. Другия месец решихме през ден, така също нямаше как да изтървем момента. И пак резултат никакъв.

това все едно аз съм го писала Wink .ама като ходих на лекар ми каза, че правенето на секс всеки ден в никакъв случай не гарантира бебе, дори напротив- нещо с гътотата на спермата се получавало, да не навлизам в подробности. но вече втори месец пробвам с тестове за овулация и не мога да я уцеля. няма и няма втора черта. меря и БТ, абе изобщо...
Успех на всички, които като нас не се уморяват да пробват!

# 39
  • Мнения: 844
и аз съм на това мнение! ще се пробваме само околко дните на овулация всеки ден(засега още я няма ....) С тези отрицателни тестове... ама през ден мисля че е на-удачно ! успех на всички бебеправещи!

Общи условия

Активация на акаунт