Набор 2002 - щурмуваме шестата годинка!

  • 11 214
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 092
и аз при вас!
Моите момчета и те трудно се сещат какво са правили в градината,ама аз не!настоявам да знам Crazy
стихчета никога не учат,нищо не искат да ми кажат.
за излизането на вън,трудна работа,тоя компютър акъла им взе.
сега смятам да им спра достъпа до него, че хубаво време е на вън, нека да подишат въздух.
за предучилищната да кажа-планове не съм правила, така по инерция си остават в градината.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравейте момичета, Марти пък много помни. Ако са учили стихче  вечерта се пецитира по 10 пъти поне. Да се похваля, успях да се преборя с гледането на филмчета. За сега вечер не гледа, по едно време беше се зомбирала. И в градината спряха да им пускат по 2 пъти в деня филмчета за което много съм доволна.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 966
ninka3103 Честито и лека бременост!

# 18
  • Мнения: 1 715
ninka3103 Честито и лека бременост!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Благодаря за новата тема!

Габриела изкара тежки седмици. Започна се с много висока температура, вирусната инфекция премина в бронхит и накрая се превърна в пневмония. Оцеляхме.

След три седмици у дома Габриела е безкрайно отегчена. Започна дори да не иска да й четем вечер - минава през банята, казва ни "лека нощ" и сама си чете в леглото. После гаси лампата и си пуска музика. Омръзнали сме й.

# 20
  • Мнения: 1 227
Здравейте и от нас в новата тема Hug
Рали    bouquet
Нинка3103, честито и лека бременност  bouquet
Ванеса  е все още у дома след боледуване. Надявам се от понеделник да тръгне на детска и всичко да се нормализира.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 262
И моето момче много помни стихчетата, научаваме ги още първия ден, но лошото идва после, толкова се притеснява, когато трябва да ги каже, че чак се разплаква. Много е чувствителен Мишо и от това много беди ще има на главицата си.
Честита бременност нинка!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честито, Нинка! Лека и безпроблемна бременност и едно сладко  newsm30 на финала!

Рали, темичката е супер! Благодарим! Hug Ама, сте ни пропуснали нещо. Нищо, няма да се сърдим. Ще ни добавите в другата. Анастасия е родена на 15.11.

Аз честно казано не настоявам Анастасийка да ми казва какво е яла в градината. По-скоро съм се замисляла дали им готвят здравословно, но това едва ли ще го науча само като я питам. Е, веднъж-дваж получих комплимент - без да я питам си каза детето, че моите манджи са по-вкусни от "градинските". Laughing
А относно помненето - имаха тържество по случай празника на Бургас. После 2 седмици поне  раизграваше сценките, пееше песните, а те я сложили моделка да го играе. Joy Другият път ще им кажа, че и мойто дете акъл има, не само да се показва по сцената. Laughing LaughingВижте, ако не вярвате. Най-отпред е наш'то гардже.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207304&photo=16

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 530
bissera, моделката е голяма сладурана.
Да се похвалим с първото паднало зъбче. Казвайте какво да подарява феята, че нещо напоследък съм се изчерпала откъм идеи.

# 24
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен в новата тема! Grinning
Мони се чувства супер след цяла седмица на ски у-ще на Витоша. Няма следа от кашлицата и сополите от миналата седмица. Колкото до разказите за детската, има дни , в който с охота разказва за деня и други,в който направо е с амнезия - особенно за яденето. И понеже е доста злояд, сигурна съм, че не помни наистина, защото просто не е ял. Отговорът е : ами имаше първо, второ и десерт. Аз винаги чета менюто на стената и горе -долу съм в час кога е ял и кога не.
Напоследък ме притеснява с новите, не много приятни думички в неговия речник. Усеща, че не  трябва да ги казва и се подсмихва хитричко. За сега успявам да не реагирам остро, но леко се изнервям. Прекрасен уикенд на всички. Joy

# 25
  • Мнения: 1 065
Нинка, лека бременност и от мен! Много ме радват такива вести  Grinning
На нашата дъщеря, както я гледам, няма начин да и омръзнем и ще иска да и четем поне до шести клас  Mr. Green. Може и появата на бебето да допринася, но и преди това си беше лепка  Wink.
За тази фея на зъбчетата пък даже и не беше чувала дъщеря ни. След като се заклати зъбчето и ние и обяснихме какво сме правили като малки (с хвърлянето на покрива и т.н.). Няколко дни по- късно се прибира и казва:"Пък на .... феята на зъбчетата и донесла ... (не помня какво)". А сега де?  Grinning
Бисера, у нас може да се чуе подобна похвала само за тати  Mr. Green
Скорошно оздравяване на болните гарджета!
Ей сега, в една друга тема, срещам познат ник  Grinning. Бисера, ми ние имаме декемврийски бебета  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 11:26 от chiges

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Despina когато на Марти падна първото зъбче беше вечерта и нямаше как да реагирам и оставихме паричка. Когато си я намери детето си поръча какво да купя. Когато падна второто зъбче бях се подготвила вече. Сложих до възглавничката бременна барби, беше голяма веселба сутринта преди градина.

# 27
  • Мнения: 1 159
Рали,благодаря,че си ни включила!Честито на бременното майче Нинче!А аз си мислех,че само Макси не иска да излиза,всичките му приятели чакат до вратата,то имало и други домошари сред наборите.Вярно,обича да играе на компа или да гледа филмчета,но днес специално настоя да се приберем от площадката,защото искал да си строи гараж от строител...ЕЕЕХХХ,един бъдещ архитект...Май се размечтах,sorry.

# 28
  • Мнения: 577
 Rolling Eyes  Васко си глътна 1-вото зъбче/както си хапваше солетки/и феята ни пропусна.   babydust7 Чакаме 2-рото да падне , дано и него не прибавим,като хранителна добавка. Crazy

# 29
Включвам и моя голям мъж - Деан, роден на 18.08.2002 г.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт