LaRedoute.fr - 51 - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО прочетете 1-вия пост! Дори и редовните в темата

  • 71 915
  • 1 655
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Мнения: 1 666
Момичета,знам,че тези обувки, за които имам въпрос ,са вече обсъдени,но прочетох цялата тема от 1ви пост и само на едно място видях една мама да казва,че 39ти номер става на 25см крак.Та въпроса ми е все пак това значи ли както аз си направих извода,че трябва да се поръчват с номер по-големи.Моля,ако някоя мама има желание да ми отговори.Предварително благодаря!  Hug http://laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6539378&Size … ue&ksource=-1

# 1 621
  • Мнения: 1 270
airamber заради това яке вече ми е забранено да пазарувам от ларедута  Crossing Arms
пълен боклук е-по-добре си купи м-телска прима и якето подарък е същото  Peace

# 1 622
  • София
  • Мнения: 1 270
airamber заради това яке вече ми е забранено да пазарувам от ларедута  Crossing Arms
пълен боклук е-по-добре си купи м-телска прима и якето подарък е същото  Peace
И аз си мислех , че е подобно на м-телското.....май и мен ще ме сполети забрана.Вече съм го поръчала.Чудех се дали е тежко , защото чакам 2бр от него + маратонки и ме е страх да не мина 2 кг

# 1 623
  • при принцесите
  • Мнения: 90
За червенето яке Simple Smile
Маха се качулката. Отвън има два джоба с цип и отвътре един.
Ами да, за дъжд си е якето. В смисъл няма да топли допълнително.

# 1 624
  • София
  • Мнения: 1 270
За червенето яке Simple Smile
Маха се качулката. Отвън има два джоба с цип и отвътре един.
Ами да, за дъжд си е якето. В смисъл няма да топли допълнително.
Колко тежи според теб?И съвсем никаква ли подплата си няма Sad

# 1 625
  • София
  • Мнения: 1 231
Цитат
Би ли споделила дали си отговаря на размера, в момента има само 38/40, а  аз съм по-скоро за следващия, та се чудя дали ще успея да си напъхам бюста.



Материята е доста еластична,моята блуза е 38-40,но ми е леко широка/но аз съм за 36-38 размер,иначе съм висока 164,58кг,малък бюст Laughing/


А дали ще ти е възможно да пуснеш и някоя реална снимка на полото  Praynig

# 1 626
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета,моля ви,  има ли някой впечатления от този бански http://www.laredoute.fr/vente-maillot-2-pieces-bijou.aspx?produc … e&pagesize=12? baby_neutral

# 1 627
  • при принцесите
  • Мнения: 90
За червенето яке Simple Smile
Маха се качулката. Отвън има два джоба с цип и отвътре един.
Ами да, за дъжд си е якето. В смисъл няма да топли допълнително.
Колко тежи според теб?И съвсем никаква ли подплата си няма Sad
Утре ще го премеря и ще кажа Mr. Green, но е леко според мен
Няма подплата. Но е гумирано, т.е. затова е по-плътно. Но не е за да топли, а да пази от дъжд и вятър. Мъжът ми имаше такова от тук купувано и много си го носеше по дъжд и вятър. Дори есенно време, като е по-студено, но с пуловер отдолу. Но го износи направо.

# 1 628
  • Мнения: 646
тази жилетка  Дали някоя мама вече я има?............да сподели дали си заслужава?

# 1 629
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Днес си взех една поръчка от митницата,първо ми каза че няма нищо,после се оказа,че имам.Както и да е,докато прелистваше супер бъзо,успях да видя само Гергана  Peace иначе се бях приготвила и да записвам Grinning,мамичето ме пита,кога съм си направила поръчката,сигурно е в течение.Пък може и да ни чете. hahaha

Дано да съм аз  Praynig въпреки, че мисля, че всичко вече ми е за пощата, но знае ли човек  Peace
Само да попитам - някоя мама беше писала, че е получила мъжкото яке на Pepe jeans, може ли снимки и дали си отговаря на номера, pls. Чакаме го вече месец и половинката няма търпение.


Отговаря си на номера, но снимки не мога да дам, защото го изпратих в Лондон на брат ми. Ако някой друг го е получил, дано да се включи със снимки. Peace

# 1 630
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
тази жилетка  Дали някоя мама вече я има?............да сподели дали си заслужава?

Аз я чакам.
Във вторник ще взема 2 колета, ако е вътре ще пиша.

# 1 631
  • Мнения: 646
тази жилетка  Дали някоя мама вече я има?............да сподели дали си заслужава?

Аз я чакам.
Във вторник ще взема 2 колета, ако е вътре ще пиша.
   мерси............... Hug

# 1 632
  • Мнения: 180
Здравейте, ако някой има тези обувки 39 номер, може ли да ми напише дължината на стелката. Предварително ви благодаря!
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-pailletees.aspx?product … e&pagesize=12

# 1 633
  • Мнения: 378
някой може ли да ми прати линка за подаръка - кафявата парка, може и на лични

# 1 634
  • Мнения: 1 000
Имам въпрос относно офертата с ризата о панталона на taillisime. Само продукти на taillisime ли трябва да се поръчат, за да се въведе кода? Превеждах с преводача, но не открих инфо за това. Вие разбрахте ли дали има някакво изискване?

За да си вземеш подаръка не е задължително да купиш от Тайлисиме
трябва да е от Тайлисиме за да ползваш % намаление даден в офертата

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 20:03 от BgViki

Общи условия

Активация на акаунт