за хемороидите след раждане!

  • 4 045
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 348
оооооооооооох! Проблем! Аз имам запек от 3 1/2 месеца постоянно. Какви са мъки с тия хемороидииии  Whistling !!! Имам чувството, че пак раждам. И кърви, сякаш съм неразположена и повече даже.
Пих разни сокове от праскова и круша за разхлабване, ама взе, че ме пропусна мен и отиде при бебето (кърмаче е маминото).
 За хемороидите използвах разни свещички, но само за 1-2дена ме облекчиха.
 Даваха ми съвети да се ограничавам от люто, кисело и други разни, но няма ефект.
 Братовчед ми много се хвали от някакъв крем. Ще го изпробвам и аз, пък да видим...


 
Единственото лекарство, което ми помогна бе HUSK - КАПСУЛИ... пий ги от 6-9 капсули на ден и ти гарантирам, че ще ти помогне..На мен ми помогна  Това май ще ти помогне за след раждане   
Аз преди пиех Хуск, но на стърготини такъв. Дали ще помогне? Спомням си, че на опаковката пишеше, че е за стомашни проблеми. Дори и да не ми облекчи хемороидите, то ако ми регулира стомаха и нямам запек...

и както са ти казали намери начин да ходиш редовно до тоалетна.
Ми аз ходя всеки ден или през ден, но е страшно чудо... по половин час. И за четене не мога да оползотворя времето, че очите ми  Shocked

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 973
И според мен отърване нЕма. За редовно изхождане всяка сутрин на гладно хапвам лъжица мед и след това като пия топлото кафе и задействам перисталтиката . Wink . Трябва да се избягват пикантни храни и газирани напитки.

# 17
  • Мнения: 323
Няма отърваване. Твои са си за винаги.
Единственото нещо, което мога да те посъветвам е
да регулираш режима си и да ходиш редовно по голяма нужда Wink
Peace

# 18
  • Мнения: 7 723
Хемороидите са си хемороиди. Няма как да се отървеш от тях.
Дори и операцията не винаги дава 100% гаранция.
Пази ги само да не ги активираш.
Ходи редовно по голяма нужда
и няма да имаш проблеми.... Wink
Няма отърваване. Твои са си за винаги.
Единственото нещо, което мога да те посъветвам е
да регулираш режима си и да ходиш редовно по голяма нужда Wink
....май имам дежавю....  ooooh!

....извинете ме.... Praynig....обещавам да не пиша повече по темата.... Blush

# 19
  • Мнения: 391
Не са ли ви предложили да ги вържат и те да си изсъхнат и паднат? Така ги оправят ако не са грамадни, при който случай трябва да ги оперират.

Но за нормални размери най добре е с вързването - те го правят с малко медицинско ластиче и то прекъсва кръвоснабдяването и те изсъхват и падат. Лесно, бързо и в повечето случаи не се връщат.
Но ако напъните и запеците продължават, те ще си се върнат.

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Няма отърваване. Твои са си за винаги.
Единственото нещо, което мога да те посъветвам е
да регулираш режима си и да ходиш редовно по голяма нужда
Wink
PeaceДа , това е най-правилното решение  Peace
За мен оперативната намеса си остава крайна мярка  Confused

# 21
  • Мнения: 9 973
не мога да ти помогна,засега мен ме подминават

# 22
  • Мнения: 559
Лелее, почти всички майчета май имат такъв проблем.
Предстои ми раждане - и мен ли няма да ме подмине  Sick
А дори не знам какво е това и как изглеждат? Как така да ги вържат за да изсъхнат? Колко са големи? Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 2 348
не знам колко са големи, защото моите не са външни и нямам идея как се връзват, но съм чувала този вариант

# 24
  • Мнения: 4 784
И аз съм в отбора. Скоро не съм имала проблем /да не чуе дявола/. Това е нещо ужасно. Пробвах и аз сума ти методи, но накрая това, което ми помогна бяха две неща -  един мехлем за хемороиди Доксипрокт и другото, което оказа съществено значение беше, че се отказах завинаги от бикини тип прашка. Аз, дето след появата на прашките твърдях, че повече бикини няма да сложа, сега да не видя прашки. Тия гадни чуми ми причиниха за трети път хемороиди, след като ги бях излекувала и след като се уверих във вината им, ги разкарах от бельото си завинаги. Сега си купувам само хубаво памучно бельо, забравих за дантели и прашки. На Скини най - ми допадат като материя.Проблеми скоро не съм имала.

# 25
  • Мнения: 232
Никога не съм имала запек,даже си ходя два пъти на ден без проблем Embarassed, но хемороиди си имам и то шест на брой.Абсолютен ужас!Не знам и специалисти във Варна и все изчаквам.Та мисълта ми е,че тези гадости не са свързани само с изхождането.Порових се малко в гугълчо.А това с връзването и изсъхването като метод звучи добре.

# 26
  • Мнения: 2 172
Естествено, че бременността и раждането имат значение, както и хроничния запек, както и генетичната слабост на съединителната тъкан. От бременността и напъването при раждене се получава застой във венозната мрежа в малкия таз. Хемороидите не са нищо повече от увеличени и раздути венозни възли. Аз също имам два възела, които не ми съъздават никакъв проблем, а и запек не съм имала нито по време на бременността , нито преди или след нея.
Мазането и пиенето на лекарства облекчава, но не може да ги излекува.
Операция се предприема само при много напреднал процес. Сега има едни много безболензнеи и елегантни методики, абсолютно безкръвни. Работила съм в един център с такъв доктор - Д-р Анастас Желязков ( медицинския център е в Мотописта). Методиката се прилага и в Св. София на Мазнейкови. Горещо я препоръчвам, аз също скоро ще ида да си махна двете възелчета, за да ликвидирам проблема, въпреки, че реално нямам болки и много ряко съвесм малко къървене, именно с оглед да не стане по-лошо по-натам.
  Peace Съпругът ми имаше сериозен проблем и именно този доктор го оправи ,чрез замразяване с азот(абсолютно безболезнено и ефективно).Ходи два пъти,защото не беше един,а няколко хемороида  Embarassed Сега всичко е нормално,няма и следа от тях,това е единственото място за България,което се справя по този начин(неоперативно,което си е истинска инквизиция).Ако искаш малко повече инфо за цени и т.н ми пиши на лични,да не кажат ,че правя реклами.

# 27
  • Мнения: 183
оооооооооооох! Проблем! Аз имам запек от 3 1/2 месеца постоянно. Какви са мъки с тия хемороидииии  Whistling !!! Имам чувството, че пак раждам. И кърви, сякаш съм неразположена и повече даже.
Пих разни сокове от праскова и круша за разхлабване, ама взе, че ме пропусна мен и отиде при бебето (кърмаче е маминото).
 За хемороидите използвах разни свещички, но само за 1-2дена ме облекчиха.
 Даваха ми съвети да се ограничавам от люто, кисело и други разни, но няма ефект.
 Братовчед ми много се хвали от някакъв крем. Ще го изпробвам и аз, пък да видим...


 
Единственото лекарство, което ми помогна бе HUSK - КАПСУЛИ... пий ги от 6-9 капсули на ден и ти гарантирам, че ще ти помогне..На мен ми помогна  Това май ще ти помогне за след раждане   
Аз преди пиех Хуск, но на стърготини такъв. Дали ще помогне? Спомням си, че на опаковката пишеше, че е за стомашни проблеми. Дори и да не ми облекчи хемороидите, то ако ми регулира стомаха и нямам запек...

и както са ти казали намери начин да ходиш редовно до тоалетна.
Ми аз ходя всеки ден или през ден, но е страшно чудо... по половин час. И за четене не мога да оползотворя времето, че очите ми  Shocked



Пробвай HUSK капсули - дано ти помогнат! Peace

# 28
  • Мнения: 487
Лелее, почти всички майчета май имат такъв проблем.
Предстои ми раждане - и мен ли няма да ме подмине  Sick
А дори не знам какво е това и как изглеждат? Как така да ги вържат за да изсъхнат? Колко са големи? Shocked
Не се притеснявай, не е задължително да ти се появят. Аз например нямам. Недей от сега да се притесняваш за това.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 348
Пробвай HUSK капсули - дано ти помогнат! Peace
А може ли докато кърмя? Аз сега тествам  някакви свещички.

Общи условия

Активация на акаунт