Пак дойде време да се купуват обувки...

  • 12 920
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 7 077
Купих обувки на Капчица, до сега не съм купувала обувки на тази фирма, дано са хубави. харесаха ми и два модела на Примиджи, но нямаше номер. Малкият се уреди, за себе си не мога да си намеря обувки за пролетта, все още съм с боти и снега направо ме радва  Confused

# 121
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз взех Мелания,Геох,Адидас,Плуто и един Найк.
И мисля да приключвам.

# 122
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета минаата седмица обикалях с дребния с идеята да му купя маратонки,но навсякъде само миналогодишните,а номер 25 си е цяо чудо ако има
Дайте предложения къде има голям избор на маратонки...и въобще магазините заредени ли са с нови колекции?

# 123
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
момичета минаата седмица обикалях с дребния с идеята да му купя маратонки,но навсякъде само миналогодишните,а номер 25 си е цяо чудо ако има
Дайте предложения къде има голям избор на маратонки...и въобще магазините заредени ли са с нови колекции?
Az и двата чифта ги взех от Ларедут.

# 124
  • София
  • Мнения: 11 751
Работи ли в неделя аутлета на Саламандър в неделя?
Някой ходил ли е наскоро?Има ли хубави детски модели и на каква цена?

# 125
  • София
  • Мнения: 3 872
Мечтателка, аз ходих в четвъртък и нямаше нищо (поне за мен) интересно,макар аз да търсих обувки за еднократно обуване за рождения ни ден и не държа да са последна мода,а да ни отиват на тоалета.Всички обувки по 2-3-4 модела от номер бяха на цена 90 лв и нагоре и реших,че по-добре да дам 120 лв за нова колекция,отколкото 90 за аутлет.Нещо не я схващам логиката на тези аутлети, както и на този до БИЛЛА в Младост,защото на намаление тези обувки са поне с 40 лв по-евтини,а отивайки в аутлета са по-скъпи newsm78

# 126
  • София
  • Мнения: 11 751
veka благодаря!Занесох се днес.Ами и аз съм на твоето мнение,нямаше нищо интересно.
Цената на почти всички модели беше трицифрена.Харесаха ми 2-3-4 модела пряко сили,а те бяха 140-150 лв. и нагоре.
Е благодаря!За 140-150 лв. ще си купя обувка,която да ме грабне от раз дето се вика,а тези определено не бяха от тях.

# 127
  • София
  • Мнения: 3 816
Да сте виждали по магазините обувки на Чипо, пролетната колекция от тази година?

# 128
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да сте виждали по магазините обувки на Чипо, пролетната колекция от тази година?

  По принцип Бързаков имат техни обувки,но аз не харесвам Чипо.

# 129
  • Мнения: 4 970
В Дружба на пазара в 2 магазинчета продават Чипо Peace

# 130
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Аз пък ще спестя от пролетни-стават си й и двата чифта маратонки от есента. По-скоро вече се замислям за сандали, но ще изчакам да видя дали времето ще се задържи топло.

# 131
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  ooooh!С този дъжд.
   И аз иначе се бях замислила за сандали.

# 132
  • София
  • Мнения: 11 751
Някой ходил ли е в магазина,в който се продават детските обувки Мелания?Има ли нещо интересно и как се движат цените в момента?
Благодаря!

# 133
  • София
  • Мнения: 3 872
Мелания видях в Леонардо в Сити центъра и цените започваха от 80 лв нагоре,а нещо не бях впечатлена много от моделите!Имаше неповече от 10 модела за момчета и момичета.
В този магазин на Мелания как е?Има ли по-голямо разнообразие?

# 134
  • София
  • Мнения: 11 751
В Леонардо и аз съм виждала боти на Мелания,дори бяха с намаление.
Днес гледах на Минимен отворена обувка /проелтно-лятна/ с дупчици за дъщеря ми 55 лева.
Обаче от 2 години се въртят почти еднакви модели да не кажа еднакви.

Общи условия

Активация на акаунт