Пак дойде време да се купуват обувки...

  • 12 910
  • 171
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 480
Току що се връщам от магазина на Витошка. Гуменетките на Pablosky са много симпатични. Имаше поне 4 десена (все с цветенца), точно по мой вкус (без лъски и бляски). Имат номера от 20ти до 25ти. Цената е 34 лв. Имаше много симпатични пролетни обувки, ама аз търся маратонки, та не ги загледах много-много... За гуменетките обаче май няма да се сдържа, харесаха ми.

Някой да знае къде има хубави черни (кафяви) маратонки, номер 25ти?

# 166
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И на мен ми харесаха гуменките.Утре ще прескоча да ги видя на живо Peace

# 167
  • Мнения: 3 479
Търся маратонки за момчета, номера 26 и 30. Ако някой вече е пообиколил и ме насочи, ще съм благодарна Heart Eyes

# 168
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Търся маратонки за момчета, номера 26 и 30. Ако някой вече е пообиколил и ме насочи, ще съм благодарна Heart Eyes

Аз купих от Найк на ул."Гурко". Имаше доста модели от номерата, които търсиш  Peace.

# 169
  • around the world
  • Мнения: 651
Търся маратонки за момчета, номера 26 и 30. Ако някой вече е пообиколил и ме насочи, ще съм благодарна Heart Eyes
ние си купихме  2 чифта маратонки от Zara (номер 30), много симпатични и меки. Едните са тъмно сини със светло сини черти , а другите са бели с черен кант отпред. Имаше и кафяви много симпатични маратончици, но ни бяха нещо теснички.

# 170
  • София
  • Мнения: 1 324
Някой питаше за Капчица.
Имат щанд в НДК на Изберете българското.

# 171
  • Мнения: 686
А някой гледал ли е в МЕТРО? Преди там имаше голямо разнообразие на Rucanor. Иначе Rucanor има и в SportMania на "Витошка", но никакво разнообразие. Аз търся леки маратонки номер 28 зо момче.

Общи условия

Активация на акаунт