Доволни ли сте от магазин Бебчо Варна?

  • 13 164
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 30 146
преди 2 седмици получих т.нар. ваучер от магазин Малечко. Понеже са една верига, предположих, че мога да го ползвам и в двата магазина, но уви.
Ходих до големия магазин. Много неприятно е усещането да те следи някой. Сложете си камери като се съмнявате и не притеснявайте клиентите си!!! Баучерът важял 1м за магазина с/у Окръжна. Отивам там и нямат нищо, кой знае какво квалитетно. Чадърчета за 6лв, незнам още какви неща. Накрая купих глупости, за да си изхарча подаръка  Sad

# 61
  • Мнения: 3
Здравейте! Днес се регистрирах, понеже видях темата и се засилих да пиша в нея.
Работата е там, че очакваме бебенце след около 3-4 месеца и решихме, че вече е време да позакупим поне най-основните неща. Интересувам се от магазин Бебчо, тъй като много от приятелките ми го препоръчват. Непрекъснато ми повтарят, че персоналът там бил много компетентен, че всички са изключително мили и ще ти дадат повече информация от всички интеренет сайтове и в доста случаи дори от някои лекари в родилния дом! Освен това магазинът (или поне този на Студентска) бил много голям и удобен, имало и места за паркирне даже (което в случая с мъжа ми си е истински плюс - изнервя се ужасно като трябва да търси места за паркиране! Party ). А и казаха, че имало всичко и било на доста добри цени.
Аз обаче изчетох всички ваши коментари и виждам, че нещата не са еднолицеви и понеже искам да получа най-доброто за първото си бебче, а магазинът ми е доста далече (живеем във Възраждане), бих искала първо вие да ми дадете съвет дали да се разходя дотам и да се убедя лично. Ние по принцип щяхме днес да ходим, но възникна нещо и сега ще видя дали мъжът ми ще се върне по-рано от работа, ако не - утре ще отидем. Ще се радвам да получа отговор преди аз самата да дам оценка след утре. Wink Предварително благодаря и го давайте по-позитивно! Wink
Лек ден!
П.П. Сега видях, че имат и интернет сайт, откъдето също може да се пазари, а и тук ги има цените на артикулите Party (за който беше казал, че по телефона не давали инфо). Сайтът е bebcho.bg. Видях, че и от август се задават доста добри промоции!... Hug Flutter
П.П.2   missence, кой е този магазин Малечко??? newsm78

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 16:47 от milirocketqueen

# 62
Хахаха, тъй като гледам конкуренцията работи с пълна сила! Все съм чувала за такива неща като "антитеми", създадени от конкурентни фирми за оплюване на други, обаче тука нещата като че ли излизат извън контрол! То е толкова "анти", че чак е смешно! Бива-бива, antoanetastat, ама пък виж другитe хора като се изказват отрицатлно как си личи, че поне са искрени, пък ти, не само, че (както се беше изризило едно момичe по-горе) "търсиш под вола теле", ами направо от пръстите си ги смучиш! hahaha Joy Жалко е, да знаеш! Просто остави хората да си се изказват спокойно, виж другите как го правят с по едно-две изречения, с по един-два поста, пък ти 502! За най-малката хвалба от някой дружелюбнонастроен и веднага - 100 изприказвани опровергващи приказки. Че ти ги изкара по-черни от дявола тези Бебчо бе! hahaha Бъркате младото момиче, което скоро ще става майка. Мила, аз съм изгледала 3 деца и ВСИЧКО съм взимала само от там! Много съм доволна, но пък и не смея да ги хваля, просто защото сега "опозицията" като нищо да ме изкара...чакай, как беше... а, да, онзи "мърльо" (или някаква подобна дума беше използвала за онова мило момче, което им е шофьор и разнася мебелите - у нас е идвал около 10 пъти вече да ни носи мебели!  Party). Според мен всеки си има право на мнение, но пък съм убедена, че идеален магазин няма, а и едва ли ще има. Като цяло не е и необходимо да се търси. Все пак няма да ходиш да се жениш за продавачките или за шефа им - използваш ги за 2-3 мин. и толкоз! Вършите си взаимно услуга и "чао"! Затова и ми стана смешно за цялата злоба, криеща се в най-мъничките неща! Още малко и ще вземете да обсъждате с какъв цвят гащи ходят от магазина!
milirocketqueen, аз бих ти препоръчала да отидеш и да се убедиш сама, че с тези приказки, нали знаеш, ЕЖК (една жена казала)... като нищо да се объркаш още повече!  Wink (може пък приятелките ти да имат право, откъде знаеш!  Rolling Eyes )
Хайде със здраве и стига толкоз нерви за един магазин! Tired Laughing

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 012
milirocketqueen, моят съвет е да отделите време и да обиколите с мъжа ти всички по-големи магазини за бебешки стоки във Варна, включително и Бебчо и тогава да прецените от къде да пазарувате. Не бих казала, че е проблем, че Възраждане е далече, ние живеем в Кайсиева и колко пъти обиколихме магазините само с проучвателна цел, без да купуване нищо.
Моето лично мнение за Бебчо е положително. Два пъти ходихме без да купуваме и продавачките бяха много любезни и ни обясняваха доста подробно, а на третия път вече си купихме каквото бяхме набелязали, като прекарахме в магазина 2 часа и през цялото време ни обръщаха внимание!
Предимството според мен е, че има от всичко по-малко и като тръгнеш да купуваш, купуваш всичко накуп. Което не значи, че задължително от там трябва да се вземе всичко. Останалата част от нещата взехме от Бебино и от Бебе Депо център. Други големи магазини във Варна, които заслужава да се разгледат са Слънчо и Биберон, може би и Рошко. След това за консумативи и дребни неща по-евтини са цените на малките магазинчета и гаражчета на Колхозния.

# 64
  • Мнения: 5 178
В. Петкова поне кажи, че си служителка в магазина  Crazy
Не мислех да пиша пак в тази тема, защото изминахме възрастта за пазаруване от вас, но последното, което ми се случи във вашия магазин просто ми дойде в повече..
Хайде сменете си счупената костенурка на Чико, стига сте я продавали. Освен да свети, костенурката и свири Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 93
Доволни,недоволни  Thinking монетата е винаги с две лица ,отиваш и си правиш заключение Naughty

# 66
  • Мнения: 93
Забравих и аз съм от недоволните, ама както казах това си е мое лично мнение

# 67
  • Мнения: 3 971
има бутон *редактирай*  -използвай го Peace

# 68
  • Мнения: 4 595
ама в края на крайщата има толкова детски магазини в които някакви момиченца си продават с една ръка и дори едно добър ден не казват
аз съм доволна от бебчо и от щъркела , и в двата магазина даже обръщат прекалено много внимание
в биберона също ми харесва както и в един магазин на селиолу срещу'' бай бисер''
всичко което съм купила от тези магазини е излязло сполучливо

п.п в този срещу окръжна на генерал колев само това не ми харесва че стоката не може да се разгледа добре и трудно се пазарува с дете

# 69
  • Мнения: 93
има бутон *редактирай*  -използвай го Peace

ОК. Laughing
Случват се и такива неща Laughing

# 70
# 71
  • Варна
  • Мнения: 27
Аз пазарувам в Бебчо и съм много доволна.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Оф...заради тази тема,минала есен ,когато се подготвях за моето бебе бях решила да не ходя в Бебчо...Е добре че отидох , за да се убедя, че колкото хора по света-толкова и мнения

Ами доволна останах...какво да ги плюя хората, всичко от което имах нужда го намерих там.
Да не говорим ,че от 5я месец на бремеността ми ходех да разглеждам количките там и момичетата най-любезно ми демонстрираха моделите,които днес ми харесват-утре-Не, докато накрая се наканих и избрах...
Нито са ми правили физиономии,нито сцени,нито са вървели след мен....

За цените-да, малко е по-скъпо от кварталните магазини, но -за всеки влак си има пътници...В кварталния магазин примерно няма дрехи на Санета,които да речем аз пък ги харесвам и макар и скъпи-що да не си взема Simple Smile

Много по-разочарована съм от обслужването в Образцов дом  Peace-там по-скоро биха те изнервили и отказали да пазаруваш,отколкото обратното

# 73
  • Мнения: 1 559
Клиент съм на "Бебчо", доволна съм. Винаги са се отнасяли внимателно, а да не говорим колко време се занимаваха с едни чаршафи и обиколници, които исках. Правиха поръчки, носиха, връщаха....и в крайна сметка получих комплекта, който желаех. Иначе ми е тясно (магазина до Окръжна болница). Минус е, че няма човек постоянно в мострената зала, а трябва да идва от другия магазин. Иначе цените не са ниски, но пък имам клиентска карта. Като цяло съм доволна.

# 74
  • Мнения: 4
Наистина са много любезни но при последното ми ходене ми направи впечатление, че първо предлагат по-скъп вариант....става въпрос за протектор за матрак. Първо ми предложиха на немска фирма за около 30 лв. Когато ги попитах дали нямат по-евтин се оказа, че има на Бертони...на половината от цената.

Общи условия

Активация на акаунт