Годеж

  • 18 166
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 223
Много се обичаме и наистина мисля че той е мъжат 3 години сме почти заедно и решихме да направим една стъпка напред и то голяма.

Ма'ни ги злите езици, щом искате, направете го. Щастие ви пожелавам   bouquet

Пък който иска да си бабува и ергенува до 40 г. - никой не го спира  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 085
Много се обичаме и наистина мисля че той е мъжат 3 години сме почти заедно и решихме да направим една стъпка напред и то голяма.

Ма'ни ги злите езици, щом искате, направете го. Щастие ви пожелавам   bouquet

Пък който иска да си бабува и ергенува до 40 г. - никой не го спира  Laughing

Точно така миличка , аз пък не им обръщам внимание!  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 423
като го знам какъв е льольо
Много се обичаме
Много ти е рано, за да си толкова извратена.
По-скоро не осъзнаваш какво точно правиш.
Размисли, един льольо най-много да стане още
по-голям льольо с годините. Това ли точно искаш?

# 33
  • Мнения: 1 085
Айде да си спестиш твоите коментари по темата моля те!!!!!! #2gunfire

# 34
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТО!

# 35
Тая лиска е абсолютна извратенячка не я слушай моме прави това,което сърцето ти иска пък каквото сабя покаже.

# 36
  • Мнения: 1 085
Съгласна съм с теб  Peace

# 37
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ей,БЪни,остави човека да те изненада де,за 3 години сигурно знае какво харесваш.

При нас стана така-бяхме на море,последната вечер преди да си тръгнем си правихме пикник на плажа вечерта.Пием коктейли Бакарди и се лигавим с една пура,щегуваме се нещо,по едно време моят възлюбен вадиедна кутийка и ми предложи,бяха и 2 мои приятелки там,аз приех естествено,настана купон.Започнахме бурни хора насред плажа на фона на музиката от съседното заведение.По едно време се чува на микрофона от заведението-специален поздрав за танцуващите на плажа  Mr. Green bowuu.Хората ни бяха видели и се кефеха оттам.
Еееееееееех,незабравими  времена. Heart Eyes
На другия ден като се прибрахме казахме на нашите,след това отидохме у тях  и вечерта се събрахме двете семейства и се почерпихме.Това беше всичко,без разни халати,чехли и размяна на разни други домакински принадлежности.

Честито и на вас,много любов и щастливо съвместно съжителство.  bouquet

# 38
  • Мнения: 3 423
Халат и калеври срещу диамантен пръстен.
Кой всъщност е извратен, а? Кой?

# 39
  • Мнения: 274
Тая лиска е абсолютна извратенячка не я слушай моме прави това,което сърцето ти иска пък каквото сабя покаже.

Мога да ти кажа какво ще покаже Сабята....Не от опит, а от наблюдения.
Сърцето на дИвойката, заженила се на 21, постепенно се обвива в пихтиестата маса на рутината, посредствеността и тъгата по неизживяната младост, а младежът лека полека става все по интрувертен, самотен и депресиран и в един момент единственото  забавление, което му остава е  да лъска Сабята. После открива, че е с няколко години по стар и е още по-голям льольо Simple Smile

# 40
  • Мнения: 521
ха!много интересни разговори се въртят тука  Laughing !ама аз искам да питам селинджър от неговите наблюдения какво ще обвие моето сърце,че и аз съм се заженила...пък съм на 21,колкото авторката  newsm62 .ние се сгодихме на 14ти февруари,живеем заедно от 1 година,от доста време се оправям сама (включително и в момента).ама така хубаво съм си поживяла и на такива идиоти съм се натъквала,че смятам няма да пропусна много като се омъжа.ама да питам и лиска-що си се заробила на времето и що не се "отробиш" ,ако ти е зле.а и в крайна сметка с едно женене живота не свършва-кой както си го направи.а на авторката пожелавам същото като на себе си -бъдете много щастливи и все така влюбени  Flowers Four Leaf Clover

# 41
  • Мнения: 1
ха!много интересни разговори се въртят тука  Laughing !ама аз искам да питам селинджър от неговите наблюдения какво ще обвие моето сърце,че и аз съм се заженила...пък съм на 21,колкото авторката  newsm62 .ние се сгодихме на 14ти февруари,живеем заедно от 1 година,от доста време се оправям сама (включително и в момента).ама така хубаво съм си поживяла и на такива идиоти съм се натъквала,че смятам няма да пропусна много като се омъжа.ама да питам и лиска-що си се заробила на времето и що не се "отробиш" ,ако ти е зле.а и в крайна сметка с едно женене живота не свършва-кой както си го направи.а на авторката пожелавам същото като на себе си -бъдете много щастливи и все така влюбени  Flowers Four Leaf Clover


Peace
Честито и на двете ви !!!  Hug

# 42
  • Мнения: 274
ха!много интересни разговори се въртят тука  Laughing !ама аз искам да питам селинджър  от неговите наблюдения какво ще обвие моето сърце,че и аз съм се заженила...пък съм на 21,колкото авторката  newsm62 .ние се сгодихме на 14ти февруари,живеем заедно от 1 година,от доста време се оправям сама (включително и в момента).ама така хубаво съм си поживяла и на такива идиоти съм се натъквала,че смятам няма да пропусна много като се омъжа.ама да питам и лиска-що си се заробила на времето и що не се "отробиш" ,ако ти е зле.а и в крайна сметка с едно женене живота не свършва-кой както си го направи.а на авторката пожелавам същото като на себе си -бъдете много щастливи и все така влюбени  Flowers Four Leaf Clover



Велвет (много перверзен ник. така се казва един култов бар в София),
Не се съмнявам, че можеш да се оправяш сама, особено след полунощ пред телевизора Simple Smile От поста ти лъха оптимизим и жизнерадостност, което ме навежда на мисълта, че си го пуснала малко след като си се оправила Simple Smile Това добре. Дори много добре. Притеснява ме само факта, че на 21 си се наживяла.....Дано само на 31 не се пенсионираш....Simple Smile Успех ти желая, най-искрено!

# 43
  • Мнения: 1
Комплексарщина братче ...  doh

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 140
Моето лично мнение е,че годежът е отживелица.С мъжа ми като решихме да се женим информирахме моите,а после и неговите родители.Но всеки сам си решава.

Общи условия

Активация на акаунт