слънцезащитен крем

  • 12 076
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние ползваме на Mustela и кремчето и спрея и сме много доволни Peace Hug

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Миналата година бях с крем на Чико 30 фактор.Сега взех спрей VICHY пак 30 фактор и съм много по-доволна.И не е много скъп - струваше 24 лв. в една аптека до нас.

# 62
  • Мнения: 326
Взех спрей на AVENE, 50 фактор. Препоръча ми го аптекарката. Цената - 27 лв и някакви стотинки. Само веднъж съм го ползвала и все още нямам впечатление.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Миналата година бяхме с Eucerin 40 SPF - супер доволна съм, но тази година на Вики му излезе някакъв обрив по лицето, за който се съмняват за атопичен дерматит и сменихме козметиката. Сега взех A-Derma 40SPF, ползваме го от месец, много добре се разнася и попива.
И двата са на цена около 28-30 лв.

# 64
  • софия
  • Мнения: 1 745
юсерин  Peace

# 65
  • софия
  • Мнения: 1 745
юсерин  Peace

# 66
С две ръце препоръчвам спрея на Виши 30 фактор !
Много удобен и лесен за нанасяне , мирише страхотно и попива бързо ! Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз питах и в темата за Ейвън, но не ми отговориха...
Мисля, че ги водят тюркоазни - това защото оцветяват кожата ли е или просто така си се казват?!?
Питам защото съм срещала деца боядисани като индианци на плажа и да знам Simple Smile
Не мила, не оцветява, просто е такъв цвят за да е интересно на децата. Много добро качество е. Учудвам се, че не са ти отговорили, защото там са много отзивчиви и добронамерени.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 423
Препоръчвам спрея на Виши фактор 30.  Peace

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз питах и в темата за Ейвън, но не ми отговориха...
Мисля, че ги водят тюркоазни - това защото оцветяват кожата ли е или просто така си се казват?!?
Питам защото съм срещала деца боядисани като индианци на плажа и да знам Simple Smile
Не мила, не оцветява, просто е такъв цвят за да е интересно на децата. Много добро качество е. Учудвам се, че не са ти отговорили, защото там са много отзивчиви и добронамерени.
  bouquet Благодаря Simple Smile

А този спрей на Виши... може ли някой да покаже снимчица в нета да се ориентирам

# 70
  • Мнения: 7 106

А този спрей на Виши... може ли някой да покаже снимчица в нета да се ориентирам


(на първата снимка е новата му опаковка)

И още един глас за него  Peace!

Откакто се е родила дъщеря ми, само него ползвам. Опитах един-два други, но от този съм най-доволна.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
А колко мл е? Дали ще стигне за 10 дни морско мазане  newsm78  Wink

# 72
  • Мнения: 795
Миналата година ползвахме на Гарние, нямам забележки. Сега или Виши или отново Гарние ще взема.

# 73
  • Мнения: 206

миналата година ползвах,сега ще взема пак,бях доволна,само че
нямат спрей...

# 74
  • В море от любов
  • Мнения: 519

миналата година ползвах,сега ще взема пак,бях доволна,само че
нямат спрей...
Имат и спрей Peace
Ползвах го миналата година - супер е! Hug

Общи условия

Активация на акаунт