слънцезащитен крем

  • 12 074
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
А колко мл е? Дали ще стигне за 10 дни морско мазане  newsm78  Wink

250 мл. ще стигне  Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 44 121
Дейлонг имат и спрей. Щом си доволна от марката - ползвай го.
Аз също харесвам и ползвам техните продукти, но предпочитам кремовете.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 715
А за море, за дете на 1г фактор 30 достатъчно ли е? Дъщеря ми е доста беличка newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 44 121
А за море, за дете на 1г фактор 30 достатъчно ли е? Дъщеря ми е доста беличка newsm78

Амии....по-добре повече.....

# 79
  • София
  • Мнения: 1 715
Мерси Hug Значи ще пробвам Eucerin 40. Засега сме на Chicco 50, ама малко трудно се маже. Иначе съм много доволна.

# 80
  • София
  • Мнения: 44 121
Има и други фирми добри с фактор 50... щом е и беличка, направо такъв вземи по-добре.....

# 81
  • Мнения: 2 197

А този спрей на Виши... може ли някой да покаже снимчица в нета да се ориентирам


(на първата снимка е новата му опаковка)

И още един глас за него  Peace!
Супер е!

Откакто се е родила дъщеря ми, само него ползвам. Опитах един-два други, но от този съм най-доволна.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
А колко мл е? Дали ще стигне за 10 дни морско мазане  newsm78  Wink

250 мл. ще стигне  Peace
Вчера влезнах е вдна аптека да го потърся и аз видях, че е 250мл  Shocked
Ама нали съм си Тома-неверни..... хвана ме съмнение защо е толкова много като количество, като другите спрейове са по 100-150 мл  newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 4 966
Юсерин 40 фактор- към 28- 30 лв. е.
И ние тази година взехме такъв.Много е удобен за ползване,попива веднага и не мазнее.
Даже си го ползвам за лицето.

Миналата година бяхме с Мустела 50.Много добър продукт,но оставяше бяло по кожата.

# 84
  • Мнения: 43
Препоръчайте слънцезащитен крем за 1-2г., който сте ползвали и сте доволни.

# 85
  • Мнения: 7 821
Слях темите.

# 86
  • Мнения: 148
Мога да кажа от кой съм недоволна,ще го сменям тази година.Миналото лято взех крема на Чико 50 фактор,върши работа,ама много трудно се размазва бе,направо мъка,по половин час се туткам преди излизане докато го рамажа #Cussing outТази година ще се огледам за Мустела или видях че и Гарниер имат слънцезащитна серия.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
В крайна сметка се спрях на спрея на Виши.
Вчера го взех и още не съм имала възможност да го пробвам.
Преди малко си цръкнах и си разплесках по ръцете. Наистина мирише много свежо, но малко ми е странен като усещане - не е мазничък, малко ми напомня за лепкащо усещане  newsm78
Иначе не белосва. Ще изчакам още малко да видим.
...
еее наистина ми е странно  Rolling Eyes Изсъхналото по дланите като разтъркам се рони като кир  Thinking
В моята опаковка ли ще да е проблема или си е така  newsm78

# 88
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
При нас не се е ронил. Да не си сложила някакви колосални количества за тая проба?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
При нас не се е ронил. Да не си сложила някакви колосални количества за тая проба?
Ами.. не...
пръснах си веднъж върху дланите и разнесох докъдето стигна нагоре по ръцете. Едно сухо ми седи... не е като да е попило в кожата, а все едно се е залепило за повърхността Embarassed Ама и аз какви обяснения давам...
Иначе по дланите сигурно повече е останало
Сега се хванах да търся срок на годност - ми никъде по опаковката не видях. В аптеката ми го дадоха направо така, а дали си има кутия нямам представа. На лепенката с превода на БГ пише срок виж опаковката, а по тубичката няма нищо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт