Фолиева киселина и мултивитамини О`мами

  • 1 696
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Благодаря Ви момичета  Hug
Тази сутрин почнах вече да пия  комбинацията - Малтофер, О`мами и фолиева киселина.

# 16
  • Мнения: 336
Приемай ги спокойно заедно. ако все пак се притеснява нещо, пий едните неща сутрин, а другите вечер. Както прецениш.

# 17
  • Мнения: 911
Според мен за подобни неща е най-добре да питаш гинеколога си, все пак ние тук не сме лекари, пък и да бяхме виртуалните прегледи и консултации още не съществуват.

За протокалола - през цялата бременност съм пила О мами. До третия месец в комбинация с фолиева и Аспирин протект, след четвъртия с максимално високата доза на Магнерот, а след шестия - с Мгнерот и Гинипрал.

Лека бременност!

# 18
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Моят доктор ми каза, че и да приемам повече от нужната доза ф.к. не е проблем за бебо или мен, но все пак се посъветвай и с друг доктор.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 391
Тъй кати фолиевата киселина е от групата на В витамините ( а те с едно изключение не са токсични при по-голям прием) не можеш да я предозираш спокойно.  Peace

# 20
  • Мнения: 1 427
И аз пия О МАМИ и лекарката ми изписа и желязо допълнително,заради ниския хемоглобин. Изрично я попитах желязото в комб. витамини не е ли достатъчно,отговори -не. А О МАМИ са много хубави- капсулата им е хлъзгава и лесно се преглъщат.

Общи условия

Активация на акаунт