Къде сте,момичета от лятото?Липсвате ми.....

  • 3 246
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 451
и аз само ще спамя, щото ме няма в списъка  Twisted Evil

Peace Peace Peace  нали не си мислиш че може да изброи всички
Да се не сърдят тез ,дето съм ги изтървала Naughty Траянке,ти от време на време,казваш по едно "ку-ку",така,че не си зачезнала съвсем Laughing
Да,Evana се покри,дето я забравих,но и тя се обади Hug

Дано темата не е обидила никого Praynig Все пак си казахме на кого ,какво му тежи.А аз се радвам,че всички сме си тук ,и сме заедно Hug

И аз ще кажа БЛАГОДАРЯ ВИ ,ЧЕ ВИ ИМА Hug Heart Eyes

Нека бъдем по-толерантни една към друга,защото всеки от нас е бил или  е на дъното,и знаем,че една дума може да "измъкне" човек,както и да го "закопае" още повече.....

  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Миличката,Пати Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: X
Пример-Каси.Еми-на 15 се разчекна това момиче, търси, не спира да се бори, ма не...
e айде нема нужда  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 9 990
стига ма, Laughingза пример те давам тука,и мисълта ми беше, че човек да изокаше-го резваха.Толкоз.

# 34
  • Мнения: 2 327
Аз за друго щях да я дам за пример Simple Smile Че на всички и обясняват колко добре трябва да се чувства, обаче тя продължава смело да мрънка като не е на кеф и не се отказва да пише Simple Smile
Модераторите и триха и преименуваха теми, но тя пак устоя Simple Smile

# 35
  • Мнения: 9 990
мдам,аз щото може би знам, че мрънкането тук помага.в смисъл-писах го и преди-то ми помогна някак навън да съм "нормална"Т.е.-тук д а се почувствам сред "себеподобни" някак.Бе-свиркайте си. Laughing

# 36
  • Мнения: 911
мдам,аз щото може би знам, че мрънкането тук помага.в смисъл-писах го и преди-то ми помогна някак навън да съм "нормална"Т.е.-тук д а се почувствам сред "себеподобни" някак.Бе-свиркайте си. Laughing

именно! щот какво да им мрънкам на "нормалните", дето въображение нямат да си представят какво и как преживявам (ето, вчера за сетен път много близка моя дружка, на която преди години ревях ежеденонощно, докато бях в странство, и тя ме разбираше или просто търпеше  Wink до безкрай; сега пак същата много разбираща ме приятелка ме пита: "ма, ти няма ли да му пратиш снимка на детето най-после?"  #Cussing out #Cussing out #Cussing out) Не разбира вече...ама не й се сърдя.

И най-вече не искам да хленча пред хората!!! Затова сме си тука за психотерапия  Crazy

# 37
  • Мнения: 911
Дано темата не е обидила никого Praynig Все пак си казахме на кого ,какво му тежи.А аз се радвам,че всички сме си тук ,и сме заедно Hug


абе, Пати, будалкаме се тия, дето не сме в "оня списък"  Mr. Green

ние сме толкова много тук, че аз от половин година се опитвам да запомня коя колко деца има и колко са големи (затова винаги съм се впечатлявала от завидната памет на Славето - всичките имена/никове знае; кое хлапе как се казва...) А аз още не мога да оправя кой сюжет на коя героиня и от кой сериал беше, за което много моля да ми простите!!!  Praynig

# 38
  • Мнения: 2 327
И най-вече не искам да хленча пред хората!!! Затова сме си тука за психотерапия  Crazy

Браво, освен че сме се събрали все виновни, сега се оказа, че и хора не сме... smile3516

# 39
  • Мнения: 9 990
Напротив-баш сме си хора.Нормални.Аз като писах, затова в кавички, щото да се разбира иначе.Идеята ми беше, че човек разбира, ако е минал донякъде през нещо подобно.

# 40
  • Мнения: 2 327
То човек не може майтап да си направи Simple Smile Бъзикам се с Траяна...

# 41
  • Мнения: X
И най-вече не искам да хленча пред хората!!! Затова сме си тука за психотерапия  Crazy
ааааааааа ц ц - хич не е верно
щото кат се правиш на всичко можеща знаеш ли кво става????????? нагледно - ми на тая й е лесно, щото не мрънка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ама казвам вчера, че пътувам по 4 часа на ден - чак ми се крещи като си го помисля и като видя колко е всъщност зле -отстрани погледнато - и те ей така  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
еми - викам - да - именно и точно така
и по задръстванията с двегодишно по рейсовете
и то мрънка по спирките, щото не му се чака рейса!!!!!!! щото е на 2, не е на 12, нито на 20, а е само на 2!!!!
щото мани мен и теб, Траянке, ама за сметка на дребните е цялата гнус, за тяхна сметка е!!!!!!!!!!!
и не мрънкам не за друго, ми хич не забелязах тука някоя сама 3 години с бебе и жилище да си е купила, не че се хваля, ама като се появи такава, да дойде да ми се обади, а аааа може и да ми помрънка
и приятелки имам, дето ми викат стига си мрънкала, ма тя като остана сама, след 1 месец забърса некъв/разбира се няма дете/, та и оттакива дето 1 месец в живота си са били сами и един ден не са живели сами акъл не ща
ще ме извините, но и темата е такава- та Пати питаш що - еми е те затова
щот кат нема кой 1 кора хляб да ти подаде, дали си говориш с несамотни или със самотни разлика на практика няма, щото аз тука самотни не виждам, ще ме извините

# 42
  • Мнения: 9 990
 Laughing да де, мен ми ясно...и въпреки това Hug

# 43
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Траяна,миличка една приятелка ми казва;Дела и документи; Laughing-помня всичко,и това е май -лошото.Умея да помня и добрите и хубавите неща и хора били в живота ми.
Трудно забравям,но....прощавам дори и лошото....само дето никой не ме обича такава......а аз давам,давам обич на някой дето не си заслужава(май-такава ми е орисията).
Ама пък си имам хубави деца-белички като мене,аааааааааааа.........ама едното само е синеоко като мен.другото е с тъмни очета.Ама нали и хубави бащи им избирах...... Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 737
Здравейте, момичета. Аз никога не съм била особено активна в този форум, но сега "ме присърбяха ръцете" да пиша...
Този форум ми помогна много - вече сте го казали много по-добре от мен, тъкмо се бях почувствала сред близки хора, когато на делото за родителски права ми извадиха мои (според мен съвсем безобидни) цитати от форума, на базата на които се постараха да направят ужасяващи заключения за морала ми  Sick Сега дори се мразя, че допуснах по такъв начин да се дефинира личното ми пространство, но реакцията ми за тогава си беше съвсем естествена - сведох всичко до съвсем "служебни съобщения", които да няма как да се използват срещу мен.
Другата причина е, че работата ми е свързана с доста писане и гледам поне в личното си време да комуникирам основно лично и по телефона, че да не хвана тендовагенит  Wink
И не на последно място - работя ужасно много, трябва да се справям сама, а като се прибера, гледам да съм максимално с почти двегодишния ми син - мамина бесотийка.
И тъй като поспамих достатъчно, накрая искам само да ви благодаря - за това, че ви има тук  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт