Къде сте,момичета от лятото?Липсвате ми.....

  • 3 248
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 274
Аз бих искала да използвам случая да благодаря за подкрепата през това лято....Защото благодарение на вас оцелях психически, без да преувеличавам.
Няма да забравя как само една дума на Патриция ме вдигаше на крака....   bouquet
Няма да забравя нощните разговори със Славка, която може да те разсмее  и в най-черния момент...   bouquet
Не мога да забравя и бирената част от лятото с Каси ...   bouquet
Благодаря ви, момичета, не може да си представите, наистина колко сте ценни за мен...   Hug Hug  HugПрегръщам ви всички и освен здравето за децата, се моля всички до една да бъдете щастливи и доволни- защото най-много го заслужавате!  Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Годзила-БЛАГОДАРЯ ТИ Hug !!!!!!!!!!!!!НАРОЧНО Е С ГОЛЯМИ БУКВИ!!!!!!!!!!!!! Hug

# 47
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Здравейте момичета. Да чукна на дърво- за сега нямам повод да посещавам този раздел от форума, но и на мен ми стана нещо мъчно за вас и влязох да попрочета какво става с вас. Май съм пропуснала някакъв конфликт. Не знам точно за какво става въпрос, но ми стана мъчно. Поддържайте се. На мен толкова много ми помогнахте, когато бях в беда. Благодаря ви, че ви има.  bouquet

# 48
  • Мнения: 911
То човек не може майтап да си направи Simple Smile Бъзикам се с Траяна...

 Sunglasses

************

Джеми, никакъв конфликт няма. Просто си правим рекапитулацийка малка, ама стана приятно - ето, лее се една всемирна любов!  Peace

 Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 911
..... на делото за родителски права ми извадиха мои (според мен съвсем безобидни) цитати от форума, на базата на които се постараха да направят ужасяващи заключения за морала ми  Sick

 Shocked Shocked Shocked Sick

как е възможно въобще подобни цитати да се ползват в съда?
я, да кажат адвокатите, че ми стана интересно...

е, сега разбирате ли ме защо се отказах от идеята за онлайн заклеймяването на моето БНД/ЕРД...Кой знае какво може да им родят болните мозъци на опозицията...

# 50
  • София
  • Мнения: 4 493
Само на мен ли ми се струва така или е истина - всеки ден изниква някой нов във форума - пише, че чете отдавна и не смее да пише - разказва нещо и след това изчезва  newsm78
На повечето и никовете не мога да запомня, камо ли историите ....
Така ли е или просто аз съм супер изнервена и .................. скарайте ми се Sick

# 51
  • Мнения: 9 990
ами мен ако питаш-много хора надникват тук, много повече  от нас, ние сме само върха на айсберга. Mr. Green

# 52
  • Мнения: X
Да, така е, ама какво от това всъщност?

# 53
  • Мнения: 446
Предполагам че е така, много са четящите по-малко пишещите Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 4 493
Ами все по малко познати виждам тук, а този форум, това място беше моята константа - това  е - нищо страшно, просто ми е ужасно тъжно /може би защото стоя сама с виното пред РС-то/[/size]

Общи условия

Активация на акаунт