поръчка от Лайзенсбах 2 - проследяване

  • 3 189
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 605
Мириел, Ще се самоцитирам  Wink

Моми4ета които се zаписвате zа да следите zа нова поръ4ка, оЩе от сега да ви кажа, 4е аz нова поръ4ка няма да органиzирам. Живея в 4ужбина и нито имам как да ви събирам парите, нито у4аствам аz самата в поръ4ката.
Ако ви се поръ4ва, органиzирайте се, а ако неЩо не ви е ясно, може да питате, раzбира се  Hug

# 46
  • Мнения: 7 605
Имам новини  Party
След като Дани се похвали с пристигналата поръ4ка, проверих zа наШета, zаЩото нали на 27.2. бяха каzали 4е е иzпратена, а на Дани на 1.3.
В сайта на поЩите пиШе, 4е на 4.3., т.е. 1 седмица по късно, е тръгнало към БГ  newsm78  Та писах в4ера на Лайzелсбах, да видят с поЩите какво е станало, и сега полу4их отговор от тях.
Първо се иzвиняват много, ама искренно zву4и, наистина йм е неудобно. Днес питали в поЩата и са раzбрали следното.
На 27.2. са вzели колета от тях. На 28.2. е бил в гр. Шпайер, на 3.3. в Заулхайм и на 4.3. е тръгнало zа БГ.
От там нататък нямат информация, съответно нямат и международния тракинг номер, с който бихте могли да търсие пратката в БГ. ГреШката е в БГ поЩите които просто не вкарват данни в международната система  ooooh! И с други мои колети е било така, хората си го бяха полу4или ве4е, а в сайта оЩе си пиШе 4е е тръгнало към БГ  ooooh!
Та както и да е, zапо4наха процедурата на проследяване на поръ4ката ве4е  Crazy  Таzи процедура обикновенно траела дълго  Rolling Eyes  и ни съветват полу4ателя да пита и на място в поЩите. Деси  Heart Eyes в4ера е ходила в поЩата, нямаШе оЩе ниЩо, но Щом като е тръгнало на 4.3. е наистина малко рано да пристигне. Та все оЩе няма място zа тревога но просто исках да ви кажа какво става.

Останах zа пореден път много о4арована от Лайzелсбах, много са сериоzни и zагрижени и йм е видимо неудобно, 4е пратката оЩе не е пристигнала, ниЩо 4е те нямат грам вина. Евала  Peace

# 47
  • Мнения: 1 147
Момичета, днес взех известието от митницат и в понеделник ще взема пратката, ако всичко е наред Simple Smile
Събота и неделя не работи митницата ... Wink

# 48
  • Мнения: 4 204
Синът ми е роден на 29 април 2006. Ще се радвам ако дадете отзиви за нещата, които сте поръчали. Бих искала да поръчам подаръци и за неговия рожден ден. Мисля да отворя нова тема и да организирам поръчка от сайта.
Не разбрах дали ще мога да платя с PayPal. Дали знаете?

# 49
  • Мнения: 7 605
УРАаааааа  Party  Ох много се радвам, особено след кидоския провал  Crazy Добре, 4е от Лайzелсбах са толкова сериоzни. И по4ти вси4ки Ще си полу4ат подаръците на време  Grinning

Страйпер, може да се плаЩа 4реz ПП, с кредитна карта или банков превод  http://www.leiselsbach.de/_py_Information/p-167-0/?plentyID=4096 … fa015032008073207   Peace  Ако реШиШ да органиzираШ нова поръ4ка и ти трябва помоЩ, например с комуникацията, свиркай  Wink  След като Деси Ще вzема колета в понеделник и раzберем дали вси4ко е наред, Ще йм пиШа и Ще йм кажа 4е в един бълг. форум се раz4у 4е са сериоzни и да о4акват пове4е големи поръ4ки в бъдеЩе  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 3 648
Страйпер, и заповядай при нас в отчетни!

# 51
  • Мнения: 4 204
Благодаря за поканата! Но почнах работа, чакаме 3-то дете и нямам време почти за нищо. А и термина ми беше през май и пиша там.

# 52
  • Мнения: 1 147
Взех колета, сега остава да се разберем как ще ги разпределим Wink
Да похваля фирмата за опаковката - максимално компактно и с мерки за предотвратяване на счупвания. Peace нищо общо с Кидо дето имаше нахвърляни неща и скъсан кашон.

# 53
  • Мнения: 404
Едно огроооооооооомно благодаря на организаторките ни Hug  bouquet.

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Честито и от мен.Имам голяма молба,може ли като получите играчките да пуснете линкчета с коментарче.Решила съм да поръчам нещичко,но малко оформлението на сайта не ми допадна ,а и това,че не пише за каква възраст е подходяща играчката съвсем ме обърква. А и аз скоро трябва да се ориентирам за подарък за 2 годинки и ще съм ви безкрайно благодарна да споделите...

# 55
  • Мнения: 7 605
Ван4е, zа ниЩо, то при тях с беШе направо удоволствие  Peace  Наистина са супер  Peace

Марияник, да, права си, сайта не е добре направен. Като ме zаинтригува някой даден артикул, копирам името му и го пействам в Гугъл и търся другаде пове4е информация. Вярно, 4е то така отнема пове4е време, но....  Confused
Ина4е може по марки да търсиШ неЩо, zа таzи въzраст са подходяЩи Лего Дупло, Министепс, ФиШер Прайс, влакове Брио, дървени игра4ки на Бийбу или Айххорн, коли и пр. на Биг, кукли Анабел, ШуШу или Беби Борн или една кухня (моята Ще полу4и кухня zа РД).

# 56
  • София
  • Мнения: 3 648
Деси, ние сигурно ще се класираме чак за събота!
Смин, измислили как да стане с парите за недоставените неща?

# 57
  • Мнения: 7 605
Az платих 426,89 ?  т.е. искам 836,70 лева  Wink

# 58
  • Мнения: 2 631
Не ми пречи да ви ги разпратя поотделно, на колко човека и по колко имам да връщам?  newsm78

# 59
  • Мнения: 7 605
Не ми пречи да ви ги разпратя поотделно, на колко човека и по колко имам да връщам?  newsm78

На Вени, Ра4ето и на Деси по 11,87?  Peace

Общи условия

Активация на акаунт