поръчка от Лайзенсбах 2 - проследяване

  • 3 186
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 631
Не ми пречи да ви ги разпратя поотделно, на колко човека и по колко имам да връщам?  newsm78

На Вени, Ра4ето и на Деси по 11,87?  Peace

Утре ще смятам, че ми е разплуто сега и ще пиша  Flutter

# 61
  • Мнения: 1 147
Честито и от мен.Имам голяма молба,може ли като получите играчките да пуснете линкчета с коментарче.Решила съм да поръчам нещичко,но малко оформлението на сайта не ми допадна ,а и това,че не пише за каква възраст е подходяща играчката съвсем ме обърква. А и аз скоро трябва да се ориентирам за подарък за 2 годинки и ще съм ви безкрайно благодарна да споделите...
Аз веднага споделям първите отзиви от това - много ги хареса, само ги реди и се чуди "Къде е опашката на тигъчето?", после следва "Това е къчето на мечо пух" и какво ли още не  Laughing Естествено не може да реди картинките все още, но поне разпознава коя част от кое животно е и много им се радва и се кефи като някой от нас ги нареди.

Това е другото нещо, което аз бях нетърпелива да отворя и да видя дали ще му хареса, но му извадих само по-големите части. Та зарадва им се, веднага започна да ги подрежда, да слага шапка на човечето, да редим дърво, кула и какво ли не, но сякаш му е малко трудно още с тях. По-трудно се подреждат и той се ядосва като не може да ги сложи, където иска hahaha. Смятам, че Дуплото е по-подходящо за тази възраст. Казвам го защото имаме и такова и определено с него му е доста по-лесно.

Ами това са нещата, които пробвахме тази вечер и той беше толкова въодушевен, че не мога да го накарам да си легне Laughing

Да споделя и мнението ми за Touch Electric - доста сложни са асоциациите, има дори и да се смята, да се брои. Малки са още за него според мен. Този сякаш е по-подходящ (Ами то си пише "Mein erstes Electric", ама кой да помисли малко Blush)


# 62
  • София
  • Мнения: 3 648
Смин, ако искаш може и на една от нас, ние ще се видим така или иначе!

# 63
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Tatjana,десито, благодаря ви ,мненията ви са безценни!!!

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 12:21 от marianik

# 64
  • Мнения: 7 605
Сминс, според мен е най лесно да ги преведеШ на Деси, тя Ще може да ги върне на Вени и Ра4е когато йм дава игра4ките  Wink

Мария, ако те интересува определена игра4ка питай, аz zнам доста, ако ги нямаме ние то съм ги гледала в някой магаzин или някоя друга мама я имат  Wink

# 65
  • Мнения: 2 631
Ето ми ги сметките
Пращам на Деската парите днес  Peace

# 66

Общи условия

Активация на акаунт