отглеждам канибал:(

  • 1 565
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Моето човече още няма зъби, но от време на време ме захапва само с венци и ме гледа хитро, така боли, а си представям със зъбите... Направо не ми се мисли...
Белинда, а заради твоите сливи и на мен ми дойде Laughing .

# 16
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Моята ...канибалка снощи ме захапа, но по зърното - така изревах че детето се изплаши. Още ме боли и кръв имаше- мъничко, но имаше. Но само това - повече не ме е хапала.
Синът ми много лошо ме хапеше и аз тогава го отбих. Той като куче - захапе и дърпа - както кучето захапе и мята глава да го дооткъсне- честно ви казвам. Ад беше. Кърмех го само в спящо състояние и накрая сложих точка на заниманието. За съжаление.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Sim
Белинда, а заради твоите сливи и на мен ми дойде Laughing .


Хахахахаха rotfImbo Да бях знаела...щях банани да дам, можеше пък друг късмет да ни излезне Embarassed   Kissing Heart

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И при нас канибализмът беше причина за отказване от кърменето Grinning
Като нвърши 7 месеца излязоха и двата горни резци и човека въодушевен от зъбоимането си, реши, че трябва да ги използва върху мама.
Как болеше само, звездички и излизаха. Напълно те разбирам Белинда и аз бих дала сливи в твоя случай Laughing

# 19
  • Мнения: 6 243
Цитат на: belinda
Цитат на: Sim
Белинда, а заради твоите сливи и на мен ми дойде Laughing .


Хахахахаха rotfImbo Да бях знаела...щях банани да дам, можеше пък друг късмет да ни излезне Embarassed   Kissing Heart
Лигли!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт