Отговори
# 270
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Какво е БХС, бе хора? Rolling Eyes /простете за невежеството ми Blush/
Аз да ви се оплача - в болничен съм, вчера в съдебната зала едва не припаднах по време на едното дело, адски ми падна кръвното, стана ми лошо, сърцето ми се разхлопа, имах чувството че ще получа инфаркт, сякаш съм копала и орала три дни и три нощи без спиране.....Нещо напоследък не мога да спя, пак ми е кисел вкуса в устата и се усещам ааадски уморена и отпаднала. Искам само да лежа и да спя.....Е това ще правя 7 дни напред....
Я кажете какво мислите за сгъваемите легла, дето се напъхват в едни преносими чанти, че ние с моя съпруг смятаме да купим едно такова за бебчо малко по-натам. Вчера по друг повод ходихме в един бебешки магазин и ги разгледахме - различни моделчета, хубавки и практични изглеждат, лекички, имат в комплектчето и дъскички за повиване и смяна на дрешките и памперсите! Grinning Имат две възможни нива, хубавото е че като пътуваме насам-натам ще си носим леглото на бебчо с нас и ще решим спалния му проблем! Peace

mamadona, привет! Виж първата страничка на темата - там има в списъка Албумче - дадено е потребителското име - augustinki2008 мисля че беше и паролата - 2008! В снимка.бг има инструкции как да си качиш снимка в някое от албумчетата, защото те са няколко по темички!Успех! Peace

# 271
  • Мнения: 1 266
Опитах се да напиша нещо, обаче не успях да го побликувам! Не мога да го пиша наново, но ми е адски гадно настроението! Нервно ми е и ме се реве! Приемам успокоение! Кажете къде да вляза да ви видя снимките и как да ви кача мои? Добре дошли на по-новите от мен мами!

http://www.snimka.bg
login: augustinki2008
password: 2008

Иначе спокойно  Heart Eyes Както е дошло това усещане, така и ще си отиде. Бременният мозък има малко по-специфичен начин на функциониране  Mr. Green Пусни си музика, най-добре нещо, на което хубаво се подскача и танцува. Или иди да се поразходиш, тъкмо грейна слънчице.

# 272
  • Мнения: 3
БХС-то е биохимичен скрининг. Много Ви благодаря, че ме успокоявате, ама в близките няколко дни не знам дали ще ме пусне! Ще се постарая. Вие сте много мили августовски мами!  Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 1 266
Много Ви благодаря, че ме успокоявате, ама в близките няколко дни не знам дали ще ме пусне! Ще се постарая. Вие сте много мили августовски мами!  Heart Eyes

Има ли причина да се чувстваш зле? Ако искаш да я споделиш с нас, разбира се...

# 274
  • Мнения: 235
mamadona, от мен по-радикален съвет, но  при мен си действа - като ти се реве си пореви.  Hug После ще ти олекне и със сигурност ще се почувстваш по-добре.  Hug Hug

И с причина, и без, то е ясно, че сега сме в по-особено състояние и не винаги е лесно да формулираме ясно какво ни тежи или натъжава...  Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 365
Най-накрая да ви видя на снимки...
Много сте хубави всички:))
И какви коремчета:))
Аз май изоставам:))

# 276
  • Мнения: 235
Най-накрая да ви видя на снимки...

Ама хора, поглеждайте от време на време какво пише на първата страничка!  Naughty 
За какво иначе се напъваме да я правим толкова, ако никой не ползва линковете и инфото, събрано в нея! Crossing Arms
 Heart Eyes Hug

# 277
  • Мнения: 38
В този контекст за първата страница да ви кажа, че си имаме една мама чакаща близначета - magy_m78 - живее в Гърция, но пише рядко и не се е похвалила на всеослушание.
graciana, дано не си се била настроила вече.

# 278
  • Мнения: 31
sindarella точно в такова кошарка мисля да отгледам бебчо една приятелка ще ми я  даде заедно със дъсчицата само ще му купя едне обиколници че тя е от мрежа мисля че е удачен вариант.Пък и можеш да си го пренасяш на моята приятелка спа в нея до 3 годинки първо го дигаш по ногоре като е малко после се пуска надолу.За ставането на лошо и виенето на свят от кръвното е и е нормално.Аз веднъж паднах в банята така като си измерих кръвното беше  70 на 50.Но лекарката ми каза че всички бременни са така с ниско кръвно даже на консултацията ми беше 90 на 50 каза че е нормално да пия повече течности.За съня и аз съм същата а такав спокоен сън имах сага само се въртя като луда  не мога да си намеря място....и денем все ми се спи.За БХС мисля да не го правя  може да отида на ФМ към 20 седмица и да се моля всичко да е наред.Мисля че тези изследвания само ни стресирват и ми е чудно колко от вас ако разберат че детенцето ще се роди болничко ще го махнат едва ли.5 месеца си живяла с мисълта за малкото човече и изведнаж го убиваш защото е болничко....Незнам много е сложна тази дилема.Мисля че никое майчино сърце не би го направило или даже помислило.Все си мисля че дори болничко всяка мама ще си каже какво пък мое си е.Чувала съм че някои болести могат да бъдат излекувани още в корема на мама мисля си че една ФМ е достатъчна но това си е мое мнение излищно ми е да се стресирван тъкмо се успокоих от тия меседи аборти и тем подобни.Дано август всички да родим едни здрави и сладки бебоци.. baby  

# 279
  • Мнения: 235
valeni, аз забелязах същото. Simple Smile
Освен това много момичета се регистрират и после не пишат.
Надявам се да не се притесняват и чувстват засрамени от нас, дежурните бъбрици.  Flutter  Blush

# 280
  • софия
  • Мнения: 495
Момичета,кой иска да пусне новата тема?
Добавете и този линк на първа страничка,това е сайта на д-р Марков,има много интересни неща.
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 64&Itemid=123

# 281
  • Мнения: 1 266
Тоя път пак няма да съм аз с новата тема. Други доброволци? Обаче линкът на Марков вече го има.

# 282
  • Мнения: 235
Аз ще мога, но доста по-късно тази вечер...
Ако има други доброволци, ще им предам щафетата с удоволствие!

Само че линка на първата страничка на мен ми отваря съвсем друго.Само при мен ли е така newsm78

При мен върви.

# 283
  • софия
  • Мнения: 495
Само че линка на първата страничка на мен ми отваря съвсем друго.Само при мен ли е така newsm78

# 284
  • Мнения: 1 266
Деси е права, станала е грешка някъде по веригата, най-вероятно още при предпоследната тема, дето аз я правих. Сега няма да провеждам детективско разследване, но се извинявам. Мика ще го поправи Wink

Общи условия

Активация на акаунт