Отговори
# 285
  • Мнения: 3 418

Аз да ви се оплача - в болничен съм, вчера в съдебната зала едва не припаднах по време на едното дело, адски ми падна кръвното, стана ми лошо, сърцето ми се разхлопа, имах чувството че ще получа инфаркт, сякаш съм копала и орала три дни и три нощи без спиране.....Нещо напоследък не мога да спя, пак ми е кисел вкуса в устата и се усещам ааадски уморена и отпаднала. Искам само да лежа и да спя.....Е това ще правя 7 дни напред....
какво точно работиш? аз уча право  Mr. Green  и ще ми е интересно да изслушам опит и съвети  Heart Eyes
graciana, има и грозни бременни и майки, не се прави  Whistling ти си си красива и много елегантна ( сигурна съм и като не-бременна)   bouquet

# 286
  • Мнения: 1 266
graciana, има и грозни бременни и майки, не се прави  Whistling

Звучиш като Фънки  Joy
А грациана е балерина все пак, завиждам най-вече за стойката тип "глътнала бастун", аз съм все изгърбена  Embarassed Sad

# 287
  • Мнения: 3 418
graciana, има и грозни бременни и майки, не се прави  Whistling

Звучиш като Фънки  Joy
Joy Joy Joy
той е пич, мен ме кефи  Mr. Green

# 288
  • софия
  • Мнения: 495
Момичета,започвам да правя новата тема,да знаете Peace
нова тема

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 20:17 от dessyy

# 289
Здравейте , аз новак-1 ва бременост но с 2 броя.Спокойна съм  Thinking и за сега се чувствам добре.Знам обаче колко много не знам за майчинството   newsm78 и се надявам да помагате. Термина ми е 14.08.08 /т.е.18г.с./, разнояйчни  близнаци неясно какви .Др. седмица планирам посещение при Давидков  за преглед.
Имам въпрос -попитаха ме и по-скоро ме посъветва лекар за серклаж, нямам разкритие или друг симптом -има някой който гое  направил просто за по-голямо спокойствие по нататък?

# 290
  • Мнения: 502
kalu, добре дошла! Чакахме да се появи мама на близнаци и в нашата тема. Hug

Но пиши в новата тема, там дано някой да може да ти даде инфо:

Общи условия

Активация на акаунт