Тренч

  • 14 367
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 836
Нати, много е хубав! Екрюто ми е любим цвят.


...И аз си взех такъв, но в кафяво, много е удобен. Peace
така е  Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати,бял или сив е?Много хубав модел,от къде го купи?

Само една бройка беше. Една моя приятелка си купи такъв есента и аз се влюбих в него като я видях. Оттогава дебна и взех единствения. Оказа се, че шиели само по няколко бройки.

# 122
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Моят първи шлифер е от далечната 1991 год. Сега му викали тренч, ша зема да го извадя от нафталина, че даже е и с пагони. И няма да има никой като моя.
А пък по вторите употреби дал господ ТРЕНЧОВЕ и пак няма да има никой такъв, че и марков ще изнамерим hahaha Joy

Ох, имах през 91-92 жесток отровно зелен тренчо-шлифер с пембяна (фуксия) подплата, изхвърлих го няколко години по-късно, защото бях убедена, че никога няма да му се върне модата. А беше много качествен, класически модел, почти нов. Сега ме е яд. Повече такива дрехи не изхвърлям.

# 123
  • Мнения: 1 885
Ето го и моя най-после

http://modera.hit.bg/P1000233.JPG


Извинете ме за снимката, но все нямам време да се щракам сама, та това е от едно отркиване на строителна площадка  Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 2 897
Тони,много е хубав Peace

# 125
  • София
  • Мнения: 7 097

И на мен ми харесва. В Андрюс има подобни.

# 126
  • Мнения: 3 782
Ей, без да знаех щях да бъда модерна. Мерих събота едни такъв, но нали съм нискичка и ми стоеше точно като човал,може би ми трябва по-къс или с друга кройка? Thinking
Вашите са хубави. Тони много ти тича.

# 127
  • Мнения: 751
Tony_in_love тренча е супер Peace
Гледам имаш си днес свещичка Heart Eyes
Честит рожден ден.  bouquet

# 128
  • Мнения: 20
ИСКАМ ТРЕНЧ ВТАЛЕН КАТО БАЛОН НАДОЛО ЧЕРЕН С ДВУРЕДОВО ЗАКОПЧАВАНЕ АКО МОЖЕ ПОМОГНЕТЕ

Общи условия

Активация на акаунт