Хайде на постите!

  • 67 470
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 375
От 20 до 24 вече не се яде и риба. Обаче пък пише, че октопода, мидите, охлювите и др. безгръбначни се смятат за постни храни. Аз хапнах консерва миди и варен октопод с картофи. Whistling

# 721
  • София
  • Мнения: 478
Беше ми много приятно да постим заедно. До следващите пости, надявам се в пълен състав Hug

# 722
  • Мнения: 289
И аз благодаря за приятната компания, макар и да не се включвах активно!  Hug

Весели празници на всички!

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 11:48 от Амели Пулен

# 723
  • Мнения: 3 094
Весели празници и от мен! и до следващите пости! Simple Smile Hug

# 724
  • Мнения: 384
Честито Рождество Христово и приятно посрещане на Нова година

За Великденския пост ще опитам да се включа и аз!

  bouquetза всички момичета от темата

# 725
  • Мнения: 175
честито рождество!
Дръжте се  Grinning идват не-пости!

# 726
  • Мнения: 481
Не знам дали тук му е мястото на този пост, но се надявам да го прочетат повече постещи. Постя от много години, но заради бременноста ми спрях и сега това ми беше първия пост от 3 години насам. Преди не съм имала проблеми със захранването с месо след изтичането на постите, но тази година се чувствам много зле. При всеки опит да хапна месо, ми става лошо - имам киселини, гадене и тежест в стомаха. Започнах да се отказвам от месото и не ми липсва особено. Странното е, че ми стана зле и от пуешкото, което е сравнително сухо и леко месо. Мисля да започна една диета и ще пробвам с варено пилешко, дано организма ми се справи с него.

# 727
  • Мнения: 413
Лейди Ди - имах подобен проблем, след раждането,...още не е минал, ...и до ден днешен рядко мога да консумирам месо, трябва много, ама много да ми се е дояло, иначе ми се повдига само от вида му.

# 728
  • Мнения: 384
lady di ,знам от опит,че когато не се яде определена храна дълго време,организма я възприема по-трудно после.Обратно ако се яде еднородна ,метаболизма е по-бърз и не се пълнее.
Само че не виждам връзка с раждането newsm78,можеби е съвпадение или по-забавена обмяна на веществата?!

# 729
  • Мнения: 215
Хайде на Великденските пости. Да си продължим темичката  Peace
Тук има доста рецепти и идеи от предните пости.
Очаквам още нови свежи предложения.
Тази година ще се опитам да остискам през целия пост. Кой е с мен  Hug

# 730
  • Банкя
  • Мнения: 823
Хайде и аз тук!
От днес вече спрях месото, но още не съм мислила, какво ще готвя довечера. Май ще си направя яйца по панагюрски. Peace

# 731
  • Мнения: 279
Здравейте! И аз съм с вас.

# 732
  • Мнения: 289
Привет и от мен! С радост се включвам отново!
За довечера си имам спаначна супа Flutter

# 733
  • Мнения: 2 803
И аз съм с вас. От днес край на месото. Тази седмица ще минем на млечни рецепти.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Здравейте!
И аз ще се включа във Великденския пост. Може ли да ми обясните, доколкото разбрах тази седмица се яде риба и млечни, а от кога започва същинския пост?

Общи условия

Активация на акаунт