Хайде на постите!

  • 67 373
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Банкя
  • Мнения: 823
В неделя са Сирни заговезни. Тогава за последно ядеш риба и млечни продукти и от понеделник 2.март започва същинският пост. Peace

# 736
  • Мнения: 215
Здравейте и от мен. От днес спираме месцето и ще се наслаждаваме на млечните.
Който има предложения за рецепти моля да ги споделя  Hug
Лек и успешен ден  Peace

# 737
  • Мнения: 3 094
Още не съм на вълна пости, че съм вегетарианка и за мен постът си почва от другия понеделник Simple Smile.

# 738
  • Мнения: 3 550
Приятели, има вече нова тема за Великия пост. Искате ли да пишем в нея, а тази да дадем като линк?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374210.0

# 739
  • Мнения: 3 094
Приятели, има вече нова тема за Великия пост. Искате ли да пишем в нея, а тази да дадем като линк?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374210.0

аз съм за!

# 740
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз лично съм за тази тема или за нейно продължение, ако модераторите преценят, че тази е голяма. Така е по-обобщено. Peace
Ако тръгнем да ги ситним на Великденски, пък за Петровден, та Богородични, Коледни... ще му изпуснем нишката. Rolling Eyes

# 741
  • Мнения: 784
Всеки пост е с различни правила и различни позволени храни. Най-добре да се приключи с тази тема, без друго стана толкова дълга, че даже и следящите я не можем да се ориентираме.

# 742
  • Мнения: 1 394
И аз да се запиша!   bouquet Аз всяка година за Великден и за Коледа постя.Пропуснах само миналата и по-миналата,понеже през едната бях бременна,а през другата кърмех.Та сега вече е време.Мога да изброя хиляди ястия постни-стига да имаш богата фантазия.Аз например днес ще си сготвя тиквички с ориз и пресен лук на фурна-стават страхотни!То сега е по-лесно,че можем още мляко и яйца да ядем.Но не е трудно да измислиш постна манжа.По принцип ,ако не са домашните-месо може да не хапна с месеци,от малка не обичам манджи с месо.Даже и сега когато готвя /почти винаги с месо/на себе си слагам само от другото с което е сготвено.Трудничкото на мен ми идва с млечните,защото без кисело мляко..... Sad ,но се справям и с този проблем-купувам си соева майонеза/страшна е/,тофу,соеви пастети -та те ме спасяват.Ако на някой му е трудно,мога да му предложа много постни манджи.

# 743
  • Мнения: 215
Момичета има нова темичка Великденски пости
Май повечето постещи се преместиха там.
Заповядайте и вие  Hug

Общи условия

Активация на акаунт