За една болна жена и нейните деца - майката на Пламена!

  • 2 681
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 255
И аз познавам 2 такива жени - българки -  от старите ми квартали, които раждаха всяка година, гледаха по 2-3 от тях ...ако може да се нарече гледане  #Crazy а другите оставяха в домове  Sad  И съвсем не са безкрайно луди, защото си знаят правата дори по-добре от мен  Confused и съм била свидетел, как си ги търсят и ги получават съответно  cry
Винаги съм се чудила, защо държавата позволява това да се случва и то системно  #Cussing out
На въпроса ми към моя гинеколог Защо на такива жени при поредното раждане, някой лекар не им кръцне тръбите, за да не раждат повече нещастни деца  Sick Той ми отговори, че било подсъдимо и никой доктор не би посмял да си  сложи сам главата в торбата  smile3556
И се чудя къде е скъпата ни скапана държава да реши проблема, който е не само често срещан, ами касае живота на невинни деца  Rage

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пърли, "виждала съм" те и в други теми, където изказваш гражданската си позиция  Peace Възхищавам ти се, искрено!
Напълно подкрепям, искам и аз да се разбули историята на тази женица докрай....
Стига нещастни деца!!!

# 32
  • Мнения: 5 401
Момичета, страхотни сте!  Hug Щастлива съм, че съм част от вас и неведнъж съм се убеждавала колко силни можем да бъдем когато сме обединени около някоя кауза! Затова и с чест си нося значката на БГ-Мамма (закачена на раницата за разходки) и с гордост разправям на всички, че живея в БГ-Мамма!  Peace

Не съм заслужила с нищо възхищението ви!!!!! Тази сутрин като прочетох писмото, се възмутих от себе си колко неграмотно съм писала на места и тъй като все още нямам отговор от г-н Хекимян, се надявам, че не ме е сметнал за поредната луда.  Embarassed  Rolling Eyes Вярвайте ми - написах го на един дъх с един-единствен мотив - повече никой да не злоупотребява с живота на нещастната жена. Не ме интересува дали ще открият мъжете, които са й причинили това и дали ще бъдат наказани, просто искам тя да живее нормално, поне доколкото заболяванията й позволяват това, защото тя има право на спокойствие!

Надявам се бТВ да не останат равнодушни към този проблем, макар че в момента са се съсредоточили върху децата от Могилино, с които шепа хора се опитват да се изгаврят!

# 33
  • Мнения: 100
И аз подкрепям  Peace Голями гадости има в тая държава, дано да промениме  нещичко.

# 34
  • Мнения: 3 695
Наистина е ужасно допускането на такива болни жени да забременяват и така да мултиплицират своето страдание и това на невини деца.
Дано нещо се направи по въпроса! Praynig

# 35
# 36
  • Мнения: 3 929
Дано това не остане поредният случай от типа "всяко чудо за 3 дни".
Възмутена съм от безхаберието и безотговорността на държавата ни и на съответните институции в нея, които отдавна трябваше да поемат отговорност за децата и за майките й. И за много други неща, но това е отделен въпрос.

# 37
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ама наистина, какви са тези мъже?
Жената дали изобщо разбира какво се случва с нея, щом няма майчински инстинкт Cry
Горките деца, обречени да растат в дом, обречени и на тежко наследствено заболяване Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 38
  • Мнения: 4 967
Не бих могла да се изразя по-добре! Подкрепям!

# 39
  • Мнения: 83
Да,съгласна съм,че трябва да се направи нещо...,но какво!?В квартала ,където живея,също има една циганка,която вече има 6 деца ShockedВидимо е зле психически и най-вероятно всяко от тях е с различен баща!По-големите ходят да просят,а по-малките ooooh!мръсниии,гладниии...като зверчета са!Кажете какво направиха за доброто на децата ни за 20 години нашите избранници,та сега да очаквам някой да си размърда задника Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 3 064
Подкрепям!
За съжаление няма законен начин да се спрат такива жени да раждат. Ако си болен не можеш да се ожениш, но да забременееш и родиш никой не може да те спре.

# 41
  • Мнения: 523
Подкрепям ви напълно и съм с вас . Смятам че наистина на тази болна жена трябва да и се отнеме възможността да ражда повече , защото така само се появяват деца ,които са обречени на мизерия , глад , студ , простотуция и .................. #Cussing out #Cussing out #Cussing out С двете ръце съм с вас . Peace Peace Peace

# 42
  • Мнения: 47 981
принципно подкрепям и  смятам че трябва да се направи нещо, ама какво точно предлагате, защото едва ли искате всички по- бедни и болни хора да се подлагат задължително на кастрация
има си начини на психично болни младежи и възрастни хора да се предлага помощ и контрол и тогава няма да става така, само че в нашата мила родина се предлагат само социални помощи и домове за десетките дечица на психично болни и цигани, като дечицат ане са виновни, но попадайки в тази среда и те стават такива един ден и цикъла се затваря
мъжете, които са се възползвали от тази жена най- вероятно са на същия хал като нея, какво ви учудва

# 43
  • Мнения: 118
Подкрепям и аз, макар че не виждам как това ще се спре. Дано все пак нещата малко се променят!

# 44
  • Мнения: 657
аз не вярвам в промяна,докато в тази държава мислят единствено и само за пари всичко останало остава на заден план,но инициативата ви подкрепям с две ръце  Hands Clap,пък дал господ ни чуят

Общи условия

Активация на акаунт