Майка ми ме ядоса

  • 4 186
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 222
Кажи на майка си да си гледа работата. Ако иска, тя да роди едно бебе и да го кръсти на свекърва ти.
Ех, че хубаво го е казала RadostinaHZ
Кръсти детенцето си както ти и съпругът ти решите, за да не съжаляваш някой ден, че си слушала този и онзи, пък било то и собствената ти майка. Леко раждане и здравичко бебче!

# 61
  • Мнения: 25
Както се вижда от лентичката ми,чакаме всеки момент бебе. Не знаем пола.

А за мъжко име мислила ли си? newsm12
Кажи на майка си да си гледа работата. Ако иска, тя да роди едно бебе и да го кръсти на свекърва ти.
Ех, че хубаво го е казала RadostinaHZ
Кръсти детенцето си както ти и съпругът ти решите, за да не съжаляваш някой ден, че си слушала този и онзи, пък било то и собствената ти майка. Леко раждане и здравичко бебче!
Peace

# 62
  • Мнения: 481
Като се роди голямото ми дете родителите ми зор да го кръстим на другия дядо... а ние си бяхме измислили име, близко но не същото, и не за да е кръстено на дядото, а защото името ни хареса.
Като се роди малкото ми дете... моите родители същия зор, да се кръсти детето на другия дядо  Mr. Green Ние пак си бяхме измислили име.
А горкия нарочен дядо, хич не се интересуваше как ще се казват наследниците на фамилията му, за него беше важно всичко да е ок с нас... за имената им разбираше някъде след изтрезняването и преди изписването  Mr. Green

Ти явно си си взела решението  Peace

Леко раждане!

# 63
  • Мнения: 1 761
Имам приятелка, която се казва Милкана.
Ана е хубаво име, Милка също.както и да го кръстите, да ви е живо о здраво.
(Аномила и подобни ми звучат по-скоро като имена на лекарства).

# 64
  • Мнения: 4 335
Никога не бих послушала някой за името на детето си,това е ли4но решение и бих го сьгласувала само с мьжа си,никой друг неможе да се меси Thinking

# 65
  • Мнения: 953
Само за протокола,не за да разбунвам духовете отново.
С мъжо си решихме че не ни интересуват бабите - ще е Мариана,
защото това си мечтаехме преди да забременея.И след две години опити,ще си имаме бебче.За това.
За момче - Любомир
Бблагодаря на всички ,които се включиха с критики,определено беше полезно.
Не искам да се карам с никого от родителите,но сте прави ,избора е наш.
Най-важното е да е живо и здраво.
Весел и слънчев ден ви пожелавам.  bouquet

# 66
  • Мнения: 4 335
Кьсмет и леко раждане  bouquetА името си е само ваше решение Peace

# 67
  • Мнения: 3 500
Щом не знаете пола, защо спорите за женско име. В крайна сметка може и момче да се роди. Тогава как ще го кръстите? Особено пък на свекървата как ще го кръстите? Интересно ми е.Кажи на майка ти, твърдо и категорично, че ВИЕ и само ВИЕ  решавате как ще се казва бебето. А защо Милани, а не Мелани? За пръв път чувам такова име, но напоследък има всякакви имена, тъй че щом ви харесва - речено, сторено! Леко раждане! Сега не е момента да се ядосваш с роднините.

# 68
  • Мнения: 4 753
Хубаво име сте си избрали.... и ние бяхме избрали името още докато бях в ненапреднала бременност, обаче не го казвахме на никого, за да не ни се дава акъл.... когато някой ни питаше как ще се казва детето отговаряхме "То да е живо и здраво, пък имена колкото искате, все ще го кръстим някакси"

# 69
  • Мнения: 2 556
Според мен Мариана е най-хубавото възможно име от останалите в темата... Определено родителите само трябва да си изберат името, ниаккви баби и т.н. да не се месят.

# 70
  • Мнения: 94
В крайна сметка детето си е ваше и вие ще си се грижите за него ще го кръстите както двамата си решите.Не позволявай никой да ти се меси в решението Naughty

Общи условия

Активация на акаунт