Имам мазолче! Как да го махна

  • 22 485
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 3 110
лепенките на УРГО са много добро решение  Simple Smile

Точно с тези лепенки премахнах мазолче(как болеше само,ужас,едва ходех),изобщо не се е появявало вече,даже бях забравила за него(темата ме подсети).Всеки ден сменях лепенката,но не помня колко време продължи,лека полека се откъсна от здравата кожа.

# 16
  • Мнения: 2 759
                       Някой може ли да сподели по-детайлно технологията на ползване на лепенките? Лепиш, лепиш, лепиш, то побелява... и после? Как става номера с изчезването... Само нощем ли лепите или денонощно?

# 17
  • Мнения: 60
Записвам се да следя, понеже и аз имам същия проблем на кутрето. Ползвах лепенките Урго доста дълго и изобщо нямах подобрение Sad Какви са медицинските процедури за премахване?

# 18
  • Мнения: 35 961
                       Някой може ли да сподели по-детайлно технологията на ползване на лепенките? Лепиш, лепиш, лепиш, то побелява... и после? Как става номера с изчезването... Само нощем ли лепите или денонощно?

лепиш, лепиш и после то пада /откъсва се/
лепиш денонощно, веднъж в денонощието сменяш лепенката

# 19
  • Мнения: 2 759
...лепиш, лепиш и после то пада /откъсва се/
лепиш денонощно, веднъж в денонощието сменяш лепенката
                       bouquet . И колко горе-долу продължава цялата тази радост? Седмица? Горе-долу?

# 20
  • Мнения: 35 961
...лепиш, лепиш и после то пада /откъсва се/
лепиш денонощно, веднъж в денонощието сменяш лепенката
                       bouquet . И колко горе-долу продължава цялата тази радост? Седмица? Горе-долу?

зависи, може и повече
просто не трябва да се отказваш  Peace
кокоши трън махнах за 3 седмици

# 21
  • Мнения: 2 759
...зависи, може и повече
просто не трябва да се отказваш  Peace
кокоши трън махнах за 3 седмици...
                    Дано не е повече, че ще лепя мама, а тя хич не е от постоянните  ooooh!... Но пък може да стане и по-бързо... Още веднъж много благодаря   bouquet.

# 22
  • Мнения: 1 986
 Аз имам много досадно малко мазолче на кутрето на ръката,от вътрешната страна,не ме боли,но ме дразни ConfusedДали ще помогнат тези лепенки Thinking

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Незнайно точно от кои обувки, и аз съм се сдобила с мазолче на едното кутре  Tired Още утре отивам да търся споменатите лепенки  Peace

# 24
  • Мнения: 12
аз скоро използвах Тинктура за мазоли на Титания - маже се няколко пъти само на мазола и той сам пода - отдолу кожата остава нова и свежа все едно е нямало нищо. Много съм доволна. Струва някъде 10 лв но може да се използва няколко години.икономично е

# 25
  • Мнения: 2 759
аз скоро използвах Тинктура за мазоли на Титания - маже се няколко пъти само на мазола и той сам пода - отдолу кожата остава нова и свежа все едно е нямало нищо. Много съм доволна. Струва някъде 10 лв но може да се използва няколко години.икономично е
                     Има ли цвят?

# 26
  • Мнения: 12
безцветно е но като го намажеш самото място побелява маже се по два пъти на ден два три дни.Аз го мажех само вечер но пак ми се оправиха краката.

# 27
  • Мнения: 2 759
                        Супер, а какво съдържа може ли да погледнеш?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 328
Почти съм готова да се обзаложа, че и тази течност съдържа салицилова киселина  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 759
Почти съм готова да се обзаложа, че и тази течност съдържа салицилова киселина  Simple Smile
                    И аз, но ми се иска някой да потвърди  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт