Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№4

  • 20 906
  • 541
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 157
Сега няма никой, ама ще видите довечера по ракиено време как ще накацат всички като мухи на мед  Joy Joy Joy
Как надушват кога отваря бара, незнам  newsm78
и аз т,ва се питам newsm78по цял ден никви ги няма ,а отвори ли бара всички  се появяват Mr. Green

# 496
  • Мнения: 247
Здравейте, сладурчета! Аз съм  онлайн-а непрекъснато, ама през повечето време само ви дебна. Като една воайорка се изживявам  Mr. Green
Разходих се малко из темите в Хоби. Падна ми шапката какви красоти правят мамите  Hug

я

# 497
  • София
  • Мнения: 5 074
Оооооо, хитруша, появи се преди ракиеното време, да не те обявим за мухичка  Joy Joy Joy

# 498
  • Мнения: 247
Приемам израза "ракиено време"като условен.  Не съм забелязала много почитатели на тази иначе толкова българска напитка - ракийката. Повечето ви тегли към чужбинските напитки или към пърцуци, наречени коктейли  Joy  макар че е много дамско да се пърхаш с мигли и да се фръцкаш с нещо разбъркано. Пък и едни имена им измислят - "секс он дъ бийч", например. Веднага ти се приисква да го опиташ Crazy
 Иначе приемам да бъда мухичка, но винарка  Peace

# 499
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз твърдо не си падам по пърцуци.
И даже съм консервативно настроена, предпочитам.....
Е, нека Мимчо да каже какво ми се сервира  Joy Joy Joy, то не че другите не знаят   bouquet

# 500
  • Мнения: 1 037
Обожавам виното!
То по "ония " зодии не напразно си бях зодия -вино.
banskobg , за теб. Hug

Бабче, кажи какво да ти сервирам, раничко за водка!

# 501
  • Мнения: 1 157
сипи и една hahaha лимонада

# 502
  • София
  • Мнения: 5 074
Моооооже и бозичка hahaha
Ама ще ми се чуди шкембенцето кво е туй  Joy Joy Joy

# 503
# 504
  • София
  • Мнения: 5 074
Тая Сиса много сладка беее, иде ми да я схрускам по бузките   love001
За тази седмица трета снимка слагаш и все хубава Peace

# 505
  • Мнения: 1 157
 ajeliya ,много хубав албума на Сиската бе малеееееее поне 10 пъти го гледах,много да я нацелуваш  love001

# 506
  • Мнения: 1 037
За тази седмица е първата смяна на аватар ама докрая може и 30 да станат.
Бабче като ти е толкова сладка, да ти я доведа за няколко часа, на бас, че ще ми я върнеш бърже Mr. Green
Миналото лято майка ми и свеки се събраха и ни пуснаха за 3 дена на почивка, познайте, на следващия ден уморих мъжа си с приказки и се прибрахме, немога да дишам без нея.
шшштт, че спи като стане много ще я цункам Wink

# 507
  • София
  • Мнения: 5 074
И двете с Вики да ми оставите, няма да ви ги върна после.
Айде, кога ще я доведеш ?

# 508
  • Мнения: 247
Гледам, гледам и по-красиви от нашите деца не мога да видя никъде  Hug
Аз съм като дядото от "Всички обичат Реймънд"  hahaha обичам бебешка и детска миризма. Едно от най-големите ми удоволствия е да вдишвам дъха на Али. Нищо и никаква 14 кг принцеса, а ни зарежда с енергия всички  Hug

# 509
  • Мнения: 247
Преди малко обаче окончателно намразих ЧЕЗ, перманентно не мога да понасям ВиК, НОИ, здравна каса и всички тем подобни кожодери #2gunfire А, да не пропусна и любимия мтел и всички автосервизи  #2gunfire плюс производители и продавачи на хранителни стоки  #2gunfire
Леле, ми аз ги изпозастрелях всички newsm78

Общи условия

Активация на акаунт