Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№4

  • 20 894
  • 541
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 881
Zdravejte, mami:)

Izviniavam se za latinicata, imam problem....

Otdavna ne sam pisala tuk, kak ste, dechicata dobre li sa. Pri nas nisho novo, Deni si nosi ochilcata i chakame pregleda maj mesec /hodim na kontroli prez 6 meseca/.

Iskam da popitam za edno detence na priatelka. Ot minalata sedmica deteto /na 3, 6  godinki/ zapochnala da krivi, sled razshirenie, sa postavili diagznoza dalekogledstvo, na ednoto ochence +2, na drugoto +1,5. Majakta kazva, che opredelili, che deteto vijda s ednoto ochence 20%, a s drugoto 60%. Moje li da mi obiasnite kakvo znachi tova i kakva e vrazkata s dioptera. Zashoto na Deni po nikakav nachin ne sa ni izmervali zrenie i ne sam predpolagala, che shom ima diopter, ima opredelen procent zrenie, makar sega da mi se struva logichno....


Blagodaria na vsichki predvaritelno  Hug

# 541
  • Мнения: 147
Момичета , ще ме извините може вече да ви е досадно от мен ,но ще ви помоля ако има майки от Пловдив може ли да ми опишат  в лични точно къде се намира очния телк в Пловдив ,трябва да се явим пред телк но  незнам къде се намира точно, и Пловдив не го знам но ако ми кажете до телк а  какво има със питане може да го намеря. Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт